فرصت استثنایی برای ساکنین استانهای آلبرتا و ساسکاچوان: خویشاوندان خود را راهی کانادا کنید
13 نوامبر 2008 - 2:15
بازدید 524
8

با توجه به مقررات موجود اگر شما در یکی از استانهای آلبرتا و یا ساسکاچوان حضور دارید می توانید به راحتی از طریق برنامه استانی برای خویشاوندان خود درخواست اقامت کنید. شرایط هریک از این دو استان برای مهاجرت خویشاوندی به شرح زیر است:   استان آلبرتا: اگر شما تبعه کانادا هستید و یا کارت اقامت […]

ارسال توسط :
پ
پ

با توجه به مقررات موجود اگر شما در یکی از استانهای آلبرتا و یا ساسکاچوان حضور دارید می توانید به راحتی از طریق برنامه استانی برای خویشاوندان خود درخواست اقامت کنید. شرایط هریک از این دو استان برای مهاجرت خویشاوندی به شرح زیر است:

 

استان آلبرتا:

اگر شما تبعه کانادا هستید و یا کارت اقامت دایم دارید، بیش از ۲۱ سال دارید و حداقل دو سال است که در استان آلبرتا زندگی می کنید به شرط داشتن توانایی مالی می توانید خویشاوندان بین ۲۱ تا ۴۵ سال خود را شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، فرزند، خاله، عمه، دایی، عمو، برادر زاده و خواهرزاده از طریق این استان به کانادا بیاورید.

برای اثبات توانایی مالی شما بایستی در یک سال گذشته درآمد کافی داشته و یا حداقل مبلغ ۱۵ هزار دلار دارایی در دسترس داشته باشید.  

خویشاوند شما بایستی حداقل نمره ۴  IELTS در زبان انگلیسی و یا نمره ۳ TEF در زبان فرانسه کسب نماید. متقاضی باید حداقل یک دوره حرفه ای و یا دانشگاهی یک ساله بعد از دیپلم دبیرستان گذرانده باشد علاوه بر این  داشتن ۳ سال تجربه کار در ۴ سال گذشته یا ۳ سال تحصیلات عالی در ۴ سال گذشته و یا ترکیبی از کار و تحصیل تمام وقت برای ۳ سال در ۴ سال گذشته الزامی است.

متقاضی و یا همسر وی باید بتواند توانایی خود را در تامین مالی خود در استان آلبرتا اثبات کند. به این منظور وی بایستی مبلغ ۱۰ هزار  دلار برای خود و مبلغ ۲ هزار دلار به ازای هر یک از اعضای خانواده در اختیار داشته باشد.

 

استان ساسکاچوان:

اگر شما تبعه کانادا هستید و یا کارت اقامت دایم دارید  و حداقل دو سال است که در استان ساسکاچوان زندگی می کنید به شرط داشتن توانایی مالی می توانید خویشاوندان بین ۱۸ تا ۴۵ سال خود و یا همسر خود را شامل پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ، خواهر، برادر، فرزند، خاله، عمه، دایی، عمو،فرزندان خاله، دایی، عمه و عمو، برادر زاده و خواهرزاده از طریق این استان به کانادا بیاورید.

خویشاوند شما بایستی توانایی خود را در امکان ایجاد ارتباط به زبان انگلیسی از طریق ارایه مدرک  IELTS و یا ارائه گواهی از یک کارفرمای ساسکاچوانی و یا ارائه مدارک تحصیلی دال بر تحصیل در موسسه انگلیسی زبان اثبات کند. متقاضی باید حداقل یک دوره حرفه ای و یا دانشگاهی یک ساله بعد از دیپلم دبیرستان گذرانده باشد و حداقل یک سال تجربه کاری داشته باشد.

متقاضی و یا همسر وی باید بتواند توانایی خود را در تامین مالی خود در استان ساسکاچوان اثبات کند. به این منظور وی بایستی از یک کارفرمای ساسکاچوانی پیشنهاد کار داشته باشد و یا مبلغ ۱۰ هزار  دلار برای خود و مبلغ ۲ هزار دلار به ازای هر یک از اعضای خانواده در اختیار داشته باشد. این مبلغ بایستی حداقل به مدت سه ماه در حساب متقاضی باقی بماند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar