حداقل امتیاز ۴۰۱ در جدیدترین انتخاب مختص «CEC» اکسپرس انتری
15 می 2021 - 17:52
بازدید 18
2

در دور جدید، از 4147 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آمده است کانادا در روز 13 مه، تحت یک انتخاب مختص «CEC»، از 4147 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد تا برای اقامت دائم اقدام کنند. «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) متقاضیانی را دعوت کرد که دارای حداقل امتیاز 401 در […]

ارسال توسط :
پ
پ

در دور جدید، از 4147 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آمده است

کانادا در روز 13 مه، تحت یک انتخاب مختص «CEC»، از 4147 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد تا برای اقامت دائم اقدام کنند.

«اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) متقاضیانی را دعوت کرد که دارای حداقل امتیاز 401 در «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) بودند (تنها یک امتیاز بیشتر از انتخاب مشابه قبلی). افراد همچنین باید واجد شرایط «برنامه تجربه کانادایی» (CEC) می‌بودند؛ به این معنا که حداقل یک سال سابقه کار تخصصی در کانادا، و مهارت متوسط در زبان انگلیسی یا فرانسه داشتند.

بر اساس «قانون تعیین اولویت پذیرش در وضعیت تساوی»، متقاضیانی که حداقل امتیاز 401 را داشتند، تنها درصورتی در نظر گرفته شدند که مشخصات اکسپرس انتری خود را قبل از روز 29 آوریل 2021، ساعت 11:48:14 به وقت کانادا ثبت کرده باشند. «IRCC» این تاریخ و ساعت را به عنوان یک الزام اداری، صرف نظر از اینکه واقعاً تساوی وجود داشته باشد، در هر دور منتشر می‌کند.

 

بررسی اکسپرس انتری در سال 2021

در سال 2021، تاکنون 66.475 متقاضی دعوت شده اند. تعداد دعوتنامه های صادر شده در سال جاری، بسیار بیشتر از آمار سال گذشته در زمان مشابه است، زیرا «IRCC» در حال برگزاری انتخاب‌های بزرگ‌تری می‌باشد.

برای دستیابی به هدف 401،000 مقیم دائم جدید در سال 2021 با وجود محدودیت‌های سفر، «IRCC» انتخاب‌های مختص «PNP» و«CEC» را با هدف ارائه اقامت دائم به متقاضیان داخل کانادا برگزار کرده است. اکثر متقاضیان هر دو شاخه در کانادا حضور دارند.

حداقل امتیازات در انتخاب‌های «CEC» و «PNP» متفاوت است. متقاضیان «CEC» معمولاً به امتیازات کمتری نیاز دارند، زیرا با متقاضیان در گروه‌های دیگر رقابت نمی‌کنند. در نتیجه، تعداد بیشتری از افراد با امتیازات نسبتا پایین دعوت می‌شوند.

متقاضیان «PNP» به دلیل داشتن نامزدی استانی، 600 امتیاز فوق العاده دریافت می‌کنند؛ بدین ترتیب، حداقل امتیاز موردنیاز برای آنها بسیار بیشتر است.

 

درباره اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستم مدیریت برنامه کانادا برای سه برنامه مهاجرت فدرال است: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP)، «برنامه نیروی کار ماهر فدرال» (FSTP)، و «برنامه تجربه کانادایی» (CEC).

برای ورود به استخر اکسپرس انتری، متقاضیان باید واجد شرایط یکی از برنامه‌های مذکور باشند. این افراد تحت «CRS»، و بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار، مهارت زبان در انگلیسی یا فرانسه، و عوامل دیگر، امتیازدهی می‌شوند.

«IRCC» برای متقاضیان دارای بالاترین امتیاز، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) ارسال می‌کند. سپس آنها می‌توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.

در سال 2021، بیشترین تعداد مقیمان دائم جدید از طریق برنامه‌های تحت مدیریت اکسپرس انتری پذیرش خواهند شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.