فراخوان برای تهیه مستندات برای ارایه به دادگاه فدرال کانادا
08 مارس 2011 - 12:42
بازدید 738
10

علی مختاری در پی تلاشهای سابق برای حل مشکل پزشکان و سایر دانش آموختگان دکتری حرفه ای؛ همانگونه که قبلا اعلام کردیم؛ موضوع را در دادگاه فدرال کانادا مطرح کرده ایم. استدلالهای ما برای قانع ساختن دادگاه به اینکه پزشکان دانش آموخته ایران و سایر دانش آمختگان دکتری حرفه ای باید ۲۵ امتیاز دریافت کنند […]

ارسال توسط :
پ
پ

علی مختاری

در پی تلاشهای سابق برای حل مشکل پزشکان و سایر دانش آموختگان دکتری حرفه ای؛ همانگونه که قبلا اعلام کردیم؛ موضوع را در دادگاه فدرال کانادا مطرح کرده ایم. استدلالهای ما برای قانع ساختن دادگاه به اینکه پزشکان دانش آموخته ایران و سایر دانش آمختگان دکتری حرفه ای باید ۲۵ امتیاز دریافت کنند همان است که در نامه سرگشاده به وزیر که به صورت آنلاین در دسترس است اعلام کرده ایم. نامه هایی را نیز از نظام پزشکی و بخشهایی از وزارت بهداشت در دست داریم که اعلام می کند ارزش علمی دکتری حرفه ای در ایران معادل فوق لیسانس است ولی احساس من این است که ما می توانیم مدارک به روزتر و محکمتری ارایه کنیم.

از اینرو از شما دوستان خواننده این وب سایت که احتمالا خود نیز یکی از کسانی هستید که از نتیجه این دادگاه سود خواهید برد می خواهم که از هر طریق که می توانید مدارکی را از هر مرجع دولتی و دانشگاهی دریافت کنید. این مدارک می تواند در مورد هر یک از رشته های دکتری حرفه ای باشد و مناسب است همه موارد زیر و یا حداقل یکی از آنها  در آن گنجانده شود:  

۱- طول دوره و تفکیک بخشهای مختلف دوره مانند علوم پایه؛ انترنی و …. و اعلام حداقل و حداکثر زمان لازم برای طی آن

۲- تصریح به ارزش آکادمیک مدرک و معادل بودن آن با فوق لیسانس با استناد به مقررات

۳- اشاره به تعداد واحدها و در صورت امکان پیوست لیست واحدها

۴- تصریح به لزوم دادن پایان نامه و یا هر گونه الزام آکادمیک دیگر

مدارکی را که تهیه می کنید از طریق ایمیل و فکس به دفتر ما در تهران برسانید و اصل آنرا پست کنید تا در اولین فرصت ترتیب ترجمه رسمی آن داده شود.

توجه داشته باشید که ما تنها تا ۲۸ مارس زمان داریم و امروز ۸ مارس است.

 

از همکاری شما سپاسگزارم

 

پی نوشت: دوستان اگر حکم کارگزینی و یا هر گونه مدرک استخدامی نیز در اختیار دارند که به نوعی اشاره شده باشد که مدرکشان مزایای فوق لیسانس را دارد برای ما ارسال کنند چون می تواند بسیار مفید باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar