ضرورت توجه به تفاوت‌های مخاطبین
08 دسامبر 2010 - 11:00
بازدید 480
9

با تشکر از فرصتی که در این روزهای بسیار پرکار به ما اختصاص دادید، به عنوان اولین سوال می خواستم ببینم پیشنهاد برگزاری نشست از سوی دفتر تهران بود یا شما؟ چه دلایلی منجر به چنین تصمیمی شد؟ در گذشته از سوی دفتر ما اعلام آمادگی شده بود که مشابه برنامه های تهران را در […]

ارسال توسط :
پ
پ

با تشکر از فرصتی که در این روزهای بسیار پرکار به ما اختصاص دادید، به عنوان اولین سوال می خواستم ببینم پیشنهاد برگزاری نشست از سوی دفتر تهران بود یا شما؟ چه دلایلی منجر به چنین تصمیمی شد؟

در گذشته از سوی دفتر ما اعلام آمادگی شده بود که مشابه برنامه های تهران را در مشهد برگزار کنیم ولی تاریخ برنامه اخیر و نوع و ویژگی های آن ازسوی  دفتر تهران ابلاغ شد.

در مجموع کنپارس چه نوع خدماتی در مشهد ارائه می دهد؟

قرار بر این است که تمام فعالیت های دفتر تهران را در مشهد هم داشته باشیم ولی به دلیل برخی مشکلات و از جمله محدودیت قدرت مانور روی سوژه های چون پکیج های کاریابیٍ، برنامه پزشکان و… در حال حاضر تمام پرونده های ما مربوط به برنامه های مهاجرت نیروی متخصص و سرمایه گذاری می باشند.

نیاز به آموزش بیشتر، وارد  شدن به حوزه های دیگر و دریافت نمونه هایی از پکیج های موجود برای تنوع بخشیدن به سرویس های کنپارس در این دفتر مشهود است.

چه تفاوت هایی بین نشست های پزشکان در تهران و مشهد وجود دارد؟

با توجه به جزییات برنامه های اعلام شده به نظر می رسد به غیر از نرخ ورودیه، که برای شرکت کنندگان مشهدی اندکی کمتر است، در سایر مسایل تفاوتی وجود ندارد.

تعداد زیادی از پزشکان در تهران با حضور در نشست های قبلی با کلیات برنامه ها و مسیر ورود به بازار کار کانادا آشنا هستند اما چنین فرصتی برای پزشکان مشهدی فراهم نبوده، ایا احتمال نمی دهید که اجرای برنامه های مشابه تهران برای مشهد زود باشد؟

تعداد پزشکان متمایل برای آشنایی با این سیستم در مشهد هم به نظر در حد قابل قبولی ست ولی نحوه تبلیغات در مشهد باید با تهران متفاوت باشد. به نظر من بازدید سایت و فرهنگ استفاده از اطلاعات اینترنتی در مشهد هنوز به اندازه تهران نیست و بنابر این باید روی تبلیغات محیطی مانور بیشتری داده شود؛ ضمن اینکه تعیین مبلغ ورودی بالا در مشهد میزان استقبال را کاهش می دهد.

چه تمهیداتی اندیشیده شده تا پزشکان شرکت کننده در برنامه حداکثر بهره را ببرند؟ آیا خدمات ویژه ای در محل برگزاری نشست ارائه می شود؟

قرار است پکیجی در تهران طراحی و آماده شود و برای ما هم ارسال شود. هنوز طرح دیگری مطرح نشده است. کاتالوگ کلی راجع به شرکت و سی دی های برنامه قبلی هم در مشهد موجود است.

اگر مکان برگزاری نشست در مشهد مشخص شده ممکن است آن را معرفی نمایید؟

ما با مسئولان سالن های همایش عباس زادگان و هتل پردیسان مذاکرات طولانی داشتم. یک سوال را برخی دوستان مطرح می کردند که به دلیل احتمال حضور محدودتر افراد در مشهد، استفاده از سالن های پرظرفیت منطقی هست یا نه (ظرفیت دو سالن فوق به ترتیب ۳۰۰ و ۱۰۰ نفر است) اما چون هدف اصلی همه راحتی حاضران در نشست بود نهایتا بر سر سالن عباس زادگان به توافق دست یافتیم.

اگر ممکن است آدرس این سالن و زمان همایش عمومی در مشهد را ذکر نمایید؟

مکان نشست: میدان احمد آباد – مجتمع عباس زادگان  – طبقه دوم – سالن کنفرانس

و زمان آن جمعه ۱۹ آذر-  از ساعت  ۶ تا ۹ شب. همین جا از فرصت استفاده کنم و یاداوری کنم که به دلیل تغییر یک روزه در برنامه نشست تهران، برنامه ما هم با یک تاخیر ناخواسته یک شبه مواجه شد.

دفتر مشهد برای آینده چه برنامه های دیگری تدارک دیده است؟

در نظر داریم در صورت فراهم شدن مقدمات، همایشی با حضور آقای دکتر مختاری در مشهد برگزار کنیم و همچنین جلساتی پیرامون زندگی و کار در کانادا و نکات لازم برای ورود به یک جامعه جدید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar