صدور 355 دعوتنامه در جدیدترین انتخاب استانی منیتوبا
28 مارس 2021 - 16:42
بازدید 586
10

در سال جاری، منیتوبا 1292 متقاضی را برای درخواست نامزدی استانی دعوت کرده است. منیتوبا در روز 25 مارس، از 355 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد تا برای نامزدی استانی اقدام کنند. مدعوین با دریافت نامزدی استانی از «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (MPNP)، یک قدم به اقامت دائم کانادا نزدیک تر خواهند شد. منیتوبا […]

ارسال توسط :
پ
پ

در سال جاری، منیتوبا 1292 متقاضی را برای درخواست نامزدی استانی دعوت کرده است.

منیتوبا در روز 25 مارس، از 355 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد تا برای نامزدی استانی اقدام کنند.

مدعوین با دریافت نامزدی استانی از «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (MPNP)، یک قدم به اقامت دائم کانادا نزدیک تر خواهند شد.

منیتوبا به طور منظم مهاجران را دعوت می کند تا از طریق یکی از سه زیرشاخه «برنامه انتخاب استانی» (PNP)، درخواست دهند: «نیروی کار متخصص منیتوبا»، «شاخه آموزش بین الملل»، و «نیروی کار متخصص خارجی». متقاضیان در زیرشاخه های مربوط به نیروی کار متخصص، باید پروفایل «ابراز علاقه مندی» (EOI) را ارائه کرده باشند.

تعداد دعوتنامه ها و امتیازات موردنیاز هر زیرشاخه به شرح زیر است:

  • «نیروی کار متخصص منیتوبا» – 285 دعوتنامه، با امتیاز EOI حداقل 423؛
  • «نیروی کار متخصص خارجی» – 9 دعوتنامه با امتیاز EOI حداقل 711؛ و
  • «شاخه آموزش بین الملل» – 41 دعوتنامه بدون نیاز به امتیاز EOI

 

در مجموع، 49 «دعوتنامه اقدام به درخواست» (LLA) به متقاضیان اکپسرس انتری تعلق گرفت.

 

مهاجرت به منیتوبا

منیتوبا دارای برنامه های مهاجرتی با هدف جذب استعدادهای بین الملل می باشد. دولت استانی سیستم مهاجرت خود را از طریق «MPNP» مدیریت می کند، که درخواست های مهاجرت را زیر نظر دارد. استان های کانادا توانایی ارائه وضعیت اقامت دائم را ندارند، اما می توانند با اعطای نامزدی استانی به درخواست متقاضیان کمک کنند.

افرادی که قصد دریافت نامزدی استانی از منیتوبا را دارند، باید «EOI» خود را در سیستم «MPNP» ثبت کنند. بدین ترتیب، آنها می توانند «LAA» را از طریق زیرشاخه های «نیروی کار متخصص منیتوبا» و «نیروی کار متخصص خارجی» دریافت کنند.

سپس منیتوبا امتیازی از 1000 (بر اساس عوامل سرمایه انسانی و همچنین ارتباط با منیتوبا) به متقاضیان خواهد داد.

زیرشاخه های «نیروی کار متخصص منیتوبا» و «نیروی کار متخصص خارجی» به این استان اجازه می دهند متقاضیانی را که نیازهای بازار کار را برآورده می کنند، شناسایی کند.

متقاضیان خارج از کشور باید ارتباط خود را با منیتوبا نشان دهند. (شامل روابط نزدیک خانوادگی، تجربه قبلی در منیتوبا، یا دعوت از طریق یک طرح استخدام در منیتوبا). برای واجد شرایط بودن در زمان درخواست، متقاضیان نیازی به حضور در منیتوبا ندارند.

برای دریافت دعوتنامه تحت زیرشاخه «نیروی کار متخصص منیتوبا»، متقاضیان باید پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشند.

فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود را در منیتوبا به پایان می رسانند، در صورت داشتن تخصص مورد نیاز، می توانند از طریق «شاخه آموزش بین الملل» «LAA» دریافت کنند.

 

دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری از طریق «MPNP»

سیستم اکسپرس انتری مسیر اصلی کانادا برای مدیریت برنامه های نیروی کار متخصص است. دریافت «دعوتنامه اقامت دائم» با ارسال درخواست از طریق اکسپرس انتری امکان پذیر است. این دعوتنامه ها از طرف «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) صادر می شود. افراد همچنین می توانند وارد استخر اکسپرس انتری شده، و سپس از استانی مانند منیتوبا، دعوتنامه دریافت کنند.

اکسپرس انتری در واقع سیستم مدیریت سه برنامه مهاجرت فدرال است. هنگامی که متقاضیان پروفایل خود را ارسال می کنند، بر اساس «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) امتیازدهی خواهند شد که عواملی مانند سن، سابقه کار، تحصیلات، و مهارت های زبان را در بر می گیرد.

متقاضیان دارای بالاترین امتیاز از طریق انتخاب های منظم اکسپرس انتری، دعوتنامه هایی را برای درخواست اقامت دائم دریافت می کنند.

نامزدی استانی 600 امتیاز فوق العاده «CRS» را برای افراد به دنبال دارد، که «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) را برای آنها تضمین خواهد کرد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar