صدور 243 دعوتنامه در جدیدترین انتخاب استانی منیتوبا
11 آوریل 2021 - 18:00
بازدید 334
5

در سال جاری، منیتوبا 1870 متقاضی را برای درخواست نامزدی استانی دعوت کرده است. منیتوبا در روز 8 آوریل، از 243 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد تا برای نامزدی استانی اقدام کنند. مدعوین هم اکنون می توانند برای درخواست نامزدی استانی از طریق «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (MPNP)، اقدام کنند. با دریافت نامزدی، آنها […]

ارسال توسط :
پ
پ

در سال جاری، منیتوبا 1870 متقاضی را برای درخواست نامزدی استانی دعوت کرده است.

منیتوبا در روز 8 آوریل، از 243 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد تا برای نامزدی استانی اقدام کنند.

مدعوین هم اکنون می توانند برای درخواست نامزدی استانی از طریق «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (MPNP)، اقدام کنند. با دریافت نامزدی، آنها یک قدم به اقامت دائم کانادا نزدیک تر خواهند شد.

منیتوبا به طور منظم مهاجران را دعوت می کند تا از طریق یکی از سه زیرشاخه «برنامه انتخاب استانی» (PNP)، درخواست دهند: «نیروی کار متخصص منیتوبا»، «شاخه آموزش بین الملل»، و «نیروی کار متخصص خارجی». متقاضیان در زیرشاخه های مربوط به نیروی کار متخصص، باید پروفایل «ابراز علاقه مندی» (EOI) را ارائه کرده باشند.

 

تعداد دعوتنامه ها و امتیازات موردنیاز هر زیرشاخه به شرح زیر است:

  • «نیروی کار متخصص منیتوبا» – 208 دعوتنامه، با امتیاز EOI حداقل 456؛
  • «نیروی کار متخصص خارجی» – 14 دعوتنامه با امتیاز EOI حداقل 708؛ و
  • «شاخه آموزش بین الملل» – 21 دعوتنامه بدون نیاز به امتیاز EOI

 

در مجموع، 15 «دعوتنامه اقدام به درخواست» (LLA) به متقاضیان اکسپرس انتری تعلق گرفت.

 

برنامه های مهاجرتی منیتوبا

منیتوبا دارای برنامه های مهاجرتی با هدف جذب استعدادهای بین الملل می باشد. دولت استانی سیستم مهاجرت خود را از طریق «MPNP» مدیریت می کند، که درخواست های مهاجرت را زیر نظر دارد. استان های کانادا توانایی ارائه وضعیت اقامت دائم را ندارند، اما می توانند با اعطای نامزدی استانی به درخواست متقاضیان کمک کنند.

افرادی که قصد دریافت نامزدی استانی از منیتوبا را دارند، باید «EOI» خود را در سیستم «MPNP» ثبت کنند. بدین ترتیب، آنها می توانند «LAA» را از طریق زیرشاخه های «نیروی کار متخصص منیتوبا» و «نیروی کار متخصص خارجی» دریافت کنند.

سپس منیتوبا امتیازی از 1000 (بر اساس عوامل سرمایه انسانی و همچنین ارتباط با منیتوبا) به متقاضیان خواهد داد.

زیرشاخه های «نیروی کار متخصص منیتوبا» و «نیروی کار متخصص خارجی» به این استان اجازه می دهند متقاضیانی را که نیازهای بازار کار را برآورده می کنند، شناسایی کند.

متقاضیان خارج از کشور باید ارتباط خود را با منیتوبا نشان دهند. (شامل روابط نزدیک خانوادگی، تجربه قبلی در منیتوبا، یا دعوت از طریق یک طرح استخدام در منیتوبا). برای واجد شرایط بودن در زمان درخواست، متقاضیان نیازی به حضور در منیتوبا ندارند.

برای دریافت دعوتنامه تحت زیرشاخه «نیروی کار متخصص منیتوبا»، متقاضیان باید پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشند.

فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود را در منیتوبا به پایان می رسانند، در صورت داشتن تخصص مورد نیاز، می توانند از طریق «شاخه آموزش بین الملل» «LAA» دریافت کنند.

 

دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری از طریق «MPNP»

اکسپرس انتری روش اصلی کانادا برای مدیریت برنامه های نیروی کار متخصص است. متقاضیان با درخواست مستقیم از طریق اکسپرس انتری، می توانند بدون طی کردن پروسه «PNP»، دعوتنامه اقامت دائم را دریافت کنند. با این حال، دریافت نامزدی استانی تضمین می کند که «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) از متقاضیان برای اقامت دائم دعوت به عمل خواهد آورد.

اکسپرس انتری در واقع سیستم مدیریت سه برنامه مهاجرت فدرال است. هنگامی که متقاضیان پروفایل خود را ارسال می کنند، بر اساس «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) امتیازدهی خواهند شد که عواملی مانند سن، سابقه کار، تحصیلات، و مهارت های زبان را در بر می گیرد.

متقاضیان دارای بالاترین امتیاز از طریق انتخاب های منظم اکسپرس انتری، دعوتنامه هایی را برای درخواست اقامت دائم دریافت می کنند.

نامزدی استانی 600 امتیاز فوق العاده «CRS» را برای افراد به دنبال دارد، که «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) را برای آنها تضمین خواهد کرد.

 

منبع خبر: immigratemanitoba.ca, April 2021

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.