دعوت از ۶۲۷ متقاضی «PNP» در جدیدترین انتخاب اکسپرس انتری
10 جولای 2021 - 19:44
بازدید 12
1

در انتخاب اخیر، از متقاضیان دارای حداقل امتیاز «CRS» 760 دعوت به عمل آمد کانادا در روز 7 جولای، از 627 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد تا برای اقامت دائم اقدام کنند. متقاضیان اکسپرس انتری برای دریافت «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) به حداقل امتیاز 760 و نامزدی از یک «برنامه انتخاب استانی» […]

ارسال توسط :
پ
پ

در انتخاب اخیر، از متقاضیان دارای حداقل امتیاز «CRS» 760 دعوت به عمل آمد

کانادا در روز 7 جولای، از 627 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد تا برای اقامت دائم اقدام کنند.

متقاضیان اکسپرس انتری برای دریافت «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) به حداقل امتیاز 760 و نامزدی از یک «برنامه انتخاب استانی» (PNP) نیاز داشتند. افرادی که در انتخاب‌های مختص «PNP» دعوت می‌شوند، 600 امتیاز فوق العاده برای نامزدی استانی دریافت می‌کنند. بدین ترتیب در این انتخاب، صرف نظر از نامزدی، متقاضیان به حداقل امتیاز 160 نیاز داشتند.

«اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) «قانون تعیین اولویت پذیرش در وضعیت تساوی» را به عنوان یک الزام اداری، صرف نظر از اینکه واقعاً تساوی وجود داشته باشد، در هر دور منتشر می‌کند. در انتخاب اخیر، متقاضیانی که حداقل امتیاز را داشتند، تنها در صورتی دعوت شدند که مشخصات اکسپرس انتری خود را قبل از روز 14 ژوئن 2021، ساعت 07:44:05 به وقت کانادا ثبت کرده باشند.

 

افزایش تعداد مدعوین در انتخاب‌های مختص «PNP» اخیر

در دوران کرونا، «IRCC» تنها انتخاب‌های مختص «PNP» و مختص «برنامه تجربه کانادایی» (CEC) را برگزار کرده است؛ زیرا اکثر این افراد در حال حاضر، در کانادا حضور دارند و مشمول محدودیت‌های سفر نخواهند بود.

در انتخاب‌های مختص «PNP»، تعداد فزاینده‌ای از متقاضیان دعوت شده اند. در روز 23 ژوئن، 1000 دعوتنامه، و در روز 9 ژوئن، 940 دعوتنامه برای این متقاضیان صادر شد. آمار مدعوین در سال 2021، تقریباً دو برابر مدعوین سال 2020 در بازه زمانی مشابه بوده است.

این انتخاب‌های بزرگ عمدتاً بخشی از استراتژی کانادا برای تحقق اهداف مهاجرتی سال 2021 است. دولت فدرال قصد دارد امسال از 401،000 مهاجر جدید استقبال کند. حدود یک چهارم این تازه واردان از طریق سیستم اکسپرس انتری به کانادا می‌آیند. در سال جاری تا کنون، از 89.342 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آمده است تا برای اقامت دائم درخواست دهند.

انتخاب‌های مختص «PNP» (به دلیل 600 امتیاز فوق العاده برای نامزدی استانی) به امتیاز بالاتری نیاز دارند. انتخاب‌های مختص «CEC» دارای امتیازات موردنیاز پایین‌تری هستند، زیرا متقاضیان آنها با متقاضیان سایر گروه‌ها رقابت نمی‌کنند.

 

درباره اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستم مدیریت برنامه کانادا برای سه برنامه مهاجرت فدرال است: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP)، «برنامه نیروی کار ماهر فدرال» (FSTP)، و «برنامه تجربه کانادایی» (CEC).

برای ورود به استخر اکسپرس انتری، متقاضیان باید واجد شرایط یکی از برنامه‌های مذکور باشند. این افراد تحت «CRS»، و بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار، مهارت زبان در انگلیسی یا فرانسه، و عوامل دیگر، امتیازدهی می‌شوند.

«IRCC» برای متقاضیان دارای بالاترین امتیاز، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) ارسال می‌کند. پس از ارسال درخواست، افسران مهاجرت پرونده متقاضیان را بررسی خواهند کرد. افراد پذیرفته شده مجاز به ورود به کانادا و دریافت وضعیت شهروندی خواهند بود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.