تنها افراد مجاز حق ارایه مشاوره در زمینه تابعیت دارند
03 جولای 2015 - 19:30
بازدید 128
12

وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام کرد که کانون مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC بر اساس مقررات مسوولیت حفاظت از حقوق استفاده کنندگان از خدمات افراد حرفه ای در اقدام برای درخواست شهروندی و مهاجرت را به عهده دارد. این وزارتخانه به شدت توصیه میکند متقاضیان مهاجرت و شهروندی تنها از مشاوران رسمی و مجاز برای خدمات مهاجرت و شهروندی بهره […]

ارسال توسط :
پ
پ

وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام کرد که کانون مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC بر اساس مقررات مسوولیت حفاظت از حقوق استفاده کنندگان از خدمات افراد حرفه ای در اقدام برای درخواست شهروندی و مهاجرت را به عهده دارد. این وزارتخانه به شدت توصیه میکند متقاضیان مهاجرت و شهروندی تنها از مشاوران رسمی و مجاز برای خدمات مهاجرت و شهروندی بهره بگیرند.

باب برک رئیس کانون مشاورین مهاجرت کانادا میگوید: ما از این تصمیم اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در قبال کانون مشاوران مهاجرت کانادا و همچنین اعتماد به این کانون بعنوان یک نهاد مؤثر در زمینه مهاجرت و شهروندی استقبال میکنیم. امیدواریم در آینده نقش بیشتری در زمینه حفاظت از منافع مصرف کنندگان خدمات مهاجرت و شهروندی داشته باشیم.

در حال حاضر این امر که کسی بجز مشاوران مجاز و رسمی بخواهد در زمینه مهاجرت و شهروندی به افراد توصیه ای نماید و یا آنها را در هر یک از مراحل فرایند مهاجرت و شهروندی مشاوره بدهد و مبلغی دریافت کند و یا انتظارات دیگری بجز پول از آنها داشته باشد غیر قانونی میباشد. این مسئله همچنین شامل دوره قبل از اقدام به درخواست مهاجرت و یا شهروندی نیز میگردد.

هر کسی که بخواهد در زمینه مشاوره مهاجرت و شهروندی مبلغی دریافت کند میبایست عضو رسمی کانون مشاوران مهاجرت کانادا، یا عضو رسمی جامعه وکلا و یا عضو رسمی انجمن سردفتران کبک باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.