راهنمای تازه واردان در کانادا (تابلوهای راهنمایی و رانندگی در مونترال)
پ
پ

نفوذ اینترنت و افزایش تاثیر این تکنولوژی بر زندگی روزمره مردم بر هیچ کس پوشیده نیست، ما نیز در اوایل سال 2017 در شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس برای توسعه روش های دسترسی آسان به اخبار و اطلاعات مهاجرتی، تلویزیون اینترنتی پرنیان به نشانی http://www.parnian.tv را برای مخاطبان مان راه اندازی کردیم.

استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات مهاجرتی، گسترش روش های دسترسی آسان و ارزان به اخبار و اطلاعات مهاجرتی، تسهیل در دسترسی به محتوای صوتی و تصویری مطلوب و پوشش جهانی، ارتقای جذابیت و تنوع ارائه خدمات مهاجرتی به همه مخاطبان از اهداف ما برای راه اندای تلویزیون اینترنتی پرنیان بود.

این برنامه از سری برنامه های تلویزیون اینترنتی پرنیان با عنوان «راهنمای تازه واردان در کانادا» می باشد. موضوع این برنامه «تابلوهای راهنمایی و رانندگی در مونترال» است. 

یکی از پیچیدگی های رانندگی در مونترال، تابلوهای راهنمایی و رانندگی این شهر هست، به طوری که سر در آوردن از آنها همانند حل کردن معماست و حوصله و انرژی زیادی لازم دارد. اولین نکته در خصوص تابلوهای پارک در خیابان ها، تقسیم بندی های فصلی این تابلو هاست، بر روی اکثر تابلوها نوشته شده: اول آوریل تا اول دسامبر چرا که ماشین های شهرداری در روزهای برفی،  برف های کناره خیابان ها را تمیز می کنند و نباید ماشینی کنار خیابان پارک شده باشد. 

نکته دیگر این است که باید به روز و ساعت تابلوهای پارک نیز توجه کرد. 

برخی از پارکومترها به طور اختصاصی رزو شده هستند، برخی دیگر مخصوص معلولین هستند، اما بعضی که برای استفاده عموم آزاد است که هم از طریق نرم افراز موبایل و هم از طریق سیستم کنار پارکومتر قابل رزو کردن و پرداخت هستند که معمولاً نرخ آنها حدود 3 دلار است. 

برنامه های تلویزیون پرنیان را در نشانی های زیر ببینید:

در فیسبوک به نشانی:

https://www.facebook.com/CanadianIranians

در ایستاگرام در صفحه کنپارس

https://www.instagram.com/canpars

در توییتر:

https://twitter.com/parscanada 

در یوتیوب:

 https://goo.gl/WRI۳Nr

در تلویزیون اینترنتی پرنیان:

  http://www.parnian.tv

در پریسکوپ:

PSCP.Tv/parscanada

در شبکه GLWIZ کانال ۱۹۵

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar