کارگاه های آموزشی آشنایی با سیستم آموزشی کانادا با دو رویکرد آینده تحصیلی فرزندان مهاجر و نیز تحصیلات دانشگاهی در کانادا توسط دکتر رامین خدایی در تهران برگزار می شود
10 می 2009 - 12:06
بازدید 537
8

به یقین یکی از دغدغه های مهاجرین، آینده تحصیلی فرزندان است. پاسخ به این سوال که "سرنوشت تحصیلی فرزند من چگونه خواهد بود؟" گاهی آنقدر تعیین کننده است که می تواند فاکتور اصلی انتخاب محل زندگی و برنامه ریزیهای اینده مهاجرین باشد. از سوی دیگر مهاجرین جوانتردر خصوص امکانات تحصیلی کانادا برای اینده خود می پرسند. چه بسا […]

ارسال توسط :
پ
پ

به یقین یکی از دغدغه های مهاجرین، آینده تحصیلی فرزندان است. پاسخ به این سوال که "سرنوشت تحصیلی فرزند من چگونه خواهد بود؟" گاهی آنقدر تعیین کننده است که می تواند فاکتور اصلی انتخاب محل زندگی و برنامه ریزیهای اینده مهاجرین باشد. از سوی دیگر مهاجرین جوانتردر خصوص امکانات تحصیلی کانادا برای اینده خود می پرسند. چه بسا بسیاری از آنان تنها با انگیزه ادامه تحصیل راه مهاجرت در پیش می گیرند.

در پاسخ به این نیازها بر آن شدیم تا کارگاههایی را در خصوص آشنایی با سیستم آموزشی کاناد برگزار کنیم و بسیار خوشبختیم که در این راه از همراهی آقای دکتر رامین خدایی برخورداریم. آقای دکتر خدایی در تاریخ ۲۶ ماه جون ۲۰۰۹ برابر با جمعه  پنجم تیرماه ۸۸ ضمن حضور در تهران در دونوبت صبح و بعد از ظهر این کارگاهها را برگزار خواهند کرد.

 

کارگاه اول: آشنایی با سیستم آموزش ابتدایی و متوسطه در استانهای مختلف کانادا با تاکید بر  آینده تحصیلی فرزندان مهاجرین

زمان: ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز جمعه ۵ تیرماه

کارگاه دوم: آشنایی با سیستم آموزش دانشگاهی کانادا و بررسی امکانات موجود برای ادامه تحصیل مهاجرین

زمان: ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز جمعه ۵ تیرماه

محل برگزاری کارگاهها بعدا اعلام خواهد شد.

 

هزینه ثبت نام در هر کارگاه برای هر نفر: ۲۵ هزار تومان  (هزینه ثبت نام عزیزانی که با کنپارس قرارداد دارند تنها ۱۲ هزار تومان برای هر نفر شرکت کننده در هر کارگاه خواهد بود)

 

لطفا برای ثبت نام از هم اکنون با دفاتر کنپارس تماس بگیرید.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar