نیاز مبرم نیوفاندلند و لابرادور به مهاجران جدید
14 فوریه 2021 - 14:16
بازدید 237
5

با نزدیک شدن به انتخاب استانی روز 13 فوریه، مهاجرت در اولویت قرار می گیرد   نیوفاندلند و لابرادور به دنبال جذب و حفظ مهاجران جدید برای مقابله با کاهش جمعیت این استان است.   این استان ممکن است به طور معمول در هنگام مهاجرت به کانادا، اولین انتخاب یک مهاجر نباشد. استان های مشهورتر […]

ارسال توسط :
پ
پ

با نزدیک شدن به انتخاب استانی روز 13 فوریه، مهاجرت در اولویت قرار می گیرد

 

نیوفاندلند و لابرادور به دنبال جذب و حفظ مهاجران جدید برای مقابله با کاهش جمعیت این استان است.

 

این استان ممکن است به طور معمول در هنگام مهاجرت به کانادا، اولین انتخاب یک مهاجر نباشد. استان های مشهورتر مانند انتاریو و بریتیش کلمبیا جذب مهاجر بیشتری دارند.

 

در نتیجه، نیوفاندلند و لابرادور به دنبال تقویت تلاش های مهاجرتی خود است. با نزدیک شدن به انتخاب استانی روز 13 فوریه، مهاجرت در میان کمپین های احزاب سیاسی، به یک اولویت تبدیل شده است.

 

حزب لیبرال استان امیدوار است که طی پنج سال آینده، از سه برابر تازه واردان بیشتری استقبال کنند. محافظه کاران مترقی نیز قصد افزایش اهداف مهاجرتی را دارند.

 

مهاجران در این استان، بدون شک بهترین گزینه برای حل مشکل مهاجرت هستند. یک برنامه خبری استانی به نام «CBC’s Here & Now» برنامه ای متمرکز بر مهاجرت برگزار کرد.

 

افراد حاضر در این برنامه، اظهار داشتند که کمبود فرصت های شغلی در نیوفاندلند و لابرادور، نقش مهمی در دلسرد شدن مردم از مهاجرت به این استان دارد.

 

به علاوه، پیشنهاد شده است که نه تنها دولت استانی، بلکه شهروندان نیز وظیفه کمک به ادغام تازه واردان را به عهده دارند. به گفته یکی از شرکت کنندگان، نیوفاندلند و لابرادور به یک برنامه بلند مدت جهت افزایش «ماندگاری استانی» احتیاج دارد، و باید آموزش های لازم را در مورد نژادپرستی، ظلم، و حساسیت فرهنگی، به دانش آموزان مدارس و دانشگاه ها ارائه دهد.

 

 

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور

متقاضیانی که مایل به مهاجرت به این استان هستند، دو گزینه اصلی پیش رو دارند:

 • برنامه انتخاب استانی نیوفاندلند و لابرادور(NLPNP)
 • برنامه پایلوت مهاجرت آتلانتیک (AIPP)

 

«NLPNP» دارای شاخه هایی برای نیروی کار متخصص، فارغ التحصیلان بین الملل، کارآفرینان، و کارآفرینان فارغ التحصیل بین الملل است.

 

نیروی کار متخصص که دارای پروفایل معتبر اکسپرس انتری هستند، باید موارد زیر را داشته باشند:

 • یک شغل تمام وقت یا پیشنهاد شغلی از کارفرمایان استانی
 • حداقل شرایط تحصیلات و سابقه کار مورد نیاز
 • پول کافی برای تأمین هزینه های خود و خانواده خود (تمکن مالی)

 

نیروی کار متخصصی که فاقد پروفایل معتبر اکسپرس انتری هستند، به علاه موارد فوق، باید مهارت زبان خود را (در انگلیسی یا فرانسه) ثابت کنند.

 

فارغ التحصیلان بین الملل باید حداقل نیمی از تحصیلات خود را در کانادا به پایان رسانده ، و از کالج یا دانشگاه مورد تأیید فارغ التحصیل شده باشند. آنها همچنین باید دارای موارد زیر باشند:

 • پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای واجد شرایط
 • مدرک زبان مورد نیاز
 • پول کافی برای تأمین هزینه زندگی خود

 

«AIPP» یک برنامه مهاجرت سریع است، که به کارفرمایان در استان های آتلانتیک کانادا (نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور،و جزیره پرنس ادوارد) برای استخدام نیروی کار خارجی کمک می کند. کارفرمایان نیازی به دریافت «ارزیابی میزان تاثیر بر بازار کار LMIA» از طریق «AIPP» ندارند.

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.