مشاغل دانشجویی برای تابستان امسال اعلام شدند
11 ژوئن 2017 - 1:25
بازدید 405
7

اقتصاد پر رونق کانادا به طور قابل توجهی به جوانان کانادایی که تحصیلات، مهارت و تجربه کسب می کنند، بستگی دارد. این بدین معنی است که دانشجویان باید مشاغل با دستمزد را تجربه کنند و برای شروع زندگی کاری خود، دسترسی آسان به شغل داشته باشند.  وزیر کار و توسعه نیروی کار کانادا، پاتی هاجو […]

ارسال توسط :
پ
پ

اقتصاد پر رونق کانادا به طور قابل توجهی به جوانان کانادایی که تحصیلات، مهارت و تجربه کسب می کنند، بستگی دارد. این بدین معنی است که دانشجویان باید مشاغل با دستمزد را تجربه کنند و برای شروع زندگی کاری خود، دسترسی آسان به شغل داشته باشند. 

وزیر کار و توسعه نیروی کار کانادا، پاتی هاجو صبح روز جمعه ۹ ژوئن ۲۰۱۷، برنامه مشاغل دانشجویی برای تابستان امسال را اعلام کرد. 

به گفته وزیر کار کانادا، دولت این کشور کسب تجربه کاری برای جوانان را بسیار ارزشمند می داند و به همین منظور تعداد شغل های پیشنهادی به جوانان کانادایی برای تابستان امسال را دو برابر کرده است.

این تابستان، ده ها هزار دانشجو در سراسر کانادا به مشاغل با دستمزد دسترسی خواهند داشت. کسب تجربه کاری از طریق مشاغل تابستانی به دانشجویان کمک می کند تا رزومه خود را قوی تر کنند، جامعه تحصیلی خود را بیشتر بشناسند و درآمدی داشته باشند که شهریه ترم بعد را پرداخت کنند. 

دولت کانادا هر ساله، اولویت های شغلی خاصی در سطح ملی برای کارفرمایان تعیین می کند که آنها بر این اساس برای برنامه مشاغل تابستانی بودجه دریافت می کنند.

اولویت های شغلی ملی امسال شامل ۵ بخش زیر است:

۱. کارفرمایانی که ایجاد فرصت در علم، تکنولوژی، حوزه صنایع ریاضی و مهندسی می کنند

۲. کارفرمایانی که بیزنس های کوچک یا نوآوری در ایجاد مشاغل جدید دارند

۳. کارفرمایانی که مشاغل مربوط به استقرار مهاجران (شامل پناهندگان سوری) تحت مدیریت خود دارند

۴. کارفرمایانی که بومیان/سرخپوستان را استخدام می کنند

۵. کارفرمایانی که مشاغل مربوط به جشن ۱۵۰ سالگی کانادا را تحت مدیریت خود دارند.

 

دانشجویان می توانند با مراجعه به وب سایت Canada Summer Jobs با کارفرمایانی که در ۵ حوزه بالا کارمند استخدام می کنند، ارتباط برقرار کنند. 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.