صدور 213 دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی منیتوبا
01 سپتامبر 2020 - 19:38
بازدید 480
8

پیرو جدیدترین دوره انتخابی در تاریخ 28 آگوست، استان منیتوبا از 213 متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا برای نامزدی استانی اقدام کنند. تحت «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (MPNP) و از طریق سه جریان «نیروی متخصص در منیتوبا»، «نیروی متخصص خارج از کشور» و «دانشجویان بین المللی»، برای تعدادی از فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی […]

ارسال توسط :
پ
پ

پیرو جدیدترین دوره انتخابی در تاریخ 28 آگوست، استان منیتوبا از 213 متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا برای نامزدی استانی اقدام کنند.

تحت «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (MPNP) و از طریق سه جریان «نیروی متخصص در منیتوبا»، «نیروی متخصص خارج از کشور» و «دانشجویان بین المللی»، برای تعدادی از فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی متخصص، دعوتنامه صادر شده است.

 

دعوتنامه های صادر شده (LAA) به شرح زیر هستند:

  • نیروی متخصص در منیتوبا، 171 دعوتنامه با حداقل امتیاز 475
  • نیروی متخصص در خارج از کشور، 8 دعوتنامه با حداقل امتیاز 824
  • فارغ التحصیلان بین المللی،34 دعوتنامه، بدون نیاز به امتیاز «EOI»

 

این استان تاکنون در سال جاری، 3299 دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت در جریان های فوق صادر کرده است. این نودوهفتمین انتخاب منیتوبا از زمان شروع برنامه در آپریل 2014 بوده است.

 

سیستم اکسپرس انتری

در میان دعوتنامه های صادر شده در انتخاب 28 آگوست، 23 دعوت نامه به متقاضیان با پروفایل معتبر در «سیستم اکسپرس انتری فدرال» اختصاص داشت. متقاضیانی که واجد شرایط استخر «سیستم اکسپرس انتری» هستند براساس امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) رتبه بندی می شوند. فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، سابقه کار، میزان تحصیلات و دانش زبانی در امتیازدهی رتبه بندی دخالت دارند.

 

از متقاضیان با بالاترین امتیاز، از طریق انتخاب های منظم از استخر «سیستم اکسپرس انتری» دعوت می شود تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. به کسانی که نامزدی استانی دریافت می کنند، 600 امتیاز «CRS» فوق العاده تعلق می گیرد که دریافت «دعوت نامه برای درخواست» (ITA) از «اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» را تضمین می کند.

 

برای متقاضیان «سیستم اکسپرس انتری» که در این انتخاب، نامزدی استانیِ منیتوبا را دریافت کرده اند، یک «شناسه معتبر اکسپرس انتری» اعلام شده و «کد اعتبارسنجی جویندگان کار» نیز صادر شده است.

 

سیستم اعلام علاقمندی (EOI) استان منیتوبا

افرادی که می خواهند از طریق «برنامه انتخاب استانی منیتوبا» (PNP) مهاجرت کنند، برای دریافت دعوتنامه از طریق جریان های نیروی متخصص در منیتوبا و نیروی متخصص در خارج از کشور، باید «اعلام علاقه مندی» خود را در «MPNP» ثبت کنند. تحت سیستم منیتوبا، متقاضیان با توجه به ویژگی های سرمایه انسانی مانند دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی، میزان تحصیلات، سابقه کاری، ارتباط با منیتوبا و سایر عوامل امتیاز می گیرند.

 

جریان های مهاجرتی منیتوبا

جریان های نیروی متخصص در خارج از کشور و نیروی متخصص در منیتوبا، به این استان کمک می کنند تا نیروی متخصصی را انتخاب کند که می توانند نیازهای بازار کار منیتوبا را برآورده کنند.

 

افرادی که خارج از کشور هستند باید ارتباط مستقیمی با منیتوبا داشته باشند. این ادعا را می توان از طریق روابط نزدیک خانوادگی یا دوستان در استان، تجربه قبلی در منیتوبا یا دریافت دعوت نامه تحت یکی از «ابتکارهای استخدام استراتژیکِ» «MPNP»، اثبات کرد.

 

به حضور متقاضیان در زمان درخواست در منیتوبا نیازی نیست.

 

متقاضیان رده نیروی متخصص در منیتوبا باید معیارهای خاصی را رعایت کنند، مانند پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک کارفرما در منیتوبا.

 

فارغ التحصیلان بین المللی که از یک موسسه آموزشی در منیتوبا فارغ التحصیل شده اند در صورت داشتن مهارت های موردنیاز می توانند تحت جریان فارغ التحصیلان بین المللی دعوتنامه دریافت کنند.

 

منبع خبر:  CIC News, August 28, 2020

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar