صدور 150 دعوتنامه در جدیدترین انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد
27 مارس 2021 - 16:00
بازدید 488
10

متقاضیان «اکسپرس انتری»، «شاخه کار Labour Impact»، و «شاخه مشاغل مؤثر Business Impact» برای درخواست نامزدی استانی و اقامت دائم دعوت شدند. جزیره پرنس ادوارد جزئیات انتخاب روز 18 مارس خود را منتشر کرد. «برنامه انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد» (PEI PNP) در مجموع، 150 دعوتنامه صادر کرده است. 140 دعوتنامه به متقاضیان «اکسپرس انتری» […]

ارسال توسط :
پ
پ

متقاضیان «اکسپرس انتری»، «شاخه کار Labour Impact»، و «شاخه مشاغل مؤثر Business Impact» برای درخواست نامزدی استانی و اقامت دائم دعوت شدند.

جزیره پرنس ادوارد جزئیات انتخاب روز 18 مارس خود را منتشر کرد.

«برنامه انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد» (PEI PNP) در مجموع، 150 دعوتنامه صادر کرده است. 140 دعوتنامه به متقاضیان «اکسپرس انتری» و «شاخه کار Labour Impact» ارسال شده است. 10 دعوتنامه باقی مانده به متقاضیان «شاخه مشاغل مؤثر Business Impact» تعلق گرفت. حداقل امتیاز مورد نیاز برای این افراد در این انتخاب، 70 بود.

«برنامه انتخاب استانی» (PNP) به استانها و قلمروهای کانادا اجازه می دهد تا متقاضیان مهاجرت را که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می کنند، انتخاب کنند. «PNP»ها گاهی با سیستم فدرال اکسپرس انتری کانادا همسو هستند. کانادا در سال جاری، قصد پذیرش 80،800 مهاجر جدید را از طریق «PNP» دارد.

 

شاخه «اکسپرس انتری PEI»

این شاخه در واقع یک «PNP» پیشرفته است که در سیستم اکسپرس انتری دولت کانادا فعالیت دارد.

سیستم «اکسپرس انتری» درخواست های مربوط به سه برنامه گروه اقتصادی را مدیریت می کند: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال»، «برنامه نیروی ماهر فدرال»، و «برنامه تجربه کانادایی».

داوطلبان واجد شرایط در «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) برای سن، سابقه کار، تحصیلات، و تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه امتیازدهی می شوند.

به متقاضیان اکسپری انتری که نامزدی استانی دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز فوق العاده «CRS» تعلق می گیرد، و در انتخاب اکسپرس انتری آتی، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) اقامت دائم برای آنها تضمین خواهد شد.

برای اقدام به دریافت نامزدی استانی از جزیره پرنس ادوارد، متقاضیان اکسپرس انتری باید یک پروفایل ابراز علاقه مندی (EOI) از طریق «PEI PNP» ایجاد کنند.

پروفایل های «EOI» بر اساس جدول امتیازات منحصر به فرد هر استان، رتبه بندی می شوند. سپس متقاضیان دارای بالاترین امتیاز، از طریق انتخاب های ماهانه دعوت خواهند شد.

«PEI PNP» تعداد متقاضیان «اکسپرس انتری» و «شاخه کار Labour Impact»، یا حداقل امتیاز «EOI» موردنیاز برای هر شاخه را ارائه نداد.

 

«شاخه کار Labour Impact»

این شاخه مربوط به اتباع خارجی است که پیشنهاد شغلی معتبری در جزیره پرنس ادوارد دارند، و توسط کارفرمای خود پشتیبانی می شوند. این افراد به سه زیرشاخه تقسیم می شود: «نیروی کار متخصص»، «نیروی کار مورد نیاز مبرم» و «فارغ التحصیل بین الملل».

متقاضیان در این شاخه همچنین باید مشخصات «EOI» را ارائه دهند تا از طریق «شاخه کار Labour Impact» برای نامزدی استانی در نظر گرفته شوند.

 

«شاخه مشاغل مؤثر Business Impact»

19 متقاضی که از این شاخه دعوت شدند، نیاز به حداقل امتیاز  «EOI» 82 داشتند. این دعوتنامه ها تحت «زیرشاخه اجازه کار» صادر شده اند، که برای کارآفرینان خارجی است که می خواهند در جزیره پرنس ادوارد، صاحب و مدیر یک بیزینس باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.