صدور 143 دعوتنامه استانی انتاریو برای نیروی متخصص فرانسه زبان
21 ژوئن 2020 - 20:24
بازدید 367
9

در آخرین دور انتخاب استانی انتاریو، متقاضیان فرانسه زبان دعوتنامه دریافت کردند. در تاریخ 18 ژوئن، انتاریو با یک روز فاصله از انتخاب قبلی در تاریخ 17 ژوئن،  از متقاضیان دو زبانه در سیستم اکسپرس انتری دعوت کرد تا برای برنامه نامزدی استانی درخواست کنند. در انتخاب جدید، انتاریو مجموعاً برای 143 متقاضی اکسپرس انتری […]

ارسال توسط :
پ
پ

در آخرین دور انتخاب استانی انتاریو، متقاضیان فرانسه زبان دعوتنامه دریافت کردند.

در تاریخ 18 ژوئن، انتاریو با یک روز فاصله از انتخاب قبلی در تاریخ 17 ژوئن،  از متقاضیان دو زبانه در سیستم اکسپرس انتری دعوت کرد تا برای برنامه نامزدی استانی درخواست کنند.

در انتخاب جدید، انتاریو مجموعاً برای 143 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه (NOI) صادر کرد.

این افراد در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) امتیازی بین 436 – 424 داشتند و  واجد شرایط جریان مهاجرتی نیروی متخصص فرانسه زبان (FSSW) بودند.

یک روز قبل، یعنی در تاریخ 17 ژوئن هم 758 متقاضی که احتمالا واجد شرایط جریان نیروی متخصص بودند، دعوتنامه دریافت کردند.

کسانی که طی دو روز گذشته از استان انتاریو دعوتنامه دریافت کرده اند، در سیستم فدرال اکسپرس انتری پروفایل داشتند.  این سیستم برنامه های نیروی کار ماهر فدرال، نیروی متخصص فدرال و تجربه کانادایی را مدیریت می کند.

متقاضیان جریان مهاجرتی نیروی متخصص فرانسه زبان باید واجد شرایط گروه تجربه کانادایی یا برنامه نیروی کار ماهر فدرال می بودند و سطح زبانشان حداقل سی ال بی 7 زبان فرانسه و حداقل سی ال بی 6 زبان انگلیسی می بود.

برنامه مهاجرت استانی انتاریو با متقاضیانی که در این پذیرش دعوت شدند تماس خواهد گرفت. آنها 45 روز فرصت دارند تا تقاضای خود را برای نامزدی استان به صورت آنلاین ارائه نمایند.

 

منبع خبر: CIC News, June 18, 2020

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.