صدور ۲۰۸ دعوتنامه در جدیدترین انتخاب Arrima کبک
04 آوریل 2021 - 11:02
بازدید 594
21

دومین انتخاب سال 2021 کبک دو برابر بزرگ تر از اولین انتخاب بود. کبک در روز 30 مارس، از 208 متقاضی مهاجرت تحت «برنامه نیروی کار متخصص» (RSWP)، دعوت به عمل آورد. «اداره مهاجرت کبک» (MIFI) افرادی را دعوت کرد که فرم ابراز علاقه مندی» (EOI) را در Arrima، پورتال ثبت نام آنلاین کبک، ثبت […]

ارسال توسط :
پ
پ

دومین انتخاب سال 2021 کبک دو برابر بزرگ تر از اولین انتخاب بود.

کبک در روز 30 مارس، از 208 متقاضی مهاجرت تحت «برنامه نیروی کار متخصص» (RSWP)، دعوت به عمل آورد.

«اداره مهاجرت کبک» (MIFI) افرادی را دعوت کرد که فرم ابراز علاقه مندی» (EOI) را در Arrima، پورتال ثبت نام آنلاین کبک، ثبت کرده بودند.

در انتخاب اخیر، دو گروه از متقاضیان دعوت شده بودند:

 

  • افرادی که دارای پیشنهاد کار معتبر بودند
  • افرادی بود که به عنوان دیپلمات، افسر کنسولی، نماینده ملل متحد، یا هر سازمان بین دولتی دیگری در کبک اقامت داشتند، و همچنین کارکنان آنها

 

برنامه های مهاجرت کبک براساس معیارهای انتخاب این استان، و متمایز از سایر برنامه های مهاجرت کانادا مدیریت می شوند. تصمیم گیری نهایی در مورد درخواست های مهاجرت به عهده «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) خواهد بود.

 

درباره «Arrima»

«Arrima» در سال 2018 برای مدیریت متقاضیان «RSWP» و ساده سازی سیستم دریافت درخواست ها (که قبلاً بر اساس رویکرد نظام نوبتی بود) معرفی شد.

افراد 18 سال به بالا که علاقه مند به مهاجرت به کبک از طریق «RSWP» هستند، ابتدا باید پروفایل «EOI» را در «Arrima» ایجاد کنند تا در گروه متقاضیان قرار گیرند.

سپس «MIFI» متقاضیان برتر را که واجد شرایط فعلی مورد نیاز بازار کار استانی هستند، و همچنین توانایی بالقوه ای برای ادغام در جامعه کبک دارند، دعوت می کند.

افرادی که برای انتخاب دائمی دعوت می شوند، معمولاً 60 روز برای ارائه درخواست مهاجرت کامل، پرداخت هزینه های مربوط، و ارائه سایر مدارک مورد نیاز، فرصت دارند.

 

ظرفیت پذیرش مهاجر

هم استان کبک و هم دولت فدرال کانادا از افزایش اهداف مهاجرت برای سال های آینده خبر داده اند. در سال 2021، کبک قصد دارد از 47،500 تازه وارد استقبال کند. در همین حال، کانادا پذیرای بیش از 400000 مهاجر تحت برنامه های مختلف مهاجرت خود خواهد بود.

 

منبع خبر: immigration-quebec.gouv.qc.ca, April 2021

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar