صدور ۱۲۷ دعوتنامه در جدیدترین انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد
24 جولای 2021 - 20:34
بازدید 203
11

انتخاب اخیر هفتمین مورد در سال جاری بود که تحت سیستم «ابراز علاقه مندی» (EOI) برگزار شد «برنامه انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد» (PEI PNP) در روز 15 جولای، از 127 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد. در انتخاب اخیر، 118 دعوتنامه به متقاضیان «اکسپرس انتری» و «شاخه کار Labour Impact» ارسال شده است. 9 […]

ارسال توسط :
پ
پ

انتخاب اخیر هفتمین مورد در سال جاری بود که تحت سیستم «ابراز علاقه مندی» (EOI) برگزار شد

«برنامه انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد» (PEI PNP) در روز 15 جولای، از 127 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد.

در انتخاب اخیر، 118 دعوتنامه به متقاضیان «اکسپرس انتری» و «شاخه کار Labour Impact» ارسال شده است. 9 دعوتنامه باقی مانده به متقاضیان «شاخه مشاغل مؤثر Business Impact» تعلق گرفت. این متقاضیان به حداقل امتیاز 60 نیاز داشتند.

جزیره پرنس ادوارد در سال جاری، 7 انتخاب برگزار کرده است. در مجموع، 1032 متقاضی دعوت شده اند. 934 دعوتنامه به متقاضیان «اکسپرس انتری» و «شاخه کار Labour Impact»، و 98 دعوتنامه به متقاضیان «شاخه مشاغل مؤثر Business Impact» تعلق گرفته است.

 «برنامه‌انتخاب استانی» (PNP) به استان‌ها و قلمروهای کانادا اجازه می‌دهد تا متقاضیان مهاجرت را که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می‌کنند، انتخاب کنند. انتخاب آتی جزیره پرنس ادوارد در روز 9 آگوست برگزار خواهد شد.

 

شاخه «اکسپرس انتری PEI»

این شاخه در واقع یک «PNP» پیشرفته است که در سیستم اکسپرس انتری دولت کانادا فعالیت دارد.


سیستم «اکسپرس انتری» درخواست‌های مربوط به سه برنامه گروه اقتصادی را مدیریت می‌کند: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال»، «برنامه نیروی ماهر فدرال»، و «برنامه تجربه کانادایی».

داوطلبان واجد شرایط در «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) برای سن، سابقه کار، تحصیلات، و تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه امتیازدهی می‌شوند.

به متقاضیان اکسپرس انتری که نامزدی استانی دریافت می‌کنند، ۶۰۰ امتیاز فوق العاده «CRS» تعلق می‌گیرد، و در انتخاب اکسپرس انتری آتی، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) اقامت دائم برای آنها تضمین خواهد شد.

برای اقدام به دریافت نامزدی استانی از جزیره پرنس ادوارد، متقاضیان اکسپرس انتری باید پروفایل «ابراز علاقه مندی» (EOI) خود را از طریق «PEI PNP» ثبت کنند.

پروفایل‌های «EOI» بر اساس جدول امتیازات منحصر به فرد هر استان، رتبه بندی می‌شوند. سپس متقاضیان دارای بالاترین امتیاز، از طریق انتخاب‌های ماهانه دعوت خواهند شد.

 

«شاخه کار Labour Impact»

این شاخه مربوط به اتباع خارجی است که پیشنهاد شغلی معتبری در جزیره پرنس ادوارد دارند، و توسط کارفرمای خود پشتیبانی می‌شوند. این افراد به سه زیرشاخه تقسیم می‌شود: «نیروی کار متخصص»، «نیروی کار مورد نیاز مبرم» و «فارغ التحصیل بین الملل».

متقاضیان در این شاخه همچنین باید مشخصات «EOI» را ارائه دهند تا از طریق «شاخه کار Labour Impact» برای نامزدی استانی در نظر گرفته شوند.

 

«شاخه مشاغل مؤثر Business Impact»

متقاضیان این شاخه برای ارسال درخواست به حداقل امتیاز استانی دارند. این امتیاز در هر تساوی متفاوت است. دعوتنامه‌های این انتخاب تحت «زیرشاخه اجازه کار» صادر شده‌اند، که برای کارآفرینان خارجی است که می‌خواهند در جزیره پرنس ادوارد، صاحب و مدیر یک بیزینس باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.