رشد اشتغال در ماه مارچ ۲۰۱۰ در کانادا و استان انتاریو
30 آوریل 2010 - 17:55
بازدید 619
13

  آمار جدید میزان مشاغل تولید شده در ماه مارچ از تداوم روند امیدوارکننده ماه‌های اخیر خبر می‌دهد هرچند که انتظارات بیش از این بود.     شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری […]

ارسال توسط :
پ
پ

 

آمار جدید میزان مشاغل تولید شده در ماه مارچ از تداوم روند امیدوارکننده ماه‌های اخیر خبر می‌دهد هرچند که انتظارات بیش از این بود. 
 

 شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. در ماه مارچ و با ادامه استخدام نیروها در شرکت‌های ساختمانی و شرکت‌های فعال در حوزه منابع طبیعی، ۱۷ هزار و ۹۰۰ شغل تازه در کشور ایجاد شد که متاسفانه این تعداد با توجه به روند مداوم و نسبتا سریع کاسته شدن از تعداد نیروها در بخش صنایع خدماتی و کوچک‌تر شدن این صنایع، از آنچه اقتصاددانان انتظار آن را داشتند کمتر بوده است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

   

بنا بر اعلام اداره آمار کانادا نرخ بیکاری همچنان ۸.۲ درصد است. این در حالی است ‌که موسسه بلومبرگ که یکی از موسسات بزرگ و معتبر تحقیقاتی در این زمینه است، نرخ بیکاری را ۸.۱ درصد و تعداد مشاغل جدید را ۲۶ هزار شغل پیش‌بینی کرده بود.    شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

بنا به گفته یکی از مدیران ارشد بانک مرکزی کانادا، با توجه به بالا رفتن سریع میزان تولید و نرخ تورم بیش از آنچه انتظارش می‌رفت، بسیاری از سرمایه‌گذاران عمده اکنون مطمئن هستند که نرخ بهره طی چند ماه آینده افزایش خواهد یافت. در این ماه برای سومین ماه متوالی شاهد افزایش در میزان اشتغال بودیم که می‌تواند گواه محکمی برای آغاز یک حرکت اصلاحی باشد.  شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

بعد از انتشار گزارش آماری درباره میزان رشد اشتغال و مشاهده ارقام واقعی که کمتر از حد پیش‌بینی شده بود، قیمت دلار کانادا نیز کمی پایین آمد.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

طبق گزارش اداره آمار کانادا در ماه مارچ شرکت‌های ساختمانی ۲۱ هزار نیروی تازه و شرکت‌های فعال در حوزه منابع طبیعی نیز ۱۳هزار و ۲۰۰ نیروی جدید را استخدام کردند اما رتبه نخست در استخدام نیرو به شرکت‌های تولیدی تعلق گرفته که در این مدت ۳۹ هزار و ۸۰۰ نیروی تازه را به کار گرفته‌اند.  شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

از تعداد نیروهای خدماتی ۲۱ هزار و ۹۰۰ نفر کاسته شده و در دیگر بخش‌های خدماتی نیز تعداد ۳۰ هزار نفر شغل خود را از دست داده‌اند. در بخش خدمات بیزینس‌ها و ساخت و نگهداری کالاها نیز۲۶ هزار و ۳۰۰ نفر بیکار شده‌اند اما از سوی دیگر در حوزه کارهای تخصصی و علمی ۳۸ هزار و ۴۰۰ نیروی جدید به کار مشغول شده‌اند.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

بانک CIBC اخیرا رشد اقتصادی سه‌ماهه نخست امسال را با ۱ درصد افزایش ۵.۱ درصد پیش‌بینی کرد و اعلام کرد که بانک مرکزی کانادا در ماه جولای نرخ بهره پایه خود را افزایش خواهد داد. این در حالی است که بانک نووا اسکوشیا کمی پیش‌تر اول ماه جون را به عنوان زمان افزایش نرخ پایه بهره اعلام کرده بود. در ماه گذشته بانک مونترال دو بار پیش‌بینی رشد اقتصادی خود را تغییر داد و اعلام کرد که این رقم در ۳۱ مارچ به ۵.۵ درصد خواهد رسید.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

بنابر اعلام اداره آمار کانادا در ماه مارچ از تعداد شاغلان تمام‌وقت ۱۴ هزار و ۲۰۰ نفر کاسته اما ۳۲ هزار و ۲۰۰ نیروی نیمه‌وقت به تعداد شاغلان افزوده شد. تعداد شاغلانی که برای کارفرما کار می‌کنند  ۲۱ هزار و ۹۰۰ نفر افزایش یافت اما از تعداد خوداشتغالان ۴ هزار نفر کم شد.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

در ماه مارچ امسال سرعت رشد متوسط رقم پرداختی به افراد کم شد و این رقم به ۲.۲ درصد رسید در حالی‌که در ماه فوریه این رشد ۲.۴ درصد بود. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

در این ماه نرخ بیکاری در استان آلبرتا افزایش یافت و از ۶.۹ درصد در ماه فوریه به ۷.۵ درصد رسید که این رقم از سال ۱۹۹۶ به این سو بالاترین رقم ثبت‌شده برای این استان محسوب می‌شود. دلیل اصلی این امر هم این است که اقتصاد استان به علت پایین آمدن قیمت گاز طبیعی، که یکی از صادرات مهم آن محسوب می‌شود، تا اندازه‌ای دچار آسیب شده است.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

اصل مقاله را اینجا بخوانید.  شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

 

 

رشد اشتغال در استان انتاریو  شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

بنا بر گزارش اداره آمار کانادا در ادامه روند مثبتی که از ماه می ۲۰۰۹ آغاز شده، در ماه مارچ امسال در استان انتاریو ۱۰ هزار شغل تازه ایجاد شد. به این ترتیب نرخ بیکاری در استان با ۰.۳ درصد کاهش به ۸.۸ درصد رسید. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

البته در بخش‌هایی شاهد رشد و در بخش‌های دیگری نیز شاهد رکود و حتی کم شدن از تعداد شاغلان بوده‌ایم. برای مثال در بخش‌های خدماتی، تجارت، آموزش و ادارات دولتی با افزایش نیرو و متاسفانه در بخش حمل‌ ونقل و انبارداری با ریزش نیرو و رکود نسبتا قابل توجهی مواجه هستیم. همچنین در استان و نیز در سرتاسر کشور از میزان اشتغال در سطوح مدیریتی و خدمات اداری نیز به طور چشمگیری کاسته شده است.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

البته همه دست‌اندرکاران حرکت آرام اما رو به جلو در استان را امیدوارکننده می‌دانند و مطمئن هستند که انتاریو حرکت در جهت خلاف رکود اقتصادی را آغاز نموده است. علاوه بر انتاریو استان‌های کبک و ساسکاچوان نیز از رشد میزان اشتغال در خود خبر داده‌اند اما این رشد در استا‌ن‌های دیگر چندان قابل توجه نبوده است.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

از ماه جولای سال ۲۰۰۹ به این سو در کانادا بیشترین میزان رشد اشتغال در میان زنان گروه سنی ۲۵ تا ۵۴ سال اتفاق افتاده که تعداد افراد اشتغال یافته در این گروه ۸۴ هزار نفر گزارش شده است. در میان مردان گروه سنی ۵۵ سال به بالا نیز شاهد اشتغال ۵۲ هزار نفر بوده‌ایم. در همین مدت در بین جوانان، مردان گروه سنی ۲۵ تا ۵۴ سال و زنان ۵۵ سال به بالا میزان اشتغال رشد کمی داشته است.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 
 

اصل مقاله را اینجا بخوانید شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

 

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar