دعوت از ۵۲۸ متقاضی اکسپرس انتری در جدیدترین انتخاب فنی انتاریو
15 آوریل 2021 - 12:54
بازدید 97
7

مدعوین دارای سابقه کار در یکی از شش شغل فنی بودند. انتاریو در روز 13 آوریل، 528 متقاضی اکسپرس انتری دارای سابقه کار فنی را دعوت کرد تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.   دعوتنامه ها به متقاضیانی تعلق گرفت که واجد شرایط «زیرشاخه نیروی انسانی مورد نیاز مبرم» تحت اکسپرس انتری انتاریو بودند. آنها […]

ارسال توسط :
پ
پ

مدعوین دارای سابقه کار در یکی از شش شغل فنی بودند.

انتاریو در روز 13 آوریل، 528 متقاضی اکسپرس انتری دارای سابقه کار فنی را دعوت کرد تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.

 

دعوتنامه ها به متقاضیانی تعلق گرفت که واجد شرایط «زیرشاخه نیروی انسانی مورد نیاز مبرم» تحت اکسپرس انتری انتاریو بودند. آنها نیاز به پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری، و امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) بین 456 تا 467 نیاز داشتند.

 

به علاوه، متقاضیان ملزم به داشتن یک سال سابقه کار در یکی از مشاغل زیر بودند:

  • مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی (کد شغلی 0213)
  • مهندسین کامپیوتر (کد شغلی 2147)
  • تحلیلگران و مدیران داده ها (کد شغلی 2172)
  • مهندسان و طراحان نرم افزار (کد شغلی 2173)
  • برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه (کد شغلی 2174)
  • طراحان و توسعه دهندگان وب (کد شغلی 2175)

 

به گفته وبسایت «برنامه انتخاب استانی انتاریو (OINP)، متقاضیانی که قادر به اثبات سابقه کار خود در یکی از این مشاغل نباشند، رد خواهند شد. همچنین، مدعوین دارای تحصیلات خارجی ملزم به ارائه «ارزیابی مدارک تحصیلی» (ECA) هستند تا انتاریو تأیید کند که تحصیلات آنها معادل لیسانس کانادا یا بالاتر است.

 

افرادی که دعوتنامه دریافت کرده اند، اکنون 45 روز تقویمی فرصت دارند تا درخواست خود را برای «PNP» ارسال کنند.

 

به متقاضیانی که از انتاریو نامزدی دریافت می کنند، 600 امتیاز «CRS» فوق العاده تعلق می گیرد، که «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) را در انتخاب اکسپرس انتری آتی، برای آنها تضمین خواهد کرد. این روند برای تمام «PNP»های همسو با اکسپرس انتری صدق می کند.

 

این دومین انتخاب فنی انتاریو در سال 2021 است. در اولین انتخاب، بیش از 1100 متقاضی برای درخواست نامزدی استانی دعوت شدند.

 

در سال گذشته، انتاریو 1996 متقاضی اکسپرس انتری را از طریق «زیرشاخه نیروی انسانی مورد نیاز مبرم» خود، به عنوان نامزد استانی دعوت کرد. حدود 20 درصد این دعوتنامه ها به افرادی تعلق گرفت که دارای سابقه کار یا پیشنهاد شغلی در مشاغلی مانند مهندس نرم افزار، برنامه نویس رایانه، توسعه دهنده رسانه، و غیره بودند.

 

«زیرشاخه نیروی انسانی مورد نیاز مبرم» و دریافت اقامت دائم

متقاضیانی که قصد مهاجرت به انتری را دارند، می توانند پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری کانادا ایجاد کنند.

 

اکسپرس انتری درواقع سیستم مدیریت سه برنامه مهاجرت فدرال است: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP)، «برنامه نیروی کار ماهر فدرال»(FSTP) ، و «برنامه تجربه کانادایی» (CEC).

 

متقاضیان اکسپرس انتری براساس امتیازات «CRS»، و با توجه به تحصیلات، سابقه کار، سن، و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه رتبه بندی می شوند.

 

امکان دریافت دعوتنامه از طریق سیستم اکسپرس انتری، و بدون نیاز به نامزدی استانی وجود دارد؛ با این حال، برخی متقاضیان دارای امتیاز «CRS» پایین تر ممکن است «PNP» را انتخاب کنند، زیرا دریافت نامزدی استانی 600 امتیاز فوق العاده را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

 

از طریق «OINP»، انتاریو متقاضیان اکسپرس انتری را که واجد شرایط «زیرشاخه نیروی انسانی مورد نیاز مبرم» باشند، دعوت می کند تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.

 

درخواست نامزدی استانی مانند درخواست مهاجرت کانادایی نمی باشد. اگر متقاضیان نامزدی استانی را از انتاریو دریافت کنند، می توانند با استفاده از آن، درخواست اقامت دائم را از طریق دولت فدرال ارسال کنند.

 

ساکنان دائمی جدید پس از تأیید توسط دولت فدرال، در حرفه خود در انتاریو مستقر خواهند شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.