دعوت از ۱۱۵ متقاضی فرانسه‌زبان در جدیدترین انتخاب انتاریو
24 جولای 2021 - 9:00
بازدید 6
0

چهارمین انتخاب استانی انتاریو در سال 2021، فرانسه‌زبانان دارای پروفایل اکسپرس انتری را موردهدف قرار داده است   انتاریو در روز 21 جولای، از 115 متقاضی دوزبانه اکسپرس انتری برای درخواست نامزدی استانی دعوت به عمل آورد. مدعوین از طریق زیرشاخه «نیروی کار متخصص فرانسه زبان» (FSSW) تحت «اکسپرس انتری انتاریو» دعوت شدند. متقاضیان به […]

ارسال توسط :
پ
پ

چهارمین انتخاب استانی انتاریو در سال 2021، فرانسه‌زبانان دارای پروفایل اکسپرس انتری را موردهدف قرار داده است

 

انتاریو در روز 21 جولای، از 115 متقاضی دوزبانه اکسپرس انتری برای درخواست نامزدی استانی دعوت به عمل آورد.

مدعوین از طریق زیرشاخه «نیروی کار متخصص فرانسه زبان» (FSSW) تحت «اکسپرس انتری انتاریو» دعوت شدند. متقاضیان به پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری، و امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) بین 461 تا 467 نیاز داشتند.

«FSSW» یک «برنامه انتخاب استانی» (PNP) پیشرفته است؛ به این معنا که با سیستم اکسپرس انتری همسو می‌باشد. افرادی که در این انتخاب، «دعوتنامه NOI» دریافت کردند، پروفایل خود را پس از تاریخ 21 جولای 2020 ایجاد کرده بودند.

مدعوین اکنون 45 روز فرصت دارند تا درخواست خود برای نامزدی استانی را ارسال کنند.

این چهارمین انتخاب «FSSW» در سال 2021 است، که مجموع دعوتنامه‌های صادر شده تحت این زیرشاخه را به 489 مورد می‌رساند.


شرایط مورد نیاز

اولین مرحله برای واجد شرایط شدن تحت «FSSW»، ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس انتری است. این برنامه برای متقاضیان «برنامه تجربه کانادایی» (CEC) یا «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP) در نظر گرفته شده است.

متقاضیان به نمره «CLB» حداقل 7 در فرانسه، و 6 در انگلیسی نیاز دارند. «OINP» همچنین از افراد می‌خواهد که نشان دهند تمکن مالی مناسبی برای تأمین هزینه‌های اسکان و استقرار در انتاریو را دارند.

 

مزایای «PNP»

«PNP» به استان‌های کانادا اجازه می‌دهد تا از متقاضیان مهاجرتی دعوت به عمل آورند که ممکن است برای بازارهای کار منطقه‌ای آنها مناسب باشند.

متقاضیان اکسپرس انتری که نامزدی استانی دریافت می‌کنند، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) در انتخاب فدرال آتی، برای آنها تضمین خواهد شد. با نامزدی استانی، متقاضیان همچنین 600 امتیاز «CRS» فوق العاده دریافت می‌کنند. (بیش از امتیاز کافی برای دریافت «ITA» در میانگین انتخاب‌های «تمام برنامه‌ای» یا مختص «PNP»).

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.