جزئیات انتخاب اخیر آلبرتا
13 مارس 2020 - 20:24
بازدید 102
7

سیستم اکسپرس انتری آلبرتا در تاریخ 20 فوریه 2020 چهارمین دور انتخابی خود را برگزار کرد. در این دور انتخابی، برنامه مهاجرتی استان آلبرتا (AINP) در مجموع برای 150 متقاضی مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد. حداقل امتیاز لازم در این دور 300 بود. برای دریافت دعوتنامه و تقاضا از طریق جریان […]

ارسال توسط :
پ
پ

سیستم اکسپرس انتری آلبرتا در تاریخ 20 فوریه 2020 چهارمین دور انتخابی خود را برگزار کرد.

در این دور انتخابی، برنامه مهاجرتی استان آلبرتا (AINP) در مجموع برای 150 متقاضی مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد. حداقل امتیاز لازم در این دور 300 بود.

برای دریافت دعوتنامه و تقاضا از طریق جریان اکسپرس انتری برنامه استانی آلبرتا (Alberta Express Entry Stream)، افراد نیاز به جاب آفر ندارند، هرچند که داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس انتری فدرال از الزامات دریافت دعوتنامه است.

متقاضیان واجد شرایط تحت سیستم امتیازبندی جامع(CRS) اکسپرس انتری بر اساس فاکتورهایی از قبیل سابقه کار، تحصیلات، مهارت های زبانی و سن رتبه بندی می شوند و امتیاز دریافت می کنند.

متقاضیان اکسپرس انتری که دعوتنامه استانی آلبرتا را دریافت می کنند، 600 امتیاز اضافی دریافت خواهند کرد.

این امتیاز ضمانتی موثر در دریافت دعوتنامه برای درخواست اقامت دائم کانادا خواهد شد.

برای دریافت دعوتنامه (ITA) از طریق سیستم اکسپرس انتری فدرال در جدیدترین انتخاب آن، افراد نیاز به داشتن حداقل امتیاز 471 داشتند که در مقایسه با حداقل امتیاز لازم برای نامزدی این استان بسیار بالاتر بوده است.

شرایط لازم برای سیستم اکسپرس انتری آلبرتا

به منظور واجد شرایط بودن برای دریافت دعوتنامه از طریق استان آلبرتا، متقاضیان اکسپرس انتری ملزم به کار در مشاغلی هستند که از “اولویت های توسعه اقتصادی و متنوع سازی” آلبرتا پشتیبانی کند.

این استان لیستی از مشاغل در اولویت ارائه نکرده است.

متقاضیان واجد شرایط نیاز به جاب آفر و یا سابقه کار در آلبرتا ندارند، اما برنامه مهاجرتی استان آلبرتا ممکن است افرادی را که دارای شرایط زیر هستند در اولویت قرار دهد:

-افرادی که دارای جاب آفر و یا تجربه کار در آلبرتا هستند؛

-افرادی که مدرک تحصیلی از موسسات عالی کانادایی و جاب آفر معتبر دارند؛ یا

-افرادی که خویشاوندان آن ها (والدین، فرزند، خواهر و برادر) در این استان ساکن هستند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.