جدیدترین انتخاب اکسپرس انتری آلبرتا
27 ژانویه 2020 - 14:12
بازدید 90
4

در تاریخ 9 ژانویه، استان آلبرتا برای متقاضیان اکسپرس انتری فدرال دعوتنامه یا اعلام علاقه مندی(NOI) صادر کرد. متقاضیانی که در این دوره دعوتنامه دریافت کردند، حداقل امتیاز 350 داشتند. سیستم اکسپرس انتری آلبرتا به برنامه مهاجرتی استان آلبرتا اجازه می دهد تا برای متقاضیان واجد شرایطی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل دارند، […]

ارسال توسط :
پ
پ

در تاریخ 9 ژانویه، استان آلبرتا برای متقاضیان اکسپرس انتری فدرال دعوتنامه یا اعلام علاقه مندی(NOI) صادر کرد.

متقاضیانی که در این دوره دعوتنامه دریافت کردند، حداقل امتیاز 350 داشتند.

سیستم اکسپرس انتری آلبرتا به برنامه مهاجرتی استان آلبرتا اجازه می دهد تا برای متقاضیان واجد شرایطی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل دارند، دعوتنامه صادر کند.

سیستم اکسپرس انتری، استخر رقابتی متقاضیانی را که در سه گروه اصلی مهاجران اقتصادی: مشاغل تخصصی، نیروی متخصص و تجربه کانادایی قرار دارند، مدیریت می کند.

متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری دعوتنامه استانی دریافت می کنند، 600 امتیاز اضافی کسب خواهند کرد. این امتیاز ضمانتی موثر در دریافت دعوتنامه برای درخواست اقامت دائم کانادا خواهد شد.

متقاضیان با حداقل امتیاز 350 در سیستم امتیاز بندی جامع، دعوتنامه دریافت کردند. در این تاریخ حداقل امتیاز لازم برای یک فرد واجد شرایط در سیستم اکسپرس انتری 471 بود.

متقاضیان واجد شرایط نیاز به جاب آفر و یا سابقه کار در آلبرتا ندارند، اما برنامه مهاجرتی استان آلبرتا ممکن است افرادی را که دارای شرایط زیر هستند در اولویت قرار دهد:

-افرادی که دارای جاب آفر و یا تجربه کار در آلبرتا هستند.

-افرادی که مدرک تحصیلی از موسسات عالی کانادایی و جاب آفر دارند.

-افرادی که خویشاوندان آن ها( والدین، فرزند، خواهر و برادر) در این استان ساکن هستند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.