تکمیل ظرفیت زیرشاخه نیروی کار حیاتی انگلیسی‌زبان
18 جولای 2021 - 10:42
بازدید 11
0

درخواست‌های نیروی کار حیاتی در مشاغل غیر بهداشتی به سقف 30.000 مورد رسید در روز 16 جولای، ظرفیت زیرشاخه مهاجرتی جدید کانادا برای نیروی کار حیاتی ضروری انگلیسی‌زبان در مشاغل غیر بهداشتی، تکمیل شد. این دومین برنامه از 6 برنامه مهاجرتی جدید کاناداست که پیش از موعد مقرر (5 نوامبر) تکمیل می‌شود.   ظرفیت اولین […]

ارسال توسط :
پ
پ

درخواست‌های نیروی کار حیاتی در مشاغل غیر بهداشتی به سقف 30.000 مورد رسید

در روز 16 جولای، ظرفیت زیرشاخه مهاجرتی جدید کانادا برای نیروی کار حیاتی ضروری انگلیسی‌زبان در مشاغل غیر بهداشتی، تکمیل شد. این دومین برنامه از 6 برنامه مهاجرتی جدید کاناداست که پیش از موعد مقرر (5 نوامبر) تکمیل می‌شود.

 

ظرفیت اولین زیرشاخه که مختص فارغ التحصیلان بین الملل بود، پس از تنها 25 ساعت از شروع پذیرش درخواست، در روز 7 مه تکمیل شد.

 

در حال حاضر، ارسال درخواست تحت زیرشاخه نیروی کار حیاتی در مشاغل بهداشتی (انگلیسی‌زبان)، امکان پذیر است. تنها 2.600 درخواست در این زیرشاخه ارسال شده است. 3 زیرشاخه مشابه برای متقاضیان فرانسه‌زبان یا دوزبانه، تعداد نامحدودی از درخواست‌ها را می‌پذیرند.

 

سقف پذیرش درخواست‌ها در زیرشاخه‌های مهاجرتی جدید، به شرح زیر است:

  • نیروی کار در کانادا – زیرشاخه A برای نیروی کار حیاتی در بخش مراقبت‌های بهداشتی (20،000 درخواست)
  • نیروی کار در کانادا – زیرشاخه B برای نیروی کار حیاتی در سایر بخش‌ها (تکمیل ظرفیت)
  • فارغ التحصیلان بین الملل (40،000 درخواست) (تکمیل ظرفیت)
  • نیروی کار در کانادا – زیرشاخه A برای نیروی کار حیاتی فرانسه‌زبان در بخش مراقبت‌های بهداشتی  (بدون سقف پذیرش)
  • نیروی کار در کانادا – زیرشاخه B برای نیروی کار حیاتی فرانسه‌زبان در سایر بخش‌ها (بدون سقف پذیرش)
  • فارغ التحصیلان بین الملل فرانسه‌زبان (بدون سقف پذیرش)

 

وزیر مهاجرت کانادا، ،آقای «مارکو مندیچینو»، اخیراً اعلام کرد نیروی کار حیاتی و فارغ التحصیلان بین الملل که تحت دو زیرشاخه مربوط، درخواست داده اند، از 26 جولای قادرند «اجازه کار» دریافت کرده و تا زمان تصمیم نهایی اداره مهاجرت در مورد پرونده خود، در کانادا مشغول به کار شوند.

 

«اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) این شش برنامه را با هدف ارائه مسیرهای مهاجرتی بیشتر به فارغ التحصیلان بین الملل و نیروی کار حیاتی که در دوران همه گیری، در کانادا زندگی می‌کنند، راه اندازی کرده است. «IRCC» قصد دارد از حدود 90،000 مقیم دائم تحت این زیرشاخه‌ها استقبال کند. تمرکز بر ارائه مسیر اقامت دائم به متقاضیان در کانادا، تابعی از محدودیت‌های کرونایی برای متقاضیان مهاجرت در خارج از کشور می‌باشد.

 

طبق پیش بینی «IRCC»، 40،000 مورد از این درخواست‌ها تا پایان سال جاری پردازش خواهند شد. کانادا هدف استقبال از 401،000 مهاجر جدید را در سال 2021، تعیین کرده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.