تخفیف بیشتر برای حضور موکلین کنپارس در نشست‌های مهرماه
06 سپتامبر 2011 - 22:21
بازدید 561
13

با پیشنهاد مدیر دفتر تهران و موافقت مدیریت کنپارس، هزینه‌های حضور در نشست‌های مهرماه برای موکلین شرکت مجددا کاهش یافت. از آنجا که هدف کنپارس از برگزاری این نشست‌ها اطلاع‌رسانی و آماده‌سازی هر چه بهتر و بیشتر مهاجرین ایرانی خصوصا موکلین شرکت بوده است چنین تصمیم‌گیری شده است که هزینه شرکت در نشست‌ها به گونه‌ای […]

ارسال توسط :
پ
پ

با پیشنهاد مدیر دفتر تهران و موافقت مدیریت کنپارس، هزینه‌های حضور در نشست‌های مهرماه برای موکلین شرکت مجددا کاهش یافت. از آنجا که هدف کنپارس از برگزاری این نشست‌ها اطلاع‌رسانی و آماده‌سازی هر چه بهتر و بیشتر مهاجرین ایرانی خصوصا موکلین شرکت بوده است چنین تصمیم‌گیری شده است که هزینه شرکت در نشست‌ها به گونه‌ای باشد که موکلین شرکت ترغیب شوند تا با همسران خود در هر سه نشست شرکت کنند.

سرفصل‌های این نشست‌ها که به موضوع روش‌های موثر برای کاریابی در کانادا برای متخصصین حرفه‌ای و برای کسانی‌که می‌خواهند رشته شغلی خود را تغییر دهند و همچنین مهم‌ترین نکات آموزشی و اطلاعاتی برای تازه‌واردان به کانادا است به گونه‌ای طراحی شده که بخش عمده‌ای از مباحث ضروری و مورد نیاز مهاجران را پوشش دهد و چون دستورالعمل (guideline) برای آنها عمل کند. به همین دلیل مدیریت کنپارس اصرار دارد که موکلین شرکت تا حد امکان از همه این بحث‌ها، مطلع و آگاه شوند تا در آینده به دلیل فقدان اطلاعات ضروری، دچار مشکل و اتلاف در هزینه‌ها و زمان نگردند.

هم‌اکنون موکلین شرکت با ۷۵ درصد تخفیف و با پرداخت ۲۵ هزار تومان برای دو نفر یا ۱۷ هزار و پانصد تومان برای یک نفر می‌توانند در نشست اول که عمومی است شرکت کنند. هزینه دو نشست دیگر که هر دو ویژه موکلین است برای زوج‌ها ۲۰ هزار تومان و برای یک نفر ۱۴ هزار تومان است. بدین ترتیب یک زوج موکل کنپارس با پرداخت تنها ۶۵ هزار تومان می‌توانند در هر سه نشست شرکت کنند و از اطلاعات و مکتوباتی که در این نشست‌ها در اختیار آنها قرار می‌گیرد و دسترسی به بسیاری از آنها در فرصت‌های دیگر امکان‌پذیر نیست بهره ببرند. اضافه پرداخت عزیزانی که تا پیش از این برای ثبت نام اقدام کرده بودند به آنها بازگردانده خواهد شد.

برای اطلاع از مضامین و سرفصل‌های نشست‌ها و همچنین پرداخت آن-لاین و رزرو جا به این صفحه مراجعه نمایید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar