برنامه مهاجرتی ساسکاچوان (SINP) از ۶۳۳ متقاضی مهاجرت دعوت کرد
25 نوامبر 2021 - 2:55
بازدید 455
12

پس از یک وقفه تقریباً دو ماهه، برنامه مهاجرتی ساسکاچوان (SINP) در تاریخ ۱۸ نوامبر انتخابی را برگزار و از ۶۳۳ متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان از طریق زیرگروه های اکسپرس انتری و مشاغل مورد تقاضا مسیر دریافت اقامت دائم کانادا را فراهم می‌کند. از […]

ارسال توسط :
پ
پ

پس از یک وقفه تقریباً دو ماهه، برنامه مهاجرتی ساسکاچوان (SINP) در تاریخ ۱۸ نوامبر انتخابی را برگزار و از ۶۳۳ متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان از طریق زیرگروه های اکسپرس انتری و مشاغل مورد تقاضا مسیر دریافت اقامت دائم کانادا را فراهم می‌کند. از میان متقاضیان دعوت‌شده در انتخاب اخیر‌، ۴۲۵ نفر واجد شرایط زیرگروه اکسپرس انتری و ۲۰۸ نفر واجد شرایط زیرگروه مشاغل مورد تقاضا بودند. پایین‌ترین امتیاز برای هر دو زیرگروه، ۶۵ در سیستم رتبه‌بندی EOI (ابراز علاقه) بود.
در این انتخاب برای هر زیرگروه، ۱۴ شغل واجد شرایط معرفی شده است. هر دو زیرگروه به گزارش ارزیابی مدرک تحصیلی نیاز داشتند تا همخوانی مدارک تحصیلی آن‌ها با استانداردهای کانادا مشخص شود.

زیرگروه اکسپرس انتری

زیرگروه اکسپرس انتری برنامه استانی است که با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است.
سیستم اکسپرس انتری، متقاضیان سه برنامه مهاجرت اقتصادی فدرال را مدیریت می‌کند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه نیروی کار ماهر فدرال و برنامه تجربه کانادایی.
متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری پروفایل دارند، برای دریافت دعوت‌نامه از استان ساسکاچوان، باید در سیستم EOI ساسکاچوان هم پروفایلی ایجاد کنند.
گواهی استانی، ۶۰۰ امتیاز به امتیاز متقاضیانِ سیستم اکسپرس انتری اضافه و دریافت دعوت‌نامه از اداره مهاجرت کانادا را تضمین می‌کند.

زیرگروه مشاغل مورد تقاضا ساسکاچوان

زیرگروه مشاغل مورد تقاضا برنامه مهاجرتی ساسکاچوان، برای متقاضیانی است که در سیستم اکسپرس انتری پروفایل ندارند. این زیرگروه به نیروی کار با مهارت بالا و با سابقه ‌کار در یکی از مشاغل مورد تقاضا در ساسکاچوان اختصاص دارد که پیشنهاد شغلی از این استان ندارند.
برای ارائه درخواست از طریق زیرگروه مشاغل مورد تقاضا، شهروندان خارجی ابتدا باید به‌صورت آنلاین پروفایل EOI ایجاد کنند.
سیستم EOI، به ساسکاچوان امکان انتخاب متقاضیانی را می‌دهد که پتانسیل پیشرفت در این استان سرسبز را دارند. متقاضیان در این سیستم بر اساس سابقه کار، میزان تحصیلات، دانش زبان، سن، و ارتباط با استان ارزیابی شده و توانایی‌شان برای اقامت در ساسکاچوان سنجیده می‌شوند.

خدمات شرکت کنپارس

برای دریافت مشاوره رایگان و انواع خدمات مهاجرتی از طریق شرکت کنپارس می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۳۳۹، ۰۲۱۹۱۰۰۸۳۳۸ یا ۰۲۱۵۹۱۷۴۰۰۰ تماس گرفته، یا اطلاعات خود را از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام ارسال کنید و یا اینکه فرم ارزیابی رایگان ما را پر فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
همچنین می‌توانید پرسش‌های خود را از طریق شماره‌های واتس اپ ۰۹۲۲۴۶۳۵۴۵۲ و ۰۹۰۳۴۹۴۱۴۵۶ از ما بپرسید و پاسخ آنها را از طریق همین شماره‌ها دریافت کنید.
*لطفاً توجه داشته باشید که شرکت کنپارس خدمات دریافت پیشنهاد کار به متقاضیان ارائه نمی‌دهد.

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar