انتشار آمار اشتغال در ماه فوریه ۲۰۱۰: رشد اشتغال در کانادا از پیش‌بینی‌ها فراتر می‌رود
29 مارس 2010 - 10:08
بازدید 910
12

  در ماه فوریه تعداد مشاغل ایجاد شده در کانادا از میزان پیش‌بینی شده بیشتر بوده و نرخ بیکاری نیز به کم‌ترین حد خود در ۱۰ ماه گذشته رسیده است و این خود تاییدی است بر صحبت‌های نخست‌وزیر، استفن هارپر، که اعلام کرده بود دوران بهبود اقتصادی در پیش است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری […]

ارسال توسط :
پ
پ

 

در ماه فوریه تعداد مشاغل ایجاد شده در کانادا از میزان پیش‌بینی شده بیشتر بوده و نرخ بیکاری نیز به کم‌ترین حد خود در ۱۰ ماه گذشته رسیده است و این خود تاییدی است بر صحبت‌های نخست‌وزیر، استفن هارپر، که اعلام کرده بود دوران بهبود اقتصادی در پیش است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 قیمت دلار کانادا نیز بالا رفته و از جولای ۲۰۰۸ به این سو به بالاترین حد خود رسیده است. بنابر آمار ارائه شده از سوی اداره آمار کانادا در ماه گذشته تعداد ۲۰ هزار و ۹۰۰ شغل تازه ایجاد شده که پنجمین مرتبه رشد در هفت ماه گذشته محسوب می‌شود. نرخ بیکاری نیز به ۸.۲ درصد رسیده است. این در حالی است که در نظرسنجی بلومبرگ پیش‌بینی برخی از اقتصاددانان بر ایجاد ۱۵ هزار و ۵۰۰ شغل تازه و نرخ بیکاری ۸.۳ درصدی بود. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

آقای هارپر در تازه‌ترین سخنان خود اعلام کرد که اقتصاد کشور به عنوان یکی از قوی‌ترین اقتصادها در میان کشورهای توسعه‌یافته، در حال خلاص شدن از بحران مالی جهانی است. او تعهد کرد تا زمانی که رشد اقتصادی به ثبات لازم برسد، به ارائه مشوق‌های مالی ادامه دهد و بر ایجاد مشاغل تازه تمرکز ویژه نماید. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

با توجه به این که بانک‌ مرکزی کانادا هنوز نرخ بهره را بسیار پایین (۰.۲۵ درصد) نگه‌داشته، یکی از اقتصاددانان رویال بانک کانادا می‌گوید: «دیگر بحثی نیست که می‌توان نرخ بهره‌ها را بالاتر برد.» به اعتقاد او این احتمال وجود دارد که بانک کانادا در پایان سال نرخ پایه بهره را به ۱.۲۵ درصد برساند. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

قیمت دلار کانادا نیز به یکباره بالاتر رفته و با ۰.۶ درصد رشد از ۱.۰۲۴۰ به ۱.۰۱۸۲ رسید. به این ترتیب در حال حاضر هر دلار کانادا معادل ۹۸.۲۱ دلار امریکا است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

آقای هارپر در ادامه سخنان خود گفت: «این درست است که هنوز هم نرخ بیکاری در کشور بالاست به همین دلیل هم ایجاد اشتغال از اولویت‌های اصلی ماست. خوشبختانه حد بیکاری در کانادا هنوز هم بسیار پایین‌تر از حد بیکاری در بحران دهه ۸۰ و ۹۰ است و از امریکا و بسیاری از نقاط دیگر دنیا نیز کمتر است.» شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

وزیر اقتصاد و دارایی، جیم فلاهرتی، نیز در گفتگو با خبرنگاران تورنتویی، گزارش اشتغال اخیر را بسیار بهتر از حد انتظار و «مثبت» دانست و گفت با وجود «شکننده»بودن اقتصاد، ما در مسیر درستی قرار داریم.  شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

دپارتمان کار ایالات متحده امریکا در ۱۰ ماه مارچ امسال اعلام کرد که در ۳۰ ایالت این کشور نرخ بیکاری افزایش پیدا کرده و فقط در نه ایالت شاهد کاهش بوده‌ایم . در ۱۶ ایالت نیز میزان بیکاری بالاتر از متوسط ۹.۷ درصد در کل کشور است.     شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

تثبیت وضعیت بازار کار شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

طی دوازده ماه گذشته تعداد ۸۷ هزار و ۷۰۰ شغل جدید در کشور ایجاد شده‌ است و این نشان می‌دهد که صحبت‌های سیاست‌گذاران در مورد تثبیت وضعیت بازار کار به واقعیت نزدیک است. از اکتبر ۲۰۰۸ که کانادا بالاترین رقم اشتغال را داشت تا به حال، در کشور بیش از ۲۵۰ هزار شغل از بین رفته است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

در آمار ارائه شده از سوی اداره آمار کانادا آمده است که درماه فوریه تعداد مشاغل تمام‌وقت ۶۰ هزار و ۲۰۰ عدد افزایش و تعداد مشاغل پاره‌وقت ۳۹ هزار و ۳۰۰ عدد کاهش پیدا کرده است. تعداد اشتغال نیز ۳۸ هزار و ۱۰۰ عدد بیشتر شده در حالی‌که از میزان خوداشتغالی به تعداد ۱۷ هزار و ۲۰۰ عدد کاسته شده است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

نخستین بحران اقتصادی در کانادا بعد از بحران سال ۱۹۹۲، در سه ماهه سوم سال ۲۰۰۹ به پایان رسید و در حال حاضر اقتصاد با بیشترین سرعت رشدی که از سال ۲۰۰۰ به این سو داشته، در حال پیشروی است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

مشاغل دولتی شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

در ماه فوریه اشتغال در بخش تولید محصول ۱۷ هزار و ۸۰۰ نفر افزایش داشته گرچه هنوز هم نسبت به یک‌سال قبل خود ۱۰۱ هزار و ۸۰۰ نفر کمتر است. بر اساس آمار اداره آمار، پست‌های دولتی ۴۵ هزار و ۶۰۰ مورد افزایش داشته اما در بخش خصوصی شاهد  ۷ هزار و ۵۰۰ مورد کاهش شغل بوده‌ایم.    شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

وزیر اقتصاد و دارایی در سخنان خود گفت:‌ «یک شغل یک شغل است. من خیلی دوست دارم که در بخش خصوصی شاهد ایجاد مشاغل تازه باشم اما در بخش‌های دولتی نیز به نیروهای تازه‌ای نیاز داشتیم.» شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

اداره آمار می‌گوید اشتغال مردان بالای ۵۵ سال سبب بالا رفتن آمار اشتغال در ماه فوریه شده است. در همین حال تعداد ۴ هزار و ۲۰۰ نفر از افراد ۱۵ تا ۲۴ ساله کار خود را از دست داده‌اند. در واقع در گروه دوم نرخ بیکاری از ۱۵.۱ درصد در ماه ژانویه به ۱۵.۲ درصد افزایش داشته است. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

بر اساس آمار اداره آمار کانادا متوسط درآمد ساعتی افراد در ماه فوریه نسبت به زمان مشابه خود در سال گذشته ۲.۴ درصد رشد داشته است و در مقایسه با رشد ۱.۸ درصدی ماه ژانویه که کندترین سرعت رشد از ماه جون سال ۲۰۰۳ به این سو بود، یک اتفاق مثبت محسوب می‌شود.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

در این ماه اغلب استان‌های کانادا خصوصا انتاریو و بریتیش‌کلمبیا از وضعیت خوبی برخوردار بودند اما البرتا کماکان شرایط ناخوشایندی را تجربه می‌کند. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

اصل مقالات را اینجا و اینجا بیابید. شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar