انتخاب جدید آریما و دعوت کبک از کادر درمان و معلمان
10 اکتبر 2021 - 4:14
بازدید 1086
20
کبک از 536 متقاضی مهاجرت دعوت کرد تا در 30 سپتامبر 2021 برای انتخاب دائم درخواست دهند.
ارسال توسط :
پ
پ

این انتخاب جدید آریما دومین دور از صدور دعوت‌نامه‌ها است که در ماه سپتامبر و تحت “برنامه نیروی کار متخصص کبک” (QSWP) برگزار می‌شود.

متقاضیانی که دعوت‌نامه‌ دریافت کرده‌اند، به حداقل امتیاز 562 در استخر آریما نیاز داشتند.

دعوت‌نامه‌هایی که در انتخاب اخیرِ کبک و از طریق آریما صادر شده‌اند، برای متقاضیانِ دارای پیشنهاد شغلی معتبر و صاحبان مشاغل پرتقاضا هستند.

فهرست مشاغل مورد هدف

لیست مشاغل مورد نظر دولت به شرح زیر است:

  • پرستاران و پرستاران روان‌پزشکی دارای مجوز (NOC 0312)
  • کمک پرستاران دارای پروانه کار (NOC 3233)
  • دستیاران پرستار، بهیاران و همکاران خدمات بیمار (NOC 3413)
  • معلمان دبیرستان (NOC 4031)
  • معلمان دبستان و مهد کودک (NOC 4032)
  • مربیان خردسالان و دستیاران آنها (NOC 4214)

به نظر می‌رسد کبک با ارسال دعوت‌نامه، حداکثر ماهی یک‌بار در بیشتر ماه‌های سال و با ارسال تعداد بی‌سابقه‌ای دعوت‌نامه از طریق آریما سرعت خود را افزایش داده است. در ماه آگوست، کبک انتخاب آریما را به‌صورت هفتگی برگزار کرد که در آنها تعداد متقاضیانِ دعوت شده از پانصد نفر هم فراتر رفت؛ به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از سایر انتخاب‌های سال.

انتخاب 30 سپتامبر دهمین انتخاب کبک در  سال جاری است. تاکنون در مجموع 3200 متقاضی برای درخواست انتخاب دائمی از استان دعوت شده‌اند.

برنامه نیروی کار متخصص کبک چیست؟

برنامه نیروی کار متخصص کبک برای افراد ماهر و توانمندی است که می‌توانند از نظر اقتصادی در این استان به راحتی موقعیت خوبی پیدا کرده و مستقر شوند. این برنامه در بین نیروی کار متخصص و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی محبوب است که مایل به مهاجرت دائم به کبک به‌منظور کار در این استان هستند.

متقاضیانی که برای انتخاب دائمی دعوت شده‌اند حداکثر 60 روز فرصت دارند تا درخواست خود را ارائه کرده و هزینه پردازش را بپردازند. هدف کبک پردازش کامل همۀ درخواست‌ها ظرف شش ماه از تاریخ دریافت تمام اطلاعاتِ مورد نیاز از جمله فرم‌ها و مدارک است.

متقاضیانِ موفق، “گواهی قبولی کبک” (CSQ) دریافت می‌کنند که می‌توانند از این گواهی برای ارائه درخواست اقامت دائم به دولت فدرال کانادا استفاده کنند.

کسانی که مایل به اقامت در کبک هستند، تحت یک سیستم متفاوت از متقاضیانی که می‌خواهند در جایی دیگر در کانادا اقامت داشته باشند، ارزیابی می‌شوند. برنامه‌های مهاجرت کبک توسط همین استان اداره می‌شوند و متمایز از برنامه‌های فدرال کانادا هستند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar