انتخاب‌های نیوبرانزویک در ماه فوریه 2023
13 مارس 2023 - 6:35
بازدید 135
5
نیوبرانزویک ۱۴۴ دعوتنامه طی انتخاب اکسپرس انتری ماه گذشته صادر کرد
ارسال توسط :
پ
پ

نیوبرانزویک 144 دعوتنامه طی انتخاب اکسپرس انتری ماه گذشته صادر کرد

استان نیوبرانزویک 144 دعوتنامه (ITA) در طول ماه فوریه صادر کرد، از این دعوتنامه‌ها 93 مورد برای کسانی صادر شد که به دنبال اقامت دائم در استان هستند و 51 دعوتنامه برای کسانی که امیدوار به دریافت اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) هستند.  

استان دو زبانه منطقه آتلانتیک کانادا نتایج انتخا‌ب‌های مهاجرتی خود را در هر بار اعلام نمی‌کند، بلکه نتایج را  ماهانه منتشر می‌کند. 

نیوبرانزویک 93 دعوتنامه (ITA) برای متقاضیانی صادر کرد که امیدوارند اقامت دائم بگیرند

آخرین نتایج ماهانه نشان می‌دهد که استان نیوبرانزویک 86 دعوتنامه را از طریق برنامه اکسپرس انتری مشاغل موردتقاضا (OIDC -Occupations In Demand Connection) و هفت دعوتنامه دیگر را از طریق برنامه کاری نیوبرانزویک (New Brunswick Employment Connection- EC) طی ماه گذشته صادر کرده است. 

این استان از طریق برنامه دانشجویی نیوبرانزویک (SC) نیز دعوتنامه برای اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) صادر کرد.

از آغاز ماه فوریه، نیوبرانزویک پذیرش از سیستم ابراز علاقه‌مندی (EOI) را از طریق برنامه استخدامی نیوبرانزویک (EC) برای 4 گروه شغلی در طبقه بندی ملی مشاغل (NOC) متوقف کرده است:

  • 62010- سرپرستان خرده فروشی
  • 60030- مدیران رستوران و خدمات غذا
  • 62020- سرپرستان خدمات غذا
  • 63200- آشپز

البته، این نیروهای کار همچنان می توانند از طریق برنامه مهاجرتی آتلانتیک (AIP) و برنامه انتخاب استانی نیوبرانزویک (NBPNP) گروه نیروی متخصص درخواست دهند. 

برای اطلاعات بیشتر بخوانید: 

برنامه آزمایشی جدید مهاجرتی استان نیوبرانزویک

برنامه جدید نیوبرانزویک برای دانشجویان بین المللی

خدمات جدید استان نیوبرانزویک برای کاریابی مهاجران

متقاضیان تحت برنامه کاری نیوبرانزویک (EC) باید حداقل سابقه کاری، مهارت زبان و الزامات تحصیلی را داشته باشند و مدرکی مبنی بر تمکن مالی ارائه دهند. 

بر اساس آن برنامه، شرط کاری حداقل یک سال کار تمام وقت با حقوق (در مجموع 1560 ساعت) یا معادل آن کار پاره وقت است. این سابقه کاری باید در دسته‌های TEER3 , TEER2 TEER0, TEER1,  باشد و باید در همان نوع شغلی باشد که در درخواست مهاجرت برای آن درخواست شده است. 

همه متقاضیانی که از طریق اکسپرس انتری نیوبرانزویک درخواست ارسال می‌کنند، باید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی نیز داشته باشند.

در زمان ارسال درخواست به استان نیوبرانزویک مدرک زبان باید در کمتر از 18 ماه گذشته دریافت شده باشد و متقاضی باید حداقل CLB7 را در انگلیسی یا NCLC7  را در زبان فرانسه کسب کرده باشد. 

متقاضیانی که از مؤسسات آموزشی کانادایی فارغ التحصیل نشده‌اند، باید یک ارزیابی اعتبار تحصیلی نیز ارائه دهند. 

تمکن مالی برای دارندگان مجوز کار باز با حداقل یک سال سابقه کار در مشاغل TEER3 , TEER2 TEER0, TEER1,  در کانادا لازم نیست. 

متقاضیان مشاغل مورد تقاضا (OIDC) ظرف 45 روز پس از دریافت نامه اعلام علاقه‌مندی(LOI) باید یک پروفایل ابراز علاقه‌مندی (EOI) ایجاد کنند. 

از طریق برنامه متقاضیان مشاغل مورد تقاضا، برای متقاضیان نامه اعلام علاقه‌مندی از سیستم اکسپرس انتری فدرال صادر می‌شود و آنها باید پروفایل اکسپرس انتری داشته باشند. 

پس از دریافت نامه اعلام علاقه‌مندی، متقاضی می‌تواند در پورتال INB (پورتال مهاجرت استان) یک پروفایل ابراز علاقه‌مندی ایجاد کند و 45 روز از تاریخ دریافت نامه اعلام علاقه‌مندی فرصت دارد تا این کار را انجام دهد. 

حداقل سابقه کاری مورد نیاز برای متقاضیان مشاغل مورد تقاضا (OIDC) حداقل یک سال کار تمام وقت با حقوق (در مجموع 1560 ساعت) یا معادل آن کار پاره وقت در مشاغل دارای کد NOC در دسته‌های 0،1،2 یا 3 است. 

این سابقه کاری می‌تواند در کانادا یا خارج از کشور به دست آمده باشد، اما باید با حقوق و در همان شغلی باشدکه در درخواست مهاجرت عنوان شده است. 

از آنجایی که این یک برنامه در سیستم اکسپرس انتری نیوبرانزویک (NB Express Entry) است، باید شرایط زبان و تحصیلی نیز رعایت شود و متقاضی باید ثابت کند که قصد زندگی در نیوبرانزویک را داشته و بودجه کافی برای انجام این کار را دارد. 

تمکن مالی برای دارندگان مجوز کار باز با حداقل یک سال سابقه کار در کانادا لازم نیست. 

فارغ التحصیلان باید ظرف شش ماه پس از اتمام تحصیلات خود برای اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) درخواست دهند. 

کسانی که برای اجازه کار پس از فارغ التحصیلی از طریق برنامه تحصیلی نیوبرانزویک (NB Student Connection)درخواست می کنند نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند، اما باید تحصیلات خود را طی شش ماه گذشته تمام کرده، فعالانه به دنبال کار باشند و در استان زندگی کنند. 

دانشجویان فارغ التحصیل در دوره‌های تحصیلی دارای پایان‌نامه یا تز بیس (thesis-based programs) می‌توانند پس ارزیابی تحصیلی درخواست دهند. 

*دوره‌های کورس بیس دوره‌هایی هستند که فقط شامل گذراندن واحدهای درسی به صورت کورس هستند و در پایانِ دوره نیازی به ارائه تز یا پایان نامه نیست. این دوره ها بیشتر برای ورود به بازار کار طراحی شده‌اند و برای ادامه تحصیل به دکترا و مقاطع بالاتر مناسب نیستند.

فارغ التحصیلانی که از طریق این برنامه درخواست می‌کنند نیز باید همان شرایط دو برنامه قبلی برای سابقه کاری و مدرک زبان را برآورده کنند و قصد زندگی در نیوبرانزویک را داشته باشند. 

آنها مجبور نیستند مدرکی مبنی بر تمکن مالی ارائه کنند، مشروط بر اینکه از قبل دارای اجازه کار باز بوده و سابقه کاری لازم را داشته باشند. 

متقاضیان تحت این برنامه باید یک کپی از حداقل دو مورد از مدارک زیر ارائه دهند تا ثابت کنند که واجد شرایط برنامه اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) در نیوبرانزویک هستند: 

  • ریزنمرات نهایی، 
  • دیپلم یا گواهی،
  • نامه گواهی پایان دوره (letter of completion)

کسانی که تحصیلات خود را در کانادا به پایان رسانده‌اند نیازی به ارائه ارزیابی اعتبار تحصیلی (ECA) ندارند، اما فارغ التحصیلانی که در مرحله ارائه پایان‌نامه اقدام می‌کنند، باید ارزیابی اعتبار تحصیلی را انجام دهند. 

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:

افزایش نرخ ماندگاری مهاجران در چهار استان آتلانتیک

برنامه آزمایشی مهاجرتی آتلانتیک دائمی می‌شود

ارتباط با ما:

برای دریافت مشاوره رایگان و انواع خدمات مهاجرتی از طریق شرکت کنپارس می‌توانید با شماره‌های 02191008339، 02191008338 یا 02159174000 تماس گرفته، یا اطلاعات خود را از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام ارسال کنید و یا اینکه  فرم ارزیابی رایگان  ما را پر فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

همچنین می‌توانید پرسش‌های خود را از طریق شماره‌های واتس اپ (+1)5799579293 و 9034941456(+98) ( کافیست همین حالا شماره تماس ها را لمس کنید ) از ما بپرسید و پاسخ آن‌ها را از طریق همین شماره‌ها دریافت کنید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.