استان منیتوبا در تاریخ 1 نوامبر برای 421 متقاضی دعوت‌نامه صادر کرد
09 نوامبر 2021 - 3:30
بازدید 335
10

استان منیتوبا در تاریخ ۱ نوامبر برای ۴۲۱ متقاضی دعوت‌نامه صادر کرد. تا برای گواهی استانی درخواست دهند. منیتوبا نتایج انتخاب اخیر خود را اعلام کرد که در تاریخ ۱ نوامبر برگزار شده بود. برنامه مهاجرتی استان منیتوبا (MPNP) در مجموع ۴۲۱ متقاضی مهاجرت را از طریق سه برنامه مهاجرتی استانی دعوت کرد: ⦁ نیروی […]

ارسال توسط :
پ
پ

استان منیتوبا در تاریخ ۱ نوامبر برای ۴۲۱ متقاضی دعوت‌نامه صادر کرد. تا برای گواهی استانی درخواست دهند.
منیتوبا نتایج انتخاب اخیر خود را اعلام کرد که در تاریخ ۱ نوامبر برگزار شده بود.

برنامه مهاجرتی استان منیتوبا (MPNP) در مجموع ۴۲۱ متقاضی مهاجرت را از طریق سه برنامه مهاجرتی استانی دعوت کرد:
⦁ نیروی کار متخصص در منیتوبا

۳۵۰ دعوت‌نامه با حداقل امتیاز EOI، ۴۶۰
⦁ نیروی کار متخصص خارج از کانادا

۳۸ دعوت‌نامه با حداقل امتیاز EOI، ۷۱۳
⦁ زیرگروه فارغ‌التحصیلان بین‌المللی

۳۳ دعوت‌نامه بدون نیاز به امتیاز EOI

از این دعوت‌نامه‌ها، ۷۵ دعوت‌نامه برای متقاضیان سیستم اکسپرس انتری بود.

اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستم مدیریت برنامه‌های اقتصادی کانادا برای سه برنامه مهاجرتی فدرال است.

برنامه تجربه کانادایی، برنامه نیروی کار متخصص فدرال و برنامه نیروی کار ماهر فدرال است.
متقاضیان مهاجرت مشخصات خود را به سیستم اکسپرس انتری ارسال می‌کنند. این مشخصات ارزیابی و بر اساس سیستم جامع رتبه‌بندی (CRS) امتیازدهی می‌شوند. این امتیاز بر اساس عواملی مانند سن، سابقه کار، میزان تحصیلات و دانش زبانی و سایر موارد به آنها اعطا می‌شود. متقاضیان با بیشترین امتیاز، از طریق انتخاب‌های اکسپرس انتری دعوت می‌شوند تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.
دریافت گواهی استانی، ۶۰۰ امتیاز به امتیاز متقاضیانِ اکسپرس انتری اضافه می‌کند که به‌طور مؤثر کسب دعوت‌نامه از این سیستم را برای آنها تضمین می‌کند.

برنامه‌های مهاجرتی استان منیتوبا

منیتوبا برنامه‌های مهاجرتی خود را از طریق برنامه مهاجرتی استان منیتوبا (MPNP) مدیریت می کند. از درخواست‌های مهاجرت که به دولت فدرال ارسال می‌شوند، پشتیبانی می‌کند. استان‌های کانادا اجازه صدور اقامت دائم را ندارند. اما می‌توانند با صدور دعوت‌نامه‌های استانی به درخواست برای اقامت کمک کنند.
متقاضیانِ دریافت دعوت‌نامه از منیتوبا، باید یک پروفایل برای مهاجرت در MPNP ثبت کنند. این کار آنها را در موقعیت دریافت “توصیه‌نامه برای درخواست” (LAA) از طریق نیروی متخصص در منیتوبا و نیروی متخصص در خارج از کانادا قرار می‌دهد.

سپس منیتوبا متقاضیان را برای عوامل سرمایه انسانی و همچنین ارتباط آنها با استان، از ۱۰۰۰ رتبه‌بندی می‌کند.
برنامه‌های نیروی متخصص در منیتوبا و نیروی متخصص خارج از کانادا طوری طراحی شده‌اند. که به استان اجازه می‌دهد متقاضیانی را انتخاب کند که نیازهای بازار کار این استان را برآورده می‌کنند.

نیاز به پیشنهاد شغلی و ارتباط با استان منیتوبا

متقاضیان خارج از کانادا باید ارتباط خود را با منیتوبا از طریق اعضای نزدیک خانواده، تجربه زندگی (کار و تحصیل) قبلی در استان یا دعوت از طریق یکی از طرح‌های استخدام استراتژیکِ منیتوبا نشان دهند. نیازی نیست متقاضی در زمان ارائه درخواست در منیتوبا زندگی کند.
برای دریافت دعوت‌نامه تحت عنوان نیروی متخصص در منیتوبا، متقاضی باید یک پیشنهاد شغلی تمام‌وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشد.
دانشجویان بین‌المللی که تحصیلات خود را در منیتوبا به پایان می‌رسانند. در صورتی که بتوانند ثابت کنند که مهارت‌هایشان مورد نیاز استان است. می‌توانند دعوت‌نامه‌ای را تحت جریان فارغ‌التحصیلان بین‌المللی دریافت کنند.
تاکنون در سال ۲۰۲۱، منیتوبا از ۹،۵۷۱ متقاضی مهاجرت دعوت کرده تا برای گواهی انتخاب استانی درخواست دهند.

خدمات شرکت کنپارس

برای دریافت مشاوره رایگان و انواع خدمات مهاجرتی از طریق شرکت کنپارس می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۹۱۰۰۸۳۳۹، ۰۲۱۹۱۰۰۸۳۳۸ یا ۰۲۱۵۹۱۷۴۰۰۰ تماس بگیرید. یا اطلاعات خود را از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام ارسال کنید. و یا اینکه فرم ارزیابی رایگان ما را پر فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
همچنین می‌توانید پرسش‌های خود را از طریق شماره‌های واتس اپ ۰۹۲۲۴۶۳۵۴۵۲ و ۰۹۰۳۴۹۴۱۴۵۶ از ما بپرسید و پاسخ آنها را از طریق همین شماره‌ها دریافت کنید.
*لطفاً توجه داشته باشید که شرکت کنپارس خدمات دریافت پیشنهاد کار به متقاضیان ارائه نمی‌دهد.

 

جدیدترین انتخاب برنامه مهاجرتی منیتوبا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.