اداره مهاجرت کانادا زمان پردازش درخواست‌ها در دوران کووید۱۹ را ارائه می‌دهد
28 مارس 2021 - 22:26
بازدید 529
6

IRCC گزارشی از آمار پردازش درخواست های چندین برنامه مهاجرتی می دهد. اداره مهاجرت کانادا اخیراً جدول زمانی پردازش خود را به روز کرده تا عملکرد خود را در طول همه گیری نشان دهد. به نقل از وبسایت «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) ، افرادی که در تلاش برای دسترسی به خدمات مهاجرت […]

ارسال توسط :
پ
پ

IRCC گزارشی از آمار پردازش درخواست های چندین برنامه مهاجرتی می دهد.

اداره مهاجرت کانادا اخیراً جدول زمانی پردازش خود را به روز کرده تا عملکرد خود را در طول همه گیری نشان دهد.

به نقل از وبسایت «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) ، افرادی که در تلاش برای دسترسی به خدمات مهاجرت هستند، ممکن است به دلیل کووید19 با تاخیر در پردازش درخواست شان مواجه شوند. در حال حاضر، اولویت با درخواست های افرادی است که از محدودیت های سفر معاف هستند.

در اینجا خلاصه ای از زمان پردازش درخواست های مربوط به بخش های مختلف، ارائه شده است:

 

اقامت دائم

به گفته «IRCC»، کانادا با تمام قوا در حال پردازش درخواست های اقامت دائم است. با این حال، از آنجایی که کووید19 باعث تأخیر در روند پردازش شده، درخواست برخی از متقاضیان به تعویق اقتاده است.

«IRCC» اخیرا اظهار داشت که در حال تکمیل پردازش درخواست های «برنامه تجربه کانادایی» (CEC) است که بین روزهای 24 و 30 ماه مه ثبت شده اند. این بدان معناست که مسئولین مربوطه در حال بررسی درخواست هایی هستند که حدود 10 ماه پیش دریافت کرده اند.

 

کارت های اقامت دائم (PR Card)

متقاضیانی که برای «کارت اقامت دائم» درخواست داده اند، لازم است برای پیگیری وضعیت پرونده خود به صورت آنلاین اقدام کنند. این مشمول هر فردی است که برای اولین بار یا برای تمدید/ جایگزینی کارت PR خود درخواست می دهد. به گفته «IRCC»، متقاضیان برای ورود به سیستم آنلاین، ملزم به داشتن مدارک مربوط و شماره شناسایی خود هستند.

متقاضیانی که نمی توانند وارد این سیستم آنلاین شوند، می توانند از صفحه وب «IRCC» استفاده کنند. کارت های PR جدید در حال حاضر، طی حدود 125 روز صادر می شوند، و تمدید کارت ها حدود 80 روز به طول می انجامد.

 

دانشجویان

«IRCC» هم اکنون در حال تکمیل پردازش اکثر درخواست های «اجازه تحصیل» می باشد، که بین روزهای 13 و 19 ماه دسامبر سال 2020، دریافت شده اند. این شامل درخواست های «اجازه تحصیل»، تمدید اجازه تحصیل، و «اجازه کار» برای دانشجویان است. پردازش درخواست های خاص ممکن است بیشتر طول بکشد.

به دلیل محدودیت های فعلی سفر، دارندگان «اجازه تحصیل» تنها در صورتی می توانند به کانادا بیایند که به یک مؤسسه آموزشی مورد تأیید دارای برنامه مربوط به کووید19 بروند، یا اینکه «اجازه تحصیل» آنها قبل از روز 18 مارس 2020، تأیید شده باشد.

 

بازدید کنندگان

متقاضیان مجوز سفر الکترونیکی می توانند وضعیت خود را به صورت آنلاین بررسی کنند.

افرادی که به صورت آنلاین برای «ویزای بازدید کننده» (Visitor Visa) اقدام کرده اند، می توانند برای بررسی وضعیت درخواست، وارد حساب کاربری خود شوند. (قسمت «بررسی وضعیت و پیام ها» در بخش «مشاهده برنامه های ارسال شده یا پروفایل های من) اگر درخواست ویزا به صورت کاغذی بوده باشد، متقاضیان می توانند درخواست خود را به یک حساب آنلاین متصل کرده تا بتوانند وضعیت پرونده خود را بررسی کنند. همچنین می توانند پیام های مربوط به درخواست خود را از «IRCC» دریافت کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar