درباره ما

Rippled textile flag of Canada close up
ارسال پیام به واتس اپ
9293 57 99 57 1+

پارس کانادا وب سایت خبری تحلیلی مهاجرت است که از سال ۱۳۸۷ خورشیدی فعالیت خود را آغاز کرده است

گروه رسانه ای پارس کانادا متعلق به  شرکت خدمات حرفه ای کنپارس Canpars Professional Services Inc است. این شرکت کانادایی طبق قوانین فدرال و نیز مقررات استان کبک کانادا به ثبت رسیده است و دفاتری در مونترآل، ونکوور ، تورنتو، تهران ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، ارومیه و  استانبول  دارد.

این شرکت  افتخار دارد با بهره مندی از تیم همکاران آموزش دیده خود با مدیریت آقای علی مختاری، عضو رسمی ICCRC  کانادا و وکیل پایه یک دادگستری در ایران  خدمات مهاجرت خود را به ایرانیان و سایر پارسی زبانان ارائه نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارایه شده از سوی این شرکت به وب سایت آن www.canpars.ca مراجعه کنید.

شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (Canpars Immigration Services Inc)، شرکتی است کانادایی که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا و نیز دولت استان کبک ثبت شده است و با مدیریت آقای علی مختاری عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضوکانون وکلای دادگستری تهران برای خدمات رسانی به هموطنان ایرانی و دیگر متقاضیان مهاجرت اداره می شود. نام شرکت در تاریخ 5 اپریل 2019 به شرکت خدمات حرفه‌ای کنپارس (Canpars Professional Services Inc) تغییر کرده است. کنپارس با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت فعالیت می کند.

تلویزیون پرنیان یک رسانه خصوصی و مستقل است که از کانادا به سراسر دنیا ارائه میشود. با بزرگترین برنامه ی خبری رسانه‌های فارسی‌ زبان در کانادا تلویزیون پرنیان اولین عضو از خانواده‌ای از شبکه‌های تلویزیونی است که در آینده برای مخاطبانی از دیگر جوامع و به زبان‌های دیگر تاسیس خواهند شد
تلویزیون پرنیان قابل دریافت در سراسر دنیا، بر روی اینترنت ، پلتفرم های پخش زنده تلویزیون و شبکه‌ های اجتماعی در دسترس است.

شما می توانید اپلیکیشن تلویزیون پرنیان را در Apple TV ، تلویزیون های سامسونگ و Roku دانلود کنید 

تماس با ما

excited woman covered in canadian flag holding maple leaf flag isolated on white

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مراقب تشابه نام‌ها باشید! مارا با نام کنپارس به دوستان خود معرفی کنید.
This is default text for notification bar