آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.

این مقررات از ابتدای سایت ۲۰۱۲ تغییر کرده است. برای آگاهی از آخرین اطلاعات مربوط به عضویت سایت به این صفحه بروید.

همانطور که پیشتر در یکی از مطالب سایت به اختصار انواع عضویت‌های سایت به اطلاع دوستان رسیده بود، در اینجا جزییات کامل این بحث اعلام می‌گردد و به تناسب آن تغییرات مربوطه در سطح دسترسی افراد به مطالب سایت اعمال می‌گردد.

لازم به ذکر است که تغییرات مذکور از اول ژانویه سال ۲۰۱۱ اعمال شده است.

دسته‌بندی عضویت‌ها به قرار زیر است:

·         دسترسی همگانی Free access

·         عضویت عمومیPublic Membership

·         عضویت نقره‌ایSilver Membership

·         عضویت طلایی Gold Membership

·         عضویت طلایی ویژه Gold-Plus Membership

علاوه بر این یک بسته مجزا تحت عنوان «بسته آمادگی برای مهاجرت» نیز معرفی شده است که محتوای و نحوه دسترسی به آن در ادامه توضیح داده شده است.

همچنین در ادامه بحث عضویت، مباحث زیر معرفی شده‌اند:

·         عضویت سایت برای موکلین طرف قرارداد کنپارس

·         بسته آمادگی برای مهاجرت

·         تخفیف‌ها و پروموشن‌های کنپارس برای عضویت سایت و کتابخانه کنپارس

·         رعایت جدی قوانین و مقررات

 

دسترسی همگانی

منظور وضعیتی است که یک کاربر، یک مراجعه و دیدارعادی از صفحه اصلی سایت یا صفحات داخلی آن دارد بدون اینکه لاگ-این کرده باشد؛ در واقع، منظور یک مراجعه عادی است. چنین فردی می‌تواند:

اکثر اخبار سایت منهای اخبار ویژه مهاجرتی یا هر خبر ویژه دیگری را که تنها برای اعضا سایت یا تنها برای موکلین طرف قرارداد کنپارس ارسال شده مطالعه نماید،

علاوه بر این، این فرد می‌تواند خلاصه مقالات، خلاصه فصل‌هایی از جزوات کتابخانه، خلاصه گزارش‌های کتابخانه و پادکست‌های عمومی را به رایگان مطالعه نماید و دریابد که محتوای کتابخانه از چه دسته مطالبی تشکیل شده است.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

عضویت عمومی

منظور عضویتی است که در آن کاربر در سایت لاگ-این کرده است. این دسته از افراد همه سرویس‌های برای دسترسی همگانی را دریافت می‌کنند علاوه بر اینکه به محتوای کامل مقالات روی سایت و برخی از صفحات جزوات آن-لاین دسترسی خواهند داشت. البته این دسترسی محدودیت زمانی دارد و اگر بیش از سه ماه از تاریخ انتشار مطلب گذشته باشد، وضعیت آنها شبیه وضعیت دسترسی همگانی خواهد بود و تنها مطالعه خلاصه مطالب ممکن است.

برای افرادی که عضویت عمومی دارند خبرنامه کنپارس به فواصل زمانی حدود ۱۰ روزه یا در زمانی که خبر مهمی اتفاق افتاده باشد ارسال می‌گردد. محتوای خبرنامه بیشتر به معرفی مطالب خود سایت اختصاص دارد اما به مرور مطالبی ویژه و اختصاصی خود خبرنامه تهیه و ارسال می‌شود. همچنین افراد دارای این عضویت می‌توانند برای دریافت خبرنامه انگلیسی هم درخواست دهند.

اگر تاکنون عضو سایت نشده‌اید می‌توانید هم‌اکنون با تکمیل این فرم عضویت عمومی پیدا کنید.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

عضویت نقره‌ای

عضویت نقره‌ای یا سیلور برای دسترسی کوتاه‌مدت‌تر و محدودتر به سایت فراهم شده خصوصا برای افرادی که می‌خواهند در ابتدا با محتوای سایت بیشتر اشنا شوند و بعد در باره استفاده از سایر عضویت‌های آن تصمیم بگیرند.

از نظر زمانی به دو صورت سه ماهه و شش ماهه وجود دارد و فرد دارای عضویت به اکثر مطالب سایت و کتابخانه در این فاصله زمانی دسترسی خواهد داشت اما برای استفاده از برخی گزارشات یا جزوات با محدودیت روبرو خواهد شد. مثلا دسترسی به گزارش‌هایی که بیش از یک سال از تاریخ انتشار گذشته باشد برای اعضای دارای این نوع عضویت مقدور نخواهد بود و مشاهده برخی مطالب سایت نیز برای انها با تاخیر زمانی امکان‌پذیر می‌شود.

همچنین کسی که دارای عضویت سیلور است نمی‌تواند «بسته آمادگی برای مهاجرت» را سفارش دهد.

برای استفاده از عضویت نقره‌ای، کاربر باید حق عضویت بپردازد و فرم تقاضای آن-لاین را تکمیل کند.

هزینه عضویت سه ماهه سیلور ۷۵ دلار و ۶ ماهه ۱۵۰ دلار است.

اگر علاقه‌مند به داشتن چنین عضویتی هستید می‌توانید بعد از به دست آوردن عضویت عمومی، از طریق فروشگاه آن-لاین برای تهیه این عضویت اقدام نمایید. همچنین می‌توانید با پرداخت حق عضویت به حساب کنپارس و فکس یا ایمیل تصویر قبض بانکی برای کنپارس، این عضویت را به دست اورید. مدت زمان عضویت از تاریخی که اکانت شما فعال می‌شود محاسبه خواهد شد.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

عضویت طلایی

عضویت طلایی یا گلد عضویت اصلی سایت است که دسترسی به بخش عمده‌ای از مطالب سایت را فراهم می‌آورد. این نوع عضویت یک ساله  است و به متقاضی امکان می‌دهد به بخش بسیار متنوعی از مطالب، جزوات و گزارشات سایت و کتابخانه دسترسی پیدا کند.

برای سفارش بسته‌های اطلاعات کاریابی، داشتن چنین عضویتی الزامی است. همچنین افرادی که چنین عضویتی دارند می‌توانند با پرداخت حق‌الزحمه دیگری به محتوای «بسته آمادگی برای مهاجرت» دسترسی پیدا کنند.

برای داشتن این نوع عضویت، کاربر باید حق عضویت بپردازد و فرم تقاضای آن-لاین را تکمیل کند.

هزینه عضویت یک ساله طلایی ۲۰۰ دلار است.

اگر علاقه‌مند به داشتن چنین عضویتی هستید می‌توانید بعد از به دست آوردن عضویت عمومی، از طریق فروشگاه آن-لاین برای تهیه این عضویت اقدام نمایید. همچنین می‌توانید با پرداخت حق عضویت به حساب کنپارس و فکس یا ایمیل تصویر قبض بانکی برای کنپارس، این عضویت را به دست اورید. مدت زمان عضویت از تاریخی که اکانت شما فعال می‌شود محاسبه خواهد شد.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

عضویت طلایی ویژه

این کامل‌ترین نوع عضویت سایت است که از جولای ۲۰۱۱ ارائه آن آغاز خواهد شد و دسترسی به طیف متنوعی از جزوات و گزارش‌های مربوط به حوزه سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی بیزینس شخصی را شامل خواهد شد. جزییات بیشتر در آینده به اطلاع شما خواهد رسید.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

عضویت سایت برای موکلین کنپارس

همه موکلین طرف قرارداد کنپارس دارای عضویت طلایی به صورت رایگان خواهند بود و این عضویت تا زمانی که قرارداد آنها به اتمام نرسیده هر سال تمدید خواهد شد. علاوه بر آن، این افراد از مزایای دیگری در دسترسی به برخی اخبار و جزوات اختصاصی برخوردار خواهند بود مثلا اخبار مهاجرتی و اختصاصی کنپارس فقط برای آنها قابل دسترس است. همچنین آنها به محتوای «بسته آمادگی برای مهاجرت» به صورت رایگان و بدون محدودیت دسترسی خواهند داشت.

امکان دیگری که برای این عزیزان فراهم شده است یک تخفیف بسیار ویژه برای تمدید عضویت بعد از پایان یافتن قرارداد است. در صورت بهره‌گیری از این تخفیف آنها می‌توانند در زمان پایان قراردادشان، برای مدت پنج سال عضویت خود را با پرداخت مبلغ ۵۰۰ دلار تمدید کنند که به معنای یک تخفیف ۵۰ درصدی است و خیال آنها را برای دسترسی به محتوای سایت در دشوارترین سال‌های زندگی در مهاجرت آسوده خواهد کرد. خاطرنشان می‌کنیم که بیش از ۷۰ درصد مطالب سایت و جزوات و گزارش‌هایی که مرتبا به محتوای کتابخانه افزوده می‌شود درباره زندگی، کار، تحصیل و موفقیت در کانادا است و پس از ورود افراد به کانادا، بیش از هر زمان دیگری به کار آنها خواهد آمد.

از زمان ارائه عضویت طلایی ویژه، موکلینی که برای ویزای سرمایه‌گذاری اقدام کرده‌اند، به صورت رایگان از مزایای این عضویت برخوردار خواهند شد. سایر موکلین کنپارس که تمایل داشته باشند از مزایای عضویت طلایی ویژه استفاده کنند می‌توانند با پرداخت مبلغ اندکی، شرایط عضویت خود را ارتقا دهند. در آینده جزییات بیشتری از این موضوع به اطلاع شما خواهد رسید.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

بسته آمادگی برای مهاجرت

بسته آمادگی برای مهاجرت حاوی چند جزوه و مصاحبه است که افراد را برای دوران انتظار برای دریافت ویزا آماده می‌کند. برخی از این جزوات نظیر جزوه آمادگی برای مصاحبه و نمونه پرسش‌های آزمون کبک هم‌اکنون در سایت موجود است و جزوات دیگر نظیر تجارب افرادی که مصاحبه داده‌اند به زودی به این مجموعه افزوده می‌شود. محتوای این بسته از ابتدا تنها برای کسانی‌که موکل شرکت بودند تهیه گردید اما از آنجا که افراد زیادی خارج از سیستم برای دسترسی به محتوای جزوات آن تقاضا داده‌اند فعلا تصمیم گرفته شده تا دسترسی برای دیگران هم فراهم شود اما امکان دارد در اینده این تصمیم تغییر کند.

محتوای این بسته برای موکلین کنپارس رایگان است اما تنها آن دسته از افرادی که دارای عضویت طلایی یا بالاتر هستند می‌توانند برای دسترسی به آن تقاضا دهند. برای آگاهی از هزینه این بسته با دفاتر ما تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

تخفیف‌ها و پروموشن‌های کنپارس برای عضویت سایت و کتابخانه کنپارس

کنپارس در زمان‌های مختلف بسته به شرایط و موقعیت‌ها ممکن است برای عضویت در سایت تخفیف‌هایی را اعلام نماید که می‌تواند برای متقاضیان جدید جذاب باشد. مثلا یکی از مهم‌ترین این تخفیف‌ها در فاصله زمانی ابتدای سال ۲۰۱۱ تا پایان ماه مارچ همین سال برای مدت سه ماه خواهد بود.

همه کسانی‌که در این فاصله برای عضویت طلایی اقدام کنند به جای ۲۰۰ دلار، با پرداخت رقم ۱۵۰ دلار این عضویت را به دست خواهند آورد.

همچنین موکلین کنپارس که برای تمدید ۵ ساله عضویت طلایی اقدام کنند به جای پرداخت ۵۰۰ دلار، باید تنها ۳۰۰ دلار بپردازند. البته این تمدید ربطی به شرایط فعلی آنها ندارد و بعد از پایان قراردادشان محاسبه خواهد شد یعنی اگر مثلا موکلی در این فاصله زمانی ۳۰۰ دلار پرداخت کند و قراردادش با کنپارس در نیمه سال ۲۰۱۲ به پایان برسد، تا نیمه سال ۲۰۱۲ عضویت گلد وی رایگان خواهد بود و از آن تاریخ به بعد برای ۵ سال تمدید می‌شود.

همچنین آن دسته از موکلین کنپارس که در گذشته قرارداد آنها به پایان رسیده می‌توانند در این فاصله زمانی برای استفاده از این شرایط و استفاده از عضویت ۵ ساله طلایی با مبلغ ۳۰۰ دلار اقدام نمایند. یادآوری می‌شود که بعد از این تاریخ وضعیت آنها همچون افراد عادی بوده و برای عضویت طلایی باید ۲۰۰ دلار در سال (۱۰۰۰ دلار برای ۵ سال) پرداخت نمایند.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.

 

رعایت جدی قوانین و مقررات

به همه موکلین و سایر اعضا محترمی که از مطالب متنوع سایت و کتابخانه استفاده کرده و خواهند کرد یادآوری می‌کنیم که کنپارس انتظار دارد قوانین و مقررات کانادا و ایران و شرایطی که کنپارس برای بهره‌برداری از وب سایت به آنها اعلام می‌کند و آنها خود را متعهد به آن اعلام خواهند کرد جدا رعایت کنند.

در راس این موارد رعایت قوانین مربوط به حقوق مولف و کپی رایت است. هیچ‌کس ولو با ذکر مرجع حق ندارد محتوای کامل یک مقاله یا گزارش که برای دسترسی به آن نیازمند به لاگ-این شدن است را در اختیار دیگران قرار دهد مگر اینکه قبلا از مدیریت سایت رضایت‌نامه کتبی دریافت کرده باشد. در واقع تنها آن بخش از مطالب به صورت رایگان و بدون اعلام قبلی قابل تجدید انتشار در فضاهای مجازی، وب سایت‌ها، بلاگ‌ها یا به صورت نسخه چاپی هستند که در بخش دسترسی همگانی قرار داشته باشند و فرد یا سازمانی که قصد این کار را دارد مرجع اصلی یعنی وب سایت کنپارس و عنوان نویسنده را در همان مطلب اعلام کرده و لینک به مطلب اصلی را در ابتدا یا انتهای آن مطلب به گونه‌ای که فاصله‌ای با مطلب منتشر شده نداشته باشد و مخاطب به سادگی متوجه آن بشود قرار داده باشد.

همچنین توجه داشته باشید که دسترسی و مطالعه آن دسته از مطالب سایت که نیازمند پرداخت حق عضویت است تنها برای دارندگان آن نوع عضویت و اعضا اصلی خانواده آنها که از نظر مقررات کانادا، همراه قانونی آنها در پروسه مهاجرت محسوب می‌شوند مجاز است و هیچ‌یک از اعضای سایت اعم از موکلین و غیرموکلین حق ندارند از طریق اشتراک گذاشتن مشخصات لاگ-این خود یا تکثیر مطالب یا هر شکل دیگری که تخلف قانونی محسوب شود دسترسی به مطالب سایت را برای غیراعضا امکان‌پذیر سازد. بدیهی است که چنانچه افرادی از این طریق منفعت مالی به دست اورند با پیگیری‌های حقوقی جدی‌تر مواجه خواهند شد.

امید است با رعایت این موارد و تشویق دیگران به استفاده قانونی از مطالب سایت، کنپارس را در توسعه دادن به محتوای اطلاعاتی و آگاهی‌بخش سایت یاری نمایید.

برای آشنایی با جزییات مقررات بازانتشار و استفاده از مطالب سایت، اینجا را کلیک کنید.

بازگشت به انواع دسته‌بندی عضویت در سایت.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


شنبه ۱۱ دي ماه ۱۳۸۹ در ۰۲:۲۴:۴۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۸۲۳۰ - برچسب ها:
canparsکار در کاناداinfo-packageاطلاعات مهاجرتی
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه می 2017
خلاصه اخبار مهاجرت به کانادا در ماه می

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه می 2017 ؟

۲۹ اردي بهشت ۱۳۹۶ - خلاصه اخبار مهاجرتی در ماه می 2017 را همچون ماه های گذشته در زیر بخوانید.    دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۱۵۱۷ می دور جدید انتخاب های "ورود سریع"...
خوش بود گر محک حادثه آید به میان

حکایت کنپارس و ثبت پرونده های نیروی متخصص کبک

۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - خوش بود گر محک حادثه اید به میان  تا سیه روی شود هر که در او غش باشد همه آنها که از دور دستی بر آتش دارند می دانند که داستان ثبت آنلاین...
کنپارس بر فراز دماوند

کنپارس بر فراز دماوند

۲۷ مهر ۱۳۹۲ - با صعود یکی از همکاران دفتر کاریابی بین‌المللی کنپارس به همراه تیم کوهنوردی، پرچم کنپارس برفراز قله دماوند قرار گرفت. بنا به گزارش دفتر روابط عمومی کنپارس، تکتم هادیزاده همکار این دفتر...
معرفی اعضای تیم حقوقی و مشاورین شرکت کنپارس

معرفی اعضای تیم حقوقی و مشاورین شرکت کنپارس

۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس افتخار دارد که از خدمات ارزنده تیم حقوقی خود شامل وکلای رسمی کانادایی و مشاورین مهاجرت عضو ICCRC به شرح زیر بهره مند است:  ۱- علی مختاری عضو...
canpars ca از این پس سایت رسمی شرکت کنپارس است
با پیوستن پارس کانادا به گروه رسانه ای پرنیان

canpars.ca از این پس سایت رسمی شرکت کنپارس است

۱۹ اردي بهشت ۱۳۹۲ - شاید به تازگی تغییراتی را در سایت پارس کانادا احساس کرده باشید. عنوان این وبگاه از ؛سایت رسمی شرکت کنپارس؛ به ؛وب سایت خبری تحلیلی مهاجرت؛ تغییر کرده است و در...
تعیین سطح آزمون های آیلتس در آموزشگاه زبان کنپارس

تعیین سطح آزمون‌های آیلتس در آموزشگاه زبان کنپارس

۲۵ فروردين ۱۳۹۲ - به اطلاع همه علاقه‌مندان می‌رسد که آموزشگاه زبان کنپارس در جهت برگزاری دوره‌های آمادگی برای آزمون‌های آیلتس و تافل اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح برای این دو دوره می‌کند. این آزمون‌های...
تنها تا نیمه فروردین فرصت دارید
استفاده از پروموشن عضویت برای غیرموکلین کنپارس

تنها تا نیمه فروردین فرصت دارید

۸ فروردين ۱۳۹۲ - همچنان که پیشتر اعلام کرده بودیم در پاسخ به درخواست‌های فراوان علاقه‌مندانی که دسترسی به مطالب گذشته سایت را طلب کرده‌اند، پروموشن عضویتی تعریف شده است. قرار بود این پروموشن از...
کوپن های مربوط به پروموشن عضویت سایت
برای دسترسی کامل به مدت ۶ یا ۱۲ ماه

کوپن‌های مربوط به پروموشن عضویت سایت

۳ اسفند ۱۳۹۱ - کوپن‌های زیر برای ارتقا عضویت است. افرادی که دارای بیش از ۳۰۰ امتیاز هستند و می‌خواهند برای مدت ۶ ماه به تمامی مطالب سایت از ابتدا تا کنون دسترسی داشته باشند...
فرصتی ویژه برای متقاضیان آیلتس
تقاضا برای برنامه‌های فدرال به نمره آیلتس نیازمند است

فرصتی ویژه برای متقاضیان آیلتس

۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - آموزشگاه زبان کنپارس در نظردارد یک دوره کلاس‌های ویژه آمادگی آیلتس برای متقاضیان برنامه‌های مهاجرتی فدرال و آن دسته از متقاضیانی که به هر دلیل به این مدرک نیاز دارند را...
پروموشن عضویت سایت به زودی اعلام می شود
در پاسخ به درخواست‌های فراوان علاقه‌مندان

پروموشن عضویت سایت به زودی اعلام می‌شود

۲۱ آذر ۱۳۹۱ - کنپارس به زودی پروموشن جدیدی را در مورد عضویت سایت اعلام می‌کند تا به علاقه‌مند پیگیری که اخیرا با محتوای سایت آشنا شده‌اند و قادر به مطالعه متن کامل مقالات پیشین...
زمان تعیین سطح کلاس های ایلتس تغییر کرد
به دلیل آلودگی هوا

زمان تعیین سطح کلاس‌های ایلتس تغییر کرد

۱۵ آذر ۱۳۹۱ - زمان تعیین سطح دوره جدید کلاس‌های ایلتس آموزشگاه زبان کنپارس تغییر کرد. به گزارش دفتر روابط عمومی و تبلیغات کنپارس؛ زمان تعیین سطح دوره جدید کلاس‌های ایلتس که پیشتر ۱۷ آذرماه ۱۳۹۱...
دوره های جدید آیلتس در آموزشگاه زبان کنپارس

دوره‌های جدید آیلتس در آموزشگاه زبان کنپارس

۱ آذر ۱۳۹۱ - دوره جدید کلاس‌های ایلتس آموزشگاه زبان کنپارس برگزار می‌شود. به گزارش دفتر روابط عمومی و تبلیغات کنپارس؛ علاقمندان حضور در این دوره‌ها می‌توانند برای تعیین سطح در آزمون آیلتس این مرکز که در...
خدمات ویژه کلینیک هانا به موکلین کنپارس
سالم و با نشاط برای شروعی تازه

خدمات ویژه کلینیک هانا به موکلین کنپارس

۵ مهر ۱۳۹۱ -  تازه‌واردان هر چه آماده‌تر باشند شروعی موفق‌تر در سرزمین جدید خواهند داشت؛ با جسمی سالم، چالاک و با نشاط، آمادگی در هر زمینه‌ای آسان‌تر و سریع‌تر حاصل می‌گردد.بر همین اساس، با...
سومین نشست آزاد گفتگو در آموزشگاه زبان کنپارس
به منظور بهره‌گیری از تجربه موکلینی که مصاحبه کبک داشته‌اند

سومین نشست‌ آزاد گفتگو در آموزشگاه زبان کنپارس

۴ مهر ۱۳۹۱ - سومین نشست از مجموعه نشست‌های آشنایی با مصاحبه استان کبک: ۱۰ مهرماه برگزار می‌شود. به منظور اطلاع‌رسانی هر چه بهتر و کاهش نگرانی‌های مربوط به جلسات مصاحبه کبک، نشست‌های ازاد گفتگو...
فرصتی ویژه برای متقاضیان آیلتس
کمتر از ۴ ماه فرصت تا ژانویه ۲۰۱۳

فرصتی ویژه برای متقاضیان آیلتس

۱۶ شهريور ۱۳۹۱ - آموزشگاه زبان کنپارس در نظردارد یک دوره کلاس‌های ویژه آمادگی آیلتس برای متقاضیان برنامه‌های مختلف فدرال و آن دسته از متقاضیانی که به هر دلیل نیاز به این مدرک دارند برگزار...
تغییر کوچک در نشانی دفتر مونترآل کنپارس
از روز پنجشنبه ۲ آگوست ۲۰۱۲

تغییر کوچک در نشانی دفتر مونترآل کنپارس

۱۱ امرداد ۱۳۹۱ - به اطلاع می رساند که تغییر کوچکی در نشانی دفتر کنپارس در مونترآل ایجاد شده است و دفتر این شرکت در مونترآل در همان نشانی پیشین به طبقه هشتم (آپارتمان شماره ۸۶۰)...
آغاز بکار سایت Canpars ca
به منظور معرفی بهتر شرکت و خدمات کنپارس

آغاز بکار سایت Canpars.ca

۲ امرداد ۱۳۹۱ - وبسایت رسمی انگلیسی کنپارس به آدرس www.canpars.ca آغاز بکار کرد. این وبسایت حکم وبسایت رسمی معرف شرکت را هم داراست. از آنجا که به مرور وبسایت www.ParsCanada.com با حجم زیادی از مطالب...
آخرین مطالب سایت:
همه چیز درباره نیروی کار موقت کبک

همه چیز درباره نیروی کار موقت کبک

۴ امرداد ۱۴۰۰ - بسیاری از نیروی کار خارجی که موقتاً به کبک می‌آیند، پس از پایان دوره کار، برای اقامت دائم اقدام می‌کننددر خصوص مهاجرت افرادی که برای کار موقت به کبک می‌آیند، کارفرمایان...
انتشار جزئیات برنامه اسپانسرشیپ PGP

انتشار جزئیات برنامه اسپانسرشیپ «PGP»

۲ امرداد ۱۴۰۰ - لاتاری «برنامه اسپانسرشیپ پدر و مادران، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها» با دعوت از 30.000 متقاضی، در ماه سپتامبر برگزار خواهد شدبه گفته آقای «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت کانادا، لاتاری «برنامه اسپانسرشیپ پدر...
جزئیات برنامه PGP به زودی منتشر خواهد شد

جزئیات برنامه «PGP» به زودی منتشر خواهد شد

۳۱ تير ۱۴۰۰ - وزیر مهاجرت کانادا اعلامیه جدیدی را در خصوص «برنامه اسپانسرشیپ پدر و مادران، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها» به اطلاع عموم خواهد گذاشت کانادا جزئیات «برنامه اسپانسرشیپ پدر و مادران، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ ها»...
9 شغل موردنیاز مبرم در انتاریو

9 شغل موردنیاز مبرم در انتاریو

۲۹ تير ۱۴۰۰ - این مشاغل به دلیل همه گیری کرونا در انتاریو رونق یافته و به نیروی کار نیاز دارنددولت فدرال کانادا اخیراً در مورد تأثیر کووید19 بر نیروی کار در هر استان، تحقیقاتی...
چشم انداز سفر به کانادا در ماه ژوئن ۲۰۲۱

چشم انداز سفر به کانادا در ماه ژوئن ۲۰۲۱

۲۸ تير ۱۴۰۰ - افکار عمومی و شرایط کووید19 در کانادا و سایر کشورها تأثیر مستقیمی بر لغو محدودیت‌های سفر خواهد داشتتا روز 21 جولای 2021، مرزهای کانادا برای سفرهای غیر ضروری بسته است. افرادی...
صدور ۵۶ دعوتنامه در جدیدترین BC PNP Tech

صدور ۵۶ دعوتنامه در جدیدترین «BC PNP Tech»

۲۷ تير ۱۴۰۰ - در سال 2021، بریتیش کلمبیا 6225 دعوتنامه برای ارسال درخواست نامزدی استانی صادر کرده است  بریتیش کلمبیا در روز 13 جولای، از 56 متقاضی مهاجرت در بخش فنی دعوت به عمل...
آنچه باید درباره Bridging Open Work Permit بدانید

آنچه باید درباره «Bridging Open Work Permit» بدانید

۲۷ تير ۱۴۰۰ - «اجازه کار BOWP» به مقیمان موقت اجازه می‌دهد طی زمانی که منتظر نتیجه درخواست اقامت دائم خود هستند، به کار در کانادا ادامه دهندمقیمان موقت دارای «اجازه کار آزاد» یا «OWP»...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.