آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.

شرایط و ضوابط دریافت خدمات پس از ورود از سوی متقاضی

بخش الف: شرایط دریافت سرویس   

۱-      متقاضی متعهد است که هر گونه تغییری در برنامه و یا زمانبندی حرکت را حداکثر تا ۱۵ روز کاری قبل از تاریخ اعلام شده برای ورود به کانادا، به کنپارس اعلام نماید.

۲-      متقاضی متعهد است قوانین و مقررات ساختمان محل اسکان را رعایت نماید.

۳-     پرداخت هزینه‌های مربوط به سرویس هایی که با راهنمایی یا همراهی کنپارس ارائه می گردد (نظیر هزینه خود محل اقامت یا هزینه های قانونی مربوط به ثبت نام و ...) به عهده خود متقاضی است.

۴-   متقاضی برای انتخاب مکان‌های مورد نظر خود بهتر است حداقل یک ماه پیش از سفر به کانادا اقدام نماید. در غیر اینصورت، یافتن محل اسکان موقت خصوصا در ایام پرتردد سال توام با دشواری‌هایی خواهد بود و متقاضی باید برای پذیرش تبعات آن (مثلا در دسترس نبودن اقتصادی‌ترین مکان‌ها در ایام تابستان) آمادگی داشته باشد.

۵-   درصورت اعلام تاریخ ورود جدید به کانادا بدون رعایت بند یک، متقاضی موظف است ۲۰ درصد مبلغ قرارداد یا معادل ریالی ۲۰۰ دلار کانادا هر کدام که بیشتر بود به اضافه تمام مبلغ ودیعه اسکان را به عنوان جریمه پرداخت کند در غیر این صورت کنپارس اختیار دارد قرارداد را یک طرفه فسخ کند.

۶-   هزینه‌های مربوط به انتقال از فرودگاه به محل اسکان برای حداکثر ۴ نفر و ۸ چمدان بزرگ همراه اعلام شده است و در صورتی که تعداد نفرات یا بار بیشتر باشد باید متقاضی حداکثر ۷۲ ساعت قبل از ساعت ورود اعلام نماید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود. بدیهی است که این تغییر، هزینه اضافی برای متقاضی در بر خواهد داشت که از طرف کنپارس اعلام خواهد شد.

۷-      اعلام موافقت با این شرایط در حکم امضا قرارداد با کنپارس است و به لحاظ حقوقی سندیت دارد.

۸-      هرگونه ارتباط بین متقاضی و کنپارس از طریق ایمیل انجام شده ومتن ایمیل‌ها )پست الکترونیکی) به لحاظ حقوقی سندیت دارد.

۹-      درصورت نیاز به بازپرداخت هر مبلغی به متقاضی مطابق نرخ دلار دریافتی از متقاضی به وی مسترد خواهدشد.

بخش ب: شرایط فسخ قرارداد

۱-     این خرید آن-لاین تا ۲۴ ساعت بعد از امضا بدون کسر هیچ مبلغی از سوی دو سوی قرارداد قابل فسخ می‌باشد.

۲-     در صورت فسخ قرارداد از طرف کنپارس کل مبلغ قرارداد به متقاضی مسترد می‌شود به استثناء مواردی‌که متقاضی تمایلی به پرداخت جریمه مندرج در (الف-۵) برای ادامه دریافت خدمات بر اساس مفاد قرارداد را نداشته باشد که در این صورت مبلغ قرارداد پس از کسر ۱۰% بسته انتخابی و کسر کل مبلغ ودیعه اسکان به متقاضی مسترد می‌شود.

۳-     در صورت فسخ قرارداد از طرف متقاضی پیش از پانزده روز کاری از ساعت ورود، قرارداد با کسر ۱۰% از کل مبلغ قرارداد فسخ خواهد شد و کل ودیعه اسکان هم به وی مسترد خواهد شد.

۴-      در صورت فسخ قرارداد از طرف متقاضی در کمتر از پانزده  روز کاری به زمان پرواز هیچ هزینه‌ای (شامل ودیعه اسکان) به متقاضی مسترد و بازپرداخت نخواهد شد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۳ در ۰۸:۱۰:۲۱ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۶۲۹ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها ساعت 21 00 پخش می شود

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، جمعه ها ساعت 21:00 پخش می شود

برنامه بعدی: جمعه 4 مرداد ماه 1398 ۲۶ تير ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند
موضوع سخنرانی: در کبک کار یا تحصیل می کنید؟ روش مناسب برای دریافت اقامت دایم شما چیست؟

علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند

۱۲ تير ۱۳۹۸ - اگر در کبک درس می خوانید یا مشغول کار هستید این سمینار برای شماست. سمینار Bonjpur Quebec در تاریخ ۵ جولای در دانشگاه کنکوردیا به نشانی 1455 خیابان مزونوف غربی برگزار می...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۶ تير ۱۳۹۸ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465
انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری در12 ژوئن 2019

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 12 ژوئن 2019 انجام شد، تعداد 3350 دعوت نامه با حداقل امتیاز 465 صادر شد.  حداقل امتیاز برگزیدگان در انتخاب شماره 118 نیز...
پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در بیانه ای، اعلام داشت: «امشب با غروب خورشید، مسلمانان کانادا و تمام جهان، عید فطر را جشن خواهند گرفت. این عید نشان دهنده پایان ماه...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.