آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.

شرایط و ضوابط دریافت خدمات پس از ورود از سوی متقاضی

بخش الف: شرایط دریافت سرویس   

۱-      متقاضی متعهد است که هر گونه تغییری در برنامه و یا زمانبندی حرکت را حداکثر تا ۱۵ روز کاری قبل از تاریخ اعلام شده برای ورود به کانادا، به کنپارس اعلام نماید.

۲-      متقاضی متعهد است قوانین و مقررات ساختمان محل اسکان را رعایت نماید.

۳-     پرداخت هزینه‌های مربوط به سرویس هایی که با راهنمایی یا همراهی کنپارس ارائه می گردد (نظیر هزینه خود محل اقامت یا هزینه های قانونی مربوط به ثبت نام و ...) به عهده خود متقاضی است.

۴-   متقاضی برای انتخاب مکان‌های مورد نظر خود بهتر است حداقل یک ماه پیش از سفر به کانادا اقدام نماید. در غیر اینصورت، یافتن محل اسکان موقت خصوصا در ایام پرتردد سال توام با دشواری‌هایی خواهد بود و متقاضی باید برای پذیرش تبعات آن (مثلا در دسترس نبودن اقتصادی‌ترین مکان‌ها در ایام تابستان) آمادگی داشته باشد.

۵-   درصورت اعلام تاریخ ورود جدید به کانادا بدون رعایت بند یک، متقاضی موظف است ۲۰ درصد مبلغ قرارداد یا معادل ریالی ۲۰۰ دلار کانادا هر کدام که بیشتر بود به اضافه تمام مبلغ ودیعه اسکان را به عنوان جریمه پرداخت کند در غیر این صورت کنپارس اختیار دارد قرارداد را یک طرفه فسخ کند.

۶-   هزینه‌های مربوط به انتقال از فرودگاه به محل اسکان برای حداکثر ۴ نفر و ۸ چمدان بزرگ همراه اعلام شده است و در صورتی که تعداد نفرات یا بار بیشتر باشد باید متقاضی حداکثر ۷۲ ساعت قبل از ساعت ورود اعلام نماید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود. بدیهی است که این تغییر، هزینه اضافی برای متقاضی در بر خواهد داشت که از طرف کنپارس اعلام خواهد شد.

۷-      اعلام موافقت با این شرایط در حکم امضا قرارداد با کنپارس است و به لحاظ حقوقی سندیت دارد.

۸-      هرگونه ارتباط بین متقاضی و کنپارس از طریق ایمیل انجام شده ومتن ایمیل‌ها )پست الکترونیکی) به لحاظ حقوقی سندیت دارد.

۹-      درصورت نیاز به بازپرداخت هر مبلغی به متقاضی مطابق نرخ دلار دریافتی از متقاضی به وی مسترد خواهدشد.

بخش ب: شرایط فسخ قرارداد

۱-     این خرید آن-لاین تا ۲۴ ساعت بعد از امضا بدون کسر هیچ مبلغی از سوی دو سوی قرارداد قابل فسخ می‌باشد.

۲-     در صورت فسخ قرارداد از طرف کنپارس کل مبلغ قرارداد به متقاضی مسترد می‌شود به استثناء مواردی‌که متقاضی تمایلی به پرداخت جریمه مندرج در (الف-۵) برای ادامه دریافت خدمات بر اساس مفاد قرارداد را نداشته باشد که در این صورت مبلغ قرارداد پس از کسر ۱۰% بسته انتخابی و کسر کل مبلغ ودیعه اسکان به متقاضی مسترد می‌شود.

۳-     در صورت فسخ قرارداد از طرف متقاضی پیش از پانزده روز کاری از ساعت ورود، قرارداد با کسر ۱۰% از کل مبلغ قرارداد فسخ خواهد شد و کل ودیعه اسکان هم به وی مسترد خواهد شد.

۴-      در صورت فسخ قرارداد از طرف متقاضی در کمتر از پانزده  روز کاری به زمان پرواز هیچ هزینه‌ای (شامل ودیعه اسکان) به متقاضی مسترد و بازپرداخت نخواهد شد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۳ در ۰۸:۱۰:۲۱ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۹۰۳ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
پایان ممنوعیت های تبعیض آمیز ورود به آمریکا

پایان ممنوعیت‌های تبعیض آمیز ورود به آمریکا

اعلامیه «جو بایدن» در خصوص پرونده‌های مهاجرتی ۸ بهمن ۱۳۹۹ - دولت قبلی آمریکا تعدادی از دستورات اجرایی و اعلامیه های ریاست جمهوری را تصویب کرد که از ورود افراد خاص به ایالات متحده جلوگیری می کرد (از جمله افراد کشورهای مسلمان...
صدور ۴۶۲۶ دعوتنامه در دومین انتخاب این هفته اکسپرس انتری

صدور ۴۶۲۶ دعوتنامه در دومین انتخاب این هفته اکسپرس انتری

«IRCC» از متقاضیان «برنامه تجربه کانادایی» دارای امتیاز «CRS» 454 دعوت به عمل آورد ۵ بهمن ۱۳۹۹ - «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) دومین انتخاب اکسپرس انتری این هفته را در روز 21 ژانویه برگزار کرد. «IRCC» برای متقاضیان «برنامه تجربه کانادایی» (CEC)، 4626 دعوت امه اقامت دائم...
تمدید محدودیت های سفر در کانادا تا ماه فوریه

تمدید محدودیت‌های سفر در کانادا تا ماه فوریه

۲ بهمن ۱۳۹۹ - دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش کووید19، محدودیت های سفر را تمدید می کند کانادا محدودیت های سفرهای بین الملل غیر آمریکایی را تا روز 21 فوریه 2021، تمدید کرده است. خبر تمدید...
سومین انتخاب اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱

سومین انتخاب اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱

۲ بهمن ۱۳۹۹ - 374 متقاضی اکسپرس انتری با حداقل امتیاز «CRS» 741 دعوت شدند کانادا سومین انتخاب مهاجرتی اکسپرس انتری خود در سال 2021 را در تاریخ 20 ژانویه برگزار کرد. «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی...
اعلام تاریخ انتخاب های ۲۰۲۱ جزیره پرنس ادوارد

اعلام تاریخ انتخاب‌های ۲۰۲۱ جزیره پرنس ادوارد

با شاخه‌های مهاجرتی «PEI» بیشتر آشنا شوید ۱ بهمن ۱۳۹۹ - جزیره پرنس ادوارد (PEI) تاریخ انتخاب های پیش بینی شده خود را برای سیستم ابراز علاقه مندی (EOI) در سال 2021، منتشر کرده است. اولین مورد در روز پنجشنبه، 21 ژانویه...
برگزاری اولین انتخاب آلبرتا از ماه ژوئن ۲۰۲۰

برگزاری اولین انتخاب آلبرتا از ماه ژوئن ۲۰۲۰

جزئیات انتخاب زیرشاخه «اکسپرس انتری» در روز 8 ژانویه 2021 ۱ بهمن ۱۳۹۹ - آلبرتا از متقاضیان واجد شرایط که دارای پروفایل اکسپرس انتری بودند، دعوت کرد تا در انتخاب استانی (PNP) روز 8 ژانویه، برای نامزدی استانی و اقامت دائم درخواست دهند. «برنامه انتخاب استانی...
کاهش اشتغال در کانادا از ماه آوریل

کاهش اشتغال در کانادا از ماه آوریل

اقدامات بهداشت عمومی نقش اساسی در شرایط بازار کار دارد ۱ بهمن ۱۳۹۹ - برای اولین بار از ماه آوریل سال 2020، اشتغال در ماه دسامبر، با کاهش 63000 موردی (معادل 0.3 درصد) روبه رو شد. محدودیت های کرونا در سراسر کشور بر بازار کار کانادا...
درخواست های PEQ را ارسال کنید

درخواست‌های «PEQ» را ارسال کنید

از تاریخ 26 ژانویه، فرم‌ کاغذی دیگر پذیرفته نخواهد شد ۳۰ دي ۱۳۹۹ - درخواست های مربوط به «برنامه تجربه کبکی» از روز 12 ژانویه، از طریق پورتال Arrima به صورت آنلاین قابل ارسال می باشند. از سیستم «Arrima» می توان برای ارائه کلیه مدارک مربوط...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.