آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • گزینه های اجازه کار در صنعت بازی های ویدئویی کانادا

  گزینه‌های اجازه کار در صنعت بازی‌های ویدئویی کانادا


تولید بازی های ویدئویی پس از محدودیت های کووید19، در حال رونق است.

تولید بازی های ویدئویی و همچنین تولیدات فیلم و تلویزیون با توجه به محدودیت های کووید19 در سال 2020، افت قابل توجهی در درآمد داشته است. با این حال، از زمان بازگشایی، این صنایع در حال رونق هستند.

 

بازیگری، صداپیشگی، و ضبط حرکت برای بازی های ویدئویی (و همچنین تولیدات فیلم و تلویزیون) از حرفه هایی هستند که می توانند با وجود اقدامات بهداشتی و ایمنی، کماکان به فعالیت خود ادامه دهند. نیروی کار این صنایع، فاصله فیزیکی و اقدامات ایمنی مربوط را تا آنجا که ممکن است، رعایت خواهند کرد. این امر برای اطمینان از عدم افزایش موارد کووید19 در نتیجه فعالیت آنهاست، که ممکن است باعث محدودیت بیشتر شود.

 

به علاوه، صنعت فیلم و تلویزیون نیز عملکرد فوق العاده خوبی داشته است.

 

چگونه نیروی کار در زمینه بازی های ویدئویی می توانند برای کار به کانادا بیایند؟

افراد با استعدادی که مایل به کار در بخش بازی های ویدئویی کانادا هستند، گزینه های مختلفی برای انتخاب دارند.

 

برای متقاضیانی که دارای پیشنهاد شغلی هستند، کارفرمای کانادایی آنها ملزم به دریافت «ارزیابی میزان تاثیر بر بازار کار LMIA» (مثبت یا خنثی) خواهد شد. این مدرک نشان می دهد که هیچ شهروند کانادایی یا مقیم دائمی برای فعالیت در شغل مورد نظر، در دسترس نیست. با این حال، برخی از مشاغل ممکن است نیازی به «LMIA» نداشته باشند.

 

متقاضیان دارای پیشنهاد کار در کبک، باید «گواهی پذیرش کبک» (CAQ)  را نیز دریافت کنند. این مدرک توسط وزارت مهاجرت کبک صادر شده، و به افراد امکان می دهد به طور موقت در کبک کار کنند.

 

سپس کارفرما یک نسخه از نامه «LMIA» و همچنین نامه پیشنهاد شغلی را به متقاضیان ارائه خواهد داد. این دو نامه هنگام درخواست «اجازه کار» از «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC)، مورد نیاز خواهد بود.

 

«اجازه کار» در مرز ورودی که متقاضیان از طریق آن وارد کانادا می شوند، صادر خواهد شد.

 

زیرشاخه استعداد جهانی

گزینه دیگری که برای این دسته از متقاضیان در دسترس می باشد، «زیرشاخه استعداد جهانی» (GTS) است. این زیرشاخه پر سرعت به نیروی کار فوق حرفه ای اجازه می دهد تا ظرف دو هفته پس از درخواست، «اجازه کار» دریافت کنند.

 

اگر شغل مورد نظر افراد به «LMIA» نیاز داشته باشد، دریافت آن حدود دو هفته طول می کشد. این بدان معناست که نیروی کار خارجی تنها در عرض چهار هفته می تواند به کانادا نقل مکان کند.

 

کارفرمایان دو گزینه دارند؛ اگر آنها نیاز به استخدام استعدادهای تخصصی داشته باشند، باید از طریق رده A اقدام کنند.

 

اگر کارفرمایان بخواهد نیروی کار خارجی را برای مشاغل موجود در «لیست مشاغل استعداد جهانی» استخدام کنند، باید از طریق رده B اقدام کنند.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.