آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • صدور ۵۹۵۶ دعوتنامه در یکی از بزرگ ترین انتخاب های اکسپرس انتری

  صدور ۵۹۵۶ دعوتنامه در یکی از بزرگ‌ترین انتخاب‌های اکسپرس انتری


متقاضیان «CEC» با حداقل امتیاز «CRS» 380 دعوت شده اند تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

کانادا در روز 31 مه، با برگزاری سومین انتخاب بزرگ در تاریخ این سیستم، 5956 متقاضی مهاجرت را دعوت کرد تا برای اقامت دائم اقدام کنند.


«اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) از متقاضیانی دعوت به عمل آورد که دارای حداقل امتیاز 380 در «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS)، و واجد شرایط «برنامه تجربه کانادایی» (CEC) بودند. مدعوین همچنین دارای حداقل یک سال سابقه کار تخصصی در کانادا هستند.


پس از انتخاب بی‌سابقه 13 فوریه که دارای حداقل امتیاز 75 بود، امتیازات موردنیاز در انتخاب اخیر، کمترین مورد در سال 2021 بوده است. در انتخاب فوریه، 27،332 متقاضی «CEC»، و در دو انتخاب آوریل، 6،000 متقاضی «CEC» دعوت شدند. بدین ترتیب، انتخاب اخیر از نظر تعداد دعوتنامه‌های صادر شده، در جایگاه سوم قرار دارد.


در مقایسه با انتخاب قبلی مختص «CEC» که دو هفته پیش برگزار شد، تعداد مدعوین 4114 مورد افزایش، و امتیاز «CRS» 17 مورد کاهش داشته است.

 

اولویت بندی متقاضیان داخل کانادا

کانادا از ابتدای سال جاری، متقاضیانی را برای مهاجرت در اولویت قرار داده که در کانادا حضور دارند؛ زیرا با اعمال محدودیت‌های سفر فعلی، متقاضیان خارجی که برای اقامت دائم تأیید شده اند، نمی‌توانند به کانادا بیایند. به گفته «IRCC»، اکثر متقاضیان «CEC» در حال حاضر، در کانادا حضور دارند.


کانادا انتخاب‌های مختص «CEC» و مختص «برنامه انتخاب استانی» (PNP) را معمولاً هر دو هفته یک بار برگزار می‌کند، و با وجود همه گیری کرونا، کماکان پایبند به اهداف بلندپروازانه خود در خصوص پذیرش مهاجران طی 3 سال آینده است. تا پایان سال جاری، 108،500 مهاجر جدید از طریق برنامه‌های تحت مدیریت اکسپرس انتری به این کشور خواهند آمد. تا این لحظه، «IRCC» از 74،773 متقاضی اکسپرس انتری برای درخواست اقامت دائم دعوت به عمل آورده است.


حداقل امتیازات در انتخاب‌های «CEC» و «PNP» متفاوت است. متقاضیان «CEC» معمولاً به امتیازات کمتری نیاز دارند، زیرا با متقاضیان در گروه‌های دیگر رقابت نمی‌کنند. در نتیجه، تعداد بیشتری از افراد با امتیازات نسبتا پایین دعوت می‌شوند. متقاضیان «PNP» 600 امتیاز فوق العاده برای نامزدی استانی دریافت خواهند کرد. بنابراین، نیازمند امتیازات بالاتری هستند.

 

درباره اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستم مدیریت برنامه کانادا برای سه برنامه مهاجرت فدرال است: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP)، «برنامه نیروی کار ماهر فدرال» (FSTP)، و «برنامه تجربه کانادایی» (CEC).


برای ورود به استخر اکسپرس انتری، متقاضیان باید واجد شرایط یکی از برنامه‌های مذکور باشند. این افراد تحت «CRS»، و بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار، مهارت زبان در انگلیسی یا فرانسه، و عوامل دیگر، امتیازدهی می‌شوند.


«IRCC» برای متقاضیان دارای بالاترین امتیاز، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) ارسال می‌کند. سپس آنها می‌توانند برای اقامت دائم درخواست دهند. تصمیم گیری درباره درخواست متقاضیان به عهده افسران مهاجرت کانادا خواهد بود.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ در ۰۹:۵۶:۱۳ ق.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۱۲۹۸ - برچسب ها:
مهاجرت به کاناداراه های مهاجرت به کانادابرنامه های انتخاب استانی کاناداتجربه کاناداییاکسپرس انتری
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.