آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • پایلوت تکنولوژی بریتیش کلمبیا به برنامه ای دائمی تبدیل شد

  پایلوت تکنولوژی بریتیش کلمبیا به برنامه‌ای دائمی تبدیل شد


«BC PNP Tech» برای ارائه اقامت دائم به نیروی کار خارجی و دانشجویان بین الملل در بخش‌های فنی بریتیش کلمبیا، در دسترس است.

«پایلوت تکنولوژی برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا» (BC PNP Tech Pilot) اخیراً به یک برنامه مهاجرت دائمی تبدیل شده، و از این پس تحت عنوان «BC PNP Tech» شناخته خواهد شد. این مسیر به کارفرمایان بخش فنی امکان می‌دهد تا در صورت کمبود نیروی کار داخلی، متقاضیان بین الملل را جذب کنند.

«BC PNP Tech» به متقاضیان در یکی از 29 شغل فنی واجد شرایط، فرصتی برای اقامت دائم ارائه می‌دهد. این افراد نقش بسزایی در اشتغال زایی و رشد اقتصادی بریتیش کلمبیا خواهند داشت.

 

ویژگی‌های «BC PNP Tech»


 • خدمات اختصاصی: خدمات و اطلاعات موردنیاز برای کارفرمایان فنی، متناسب با برنامه‌ها و مسیرهای مهاجرتی مختلف، از طریق PNPConcierge@gov.bc.ca در دسترس خواهد بود.
 • زمان بندی مناسب: دعوتنامه‌ها برای ارسال درخواست اقامت دائم، به صورت هفتگی برای نیروی کار فنی صادر خواهد شد تا کارفرمایان و کارمندان احتمالی آنها در کمترین زمان ممکن، شروع به همکاری کنند.
 • اولویت بندی: درخواست‌های بخش فنی بریتیش کلمبیا برای پردازش در اولویت قرار دارند.
 • تعامل: از طریق مشارکت در رویدادهای مهم صنعتی، پشتیبانی لازم برای حمایت از کارفرمایان بخش فنی ارائه خواهد شد.

 


ارسال و پذیرش درخواست تحت «BC PNP Tech»

برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا به عنوان نیروی کار فنی، متقاضیان قادرند به طور رایگان برای «BC PNP Tech» ثبت نام کنند. سپس این استان به صورت هفتگی، برای افراد دارای پیشنهاد شغلی در یکی از 29 شغل واجد شرایط، دعوتنامه صادر خواهد کرد.

پیشنهاد شغلی متقاضیان در یکی از 29 شغل فنی واجد شرایط، باید حداقل برای یک سال (365 روز) بوده، و در زمان ارسال درخواست، حداقل 120 روز اعتبار داشته باشد. برای دریافت دعوتنامه، کارفرمای متقاضیان نیز باید واجد شرایط «BC PNP Tech» باشد.

پس از ارائه پرونده کامل توسط متقاضیان، درخواست آنها طی یک روز کاری، تحت بررسی قرار خواهد گرفت.

زمان پردازش برای 80 درصد درخواست‌های «BC PNP»، 2 تا 3 ماه از زمان دریافت پرونده است. درخواست‌های «BC PNP Tech» معمولاً در بازه زمانی کوتاه‌تری پردازش خواهند شد.

از زمان راه اندازی «BC PNP Tech» در ماه مه 2017، بیش از 6000 نیروی کار فنی برای اقامت دائم کانادا انتخاب شده اند. این برنامه برای جذب و حفظ نیروی کار خارجی و دانشجویان بین الملل در بخش‌های فنی بریتیش کلمبیا، در نظر گرفته شده است.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.