آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • میزان تخصیص دعوتنامه های انتاریو در سال 2021

  میزان تخصیص دعوتنامه‌های انتاریو در سال 2021


انتاریو تا پایان سال جاری 8350 دعوتنامه برای نامزدی استانی صادر خواهد کرد

استان‌های کانادا هر ساله می‌تواند تعداد مشخصی دعوتنامه برای نامزدی استانی صادر کنند. این میزان تحت عنوان «تخصیص سالانه» شناخته می‌شود. انتاریو به تازگی تخصیص خود را برای سال 2021 منتشر کرده است.

دولت فدرال 8350 نامزدی استانی و 250 دعوتنامه را به طور خاص برای نیروی کار خارجی موقت که در مشاغل دارای سطح مهارت C در «طبقه بندی مشاغل ملی» (NOC) مشغول به کار هستند، برای انتاریو در نظر گرفته است.

انتاریو با وجود محدودیت‌های مرزی و سایر اختلالات مربوط به کووید19، در سال 2020، تعداد 8054 متقاضی را برای نامزدی استانی دعوت کرد. در سال 2019، این تعداد 7391 مورد بود. در همان سال، وزیر مهاجرت انتاریو از دولت فدرال خواستار تخصیص 13،300 دعوتنامه تا پایان سال 2022 شد.

«برنامه انتخاب استانی انتاریو» (OINP) به تازگی سیستم «ابراز علاقه مندی» (EOI) را برای پذیرش درخواست مهاجران دو زیرشاخه تحت برنامه «پیشنهاد شغلی کارفرما»، راه اندازی کرد. بدین ترتیب، متقاضیان مهاجرت می‌توانند از طریق «برنامه انتخاب استانی» (PNP) که به طور مستقل از اکسپرس انتری فعالیت دارد، برای دریافت نامزدی استانی اقدام کنند.

 

مهاجرت به انتاریو از طریق «PNP»

انتاریو محبوب‌ترین مقصد برای مهاجران جدید است. از این رو، برنامه‌های مهاجرت متعددی برای ارائه اقامت دائم به این افراد وجود دارد.

«PNP» به استان‌ها امکان می‌دهد متقاضیان را با توجه به نیازهای خاص اقتصادی خود، انتخاب کنند. برای مثال، بسیاری از افرادی که از طریق «PNP» مهاجرت می‌کنند، به سرعت در بازار کار انتاریو ادغام شده، و اغلب در اولین سال ورود به کانادا، مشغول به کار می‌شوند. یک مطالعه آماری در کانادا نشان می‌دهد که متقاضیان «PNP» به دلیل داشتن تجربه کانادایی، عملکرد قابل توجهی دارند.

برای برخی از «PNP»های انتاریو، متقاضیان هنگام درخواست، نیازی به حضور در کانادا نخواهند داشت. برای برخی دیگر از این برنامه‌ها متقاضیان نیاز به پیشنهاد شغلی یا تحصیلات در کانادا دارند.

دو نوع «PNP» وجود دارد: پایه و پیشرفته. «PNP»های پایه تحت نظر خود استان‌ها و به طور مستقل فعالیت می‌کنند، اما «PNP»های پیشرفته با سیستم اکسپرس انتری همسو هستند.

نامزدی استانی تضمینی برای اقامت دائم نیست. با این وجود، امتیازات فوق العاده‌ای را برای متقاضیان به دنبال خواهد داشت. تصمیم گیری نهایی در مورد پذیرش مقیمان دائم به عهده دولت فدرال است.

 

مهاجرت به انتاریو از طریق اکسپرس انتری

به غیر از «PNP»، متقاضیان مهاجرت به انتاریو قادرند از طریق سیستم اکسپرس انتری، اقدام کنند. این برنامه برای پردازش سریع درخواست‌های مهاجرتی کانادا و انتخاب متقاضیان برتر برای اقامت دائم طراحی شده است.

متقاضیان باید واجد شرایط یکی از برنامه‌های تحت مدیریت اکسپرس انتری باشند:

 • «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP)
 • «برنامه نیروی کار ماهر فدرال» (FSTP)
 • «برنامه تجربه کانادایی» (CEC)

 

پس از ایجاد پروفایل و ثبت اطلاعات در استخر اکسپرس انتری، افراد براساس سن، سابقه کار تخصصی، تحصیلات، سطح زبان، و سایر عوامل، رتبه بندی خواهند شد.

از متقاضیان دارای بالاترین امتیاز دعوت می‌شود تا از طریق انتخاب‌های منظم اکسپرس انتری، برای اقامت دائم اقدام کنند.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.