آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • احتمال افزایش برنامه های مهاجرتی از سوی کانادا

  احتمال افزایش برنامه‌های مهاجرتی از سوی کانادا


به گفته وزیر مهاجرت، افزایش سقف پذیرش متقاضیان به نتایج زیرشاخه‌ها بستگی دارد


حدود یک هفته پس از آغاز پذیرش درخواست‌های اقامت دائم از طریق 6 برنامه مهاجرتی جدید در کانادا، وزیر مهاجرت به احتمال افزایش ظرفیت زیرشاخه‌ها اشاره کرد. این برنامه‌ها با هدف استقبال از بیش از 90.000 مقیم دائم جدید در نظر گرفته شده اند.


به گفته آقای «مارکو مندیچینو»، کانادا برای تجدید نظر درباره سقف پذیرش برنامه‌های جدید، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.


با این حال، آقای «مندیچینو» در اظهارات خود محتاط ماند، زیرا دپارتمان مهاجرت باید ابتدا نتایج اولیه این برنامه‌ها را موردبررسی قرار دهد.


وی اشاره کرد که با بررسی آمار، تصمیم گیری در مورد افزایش ظرفیت زیرشاخه‌ها آسان‌تر خواهد بود.


6 برنامه موقت جدید که از روز 6 مه آغاز به فعالیت کردند، تا کنون با استقبال گسترده‌ای روبرو بوده اند.


ظرفیت 40.000 نفری زیرشاخه «فارغ التحصیلان بین الملل» تنها طی 25 ساعت، تکمیل شد. زیرشاخه‌های «نیروی کار حیاتی و مراقبت‌های بهداشتی» حدود 10،000 درخواست از کل 50،000 درخواست را دریافت کرده اند. در سه زیرشاخه فرانسه‌زبانان، درخواست‌های بسیار کمتری ارسال شده است، زیرا سقف پذیرشی ندارند. پذیرش درخواست تحت این 6 برنامه مهاجرتی، تا روز 5 نوامبر ادامه خواهد داشت.


راه اندازی این مسیرهای جدید اقامت دائم برای دستیابی به هدف بی‌سابقه 401.000 مقیم دائم در سال 2021، و همچنین با هدف بهبود اقتصادی کانادا پس از دوران کرونا صورت گرفته است.

 

طی ماه‌های اخیر، علاوه بر ایجاد مسیرهای جدید برای اقامت دائم و صدور تعداد قابل توجهی دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری، کانادا در حال مدرن سازی سیستم پردازش درخواست مهاجرت خود بوده است.


بر اساس بودجه فدرال، کانادا قصد دارد نزدیک به 430 میلیون دلار به ایجاد یک پلتفرم آنلاین برای دریافت و پردازش درخواست‌های مهاجرتی اختصاص دهد. این سیستم آنلاین که جایگزین «سیستم مدیریت پرونده جهانی» (GCMS) خواهد شد، با هدف پردازش کارآمدتر و به موقع درخواست‌ها در نظر گرفته شده است.


اطلاعات منتشر شده توسط «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) طی هفته اخیر، حاکی از آن است که این کشور در سه ماه نخست سال جاری، بیش از 70،000 مهاجر جدید را پذیرفته است. در ماه‌های اولیه پس از شیوع کووید19، این آمار تنها 30،000 تا 40،000 تازه وارد در هر سه ماه بود. بدین ترتیب، کانادا هم اکنون در مسیر تحقق اهداف مهاجرتی خود برای سال 2021 می‌باشد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۸ اردي بهشت ماه ۱۴۰۰ در ۰۱:۳۹:۵۹ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۵۸۲ - برچسب ها:
مهاجرت به کاناداراه های مهاجرت به کانادابرنامه های انتخاب استانی کانادانیروی متخصص کانادا
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.