آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • برگزاری مجازی مراسم هفته شهروندی

  برگزاری مجازی مراسم هفته شهروندی


بزرگداشت هفته شهروندی از روز 17 تا 23 مه سال 2021 در سراسر کانادا

کانادا هر ساله زمان خاصی را به «هفته شهروندی» (Citizenship Week) اختصاص می‌دهد تا حقوق و مسئولیت‌های مشترک را به شهروندان کانادایی در یک مراسم خاص، یادآوری کند. از آنجا که مشارکت فعال در جامعه، بخشی از حقوق و مسئولیت‌های افراد به عنوان شهروندان کانادایی است، کانادایی‌ها طی این هفته، با مشارکت در مراسم شهروندی، علاقه خود را نسبت به تاریخ، فرهنگ، دستاوردها، و شهروندی کانادا نشان می‌دهند.


به دلیل شیوع کووید19، مراسم هفته شهروندی به صورت مجازی برگزار خواهد شد. افراد علاقه مند می‌توانند ویدیوی مربوط به «مراسم سوگند» (Oath Ceremony) را در یوتیوب مشاهده کنند. این مراسم با سخنرانی آقای «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت، و همچنین حضور برخی از افراد سرشناس و تأثیرگذار در تاریخ کانادا برگزار می‌شود. سرود ملی کانادا نیز توسط خانم «رینی اسمیت»، خواننده 25 ساله کانادایی، اجرا خواهد شد.


به علاوه، شهروندان کانادا می‌توانند با استفاده از هشتگ #MyCitizenship ، داستان‌های شهروندی و افتخارات کانادایی خود را در فیسبوک، توییتر، و اینستاگرام، به اشتراک بگذارند.


اداره مهاجرت به شهروندان کانادایی توصیه می‌کند که به صورت آنلاین در مراسم مخصوص استان یا جامعه خود شرکت کنند، و در صورت برگزاری مراسم حضوری در جوامع محلی، فاصله گذاری اجتماعی را برای جلوگیری از شیوع کووید19 رعایت کنند.


همچنین، شهروندان می‌توانند درباره جوامع بومی و فرهنگ‌های مختلف در کانادا، اطلاعات کسب کنند.


مراسم شهروندی برای تازه واردان

مراسم استقبال از شهروندان جدید، مصاحبه‌، و آزمون شهروندی نیز به دلیل همه گیری کرونا، به صورت مجازی (با استفاده از اپلیکیشن Zoom) برگزار خواهد شد. «IRCC» از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، مقیمان جدید را برای شرکت در مصاحبه و سپس مراسم شهروندی دعوت خواهد کرد. افرادی که قادر به حضور مجازی در آزمون شهروندی نباشند، لازم است تا شروع مجدد مصاحبه‌های حضوری صبر کنند.


هفته شهروندی امسال از روز 17 تا 23 مه جشن گرفته خواهد شد. مراسم شهروندی به میزبانی «موسسه شهروندی کانادا» برگزار می‌شود.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


دو شنبه ۲۷ اردي بهشت ماه ۱۴۰۰ در ۰۷:۳۲:۴۹ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۲۵ - برچسب ها:
مهاجرت به کاناداراه های مهاجرت به کانادااقامت دائم کاناداشهروندی کانادا
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.