آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • سفرهای بین الملل به کانادا چه زمانی از سر گرفته خواهد شد

  سفرهای بین الملل به کانادا چه زمانی از سر گرفته خواهد شد؟


در حال حاضر، هیچ نشانی از کاهش محدودیت‌های سفر به کانادا وجود ندارد

با واکسینه شدن تعداد روزافزون کانادایی‌ها، یکی از مواردی که سؤال برانگیز خواهد بود، زمان بازگشایی مرزهای کانادا برای سفرهای بین الملل است.


به گفته خانم «پتی هایدو»، وزیر بهداشت، کانادا به دنبال ارائه گواهینامه‌ای است که به کانادایی‌های واکسینه شده اجازه سفر به خارج از کشور را می‌دهد.


وی در مصاحبه‌ای با رادیو «CBC, The House» اظهار داشت:

«درست مانند سال‌های دیگر که در نتیجه موارد مختلف، روند سفرها تغییر پیدا کرده است، اکنون نیز کانادایی‌ها باید آماده باشند تا بتوانند در سطح بین المللی سفر کند. و دولت کانادا اقدامات موردنیاز را در این زمینه انجام خواهد داد.»


آقای «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت، نیز در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی تأیید کرد که اداره مهاجرت در تصمیم گیری درباره صدور «پاسپورت واکسن» نقش دارد.


وی همچنین افزود:

«کانادا باید در مجامع بین الملل برای تعیین یک استاندارد جهانی برای واکسیناسیون، حضور داشته باشد تا از ایمنی افراد واکسینه شده‌ای که سفر می‌کنند، اطمینان حاصل شود. چشم‌انداز کانادا مثبت است، اما هنوز اقدامات زیادی برای دستیابی به شرایط عادی وجود دارد.»


خانم «هایدو» در مصاحبه اخیر با رادیو «CBC»، اظهار داشت که کانادا ممکن است از اپلیکیشن ArriveCAN برای ارائه پاسپورت واکسن استفاده کند.


کلیه مسافران به کانادا لازم است از طریق این اپلیکیشن، اطلاعات سفر، مشخصات فردی، برنامه قرنطینه، و نتیجه تست کرونای خود را قبل از عزیمت ثبت کنند.


تمامی افراد ملزم به انجام تست کرونا قبل از سفر هستند. آنها همچنین باید هنگام ورود و در هشتمین روز قرنطینه 14روزه خود، تست کووید19 را انجام دهند. به علاوه، پس از ورود به کانادا، باید به مدت 3 روز در هتل موردتأیید دولت، اقامت داشته، و منتظر نتیجه تست خود باشند.


در اپلیکیشن ArriveCAN، مسافران باید کد مرجع سفر را وارد کنند. آنها هنگام رزرو هتل موردتأیید دولت، این کد را دریافت می‌کنند.


کانادا قبل از آمادگی برای پذیرش مسافران بین الملل، نیاز به معرفی اقدامات موردنیاز، و همچنین آماده سازی شرایط دارد. بدین ترتیب، صنایع تجاری، مسافرتی، و گردشگری با تغییراتی مواجه خواهند شد.


به گفته کارشناسان، قبل از بازگشایی مرز زمینی کانادا-آمریکا نیز جمعیت هر دو کشور باید تا حد قابل توجهی واکسینه شوند.


چه زمانی کانادا محدودیت سفر را کاهش داده یا لغو می‌کند؟

در حال حاضر، محدودیت‌های سفر برای مسافران همه کشورها از جمله آمریکا تا روز 21 مه 2021 پابرجا خواهد بود. انتظار می‌رود که این محدودیت‌ها مجدداً تمدید شود.


طبق گفته‌های «سازمان امور بین الملل کانادا» (GAC)، دولت این کشور کماکان رویکرد مبتنی بر شواهد، محتاط، و تدریجی را برای کاهش محدودیت‌های سفر اتخاذ می‌کند. در حال حاضر، هیچ برنامه خاصی برای تغییر شرایط سفر به کانادا وجود ندارد، و در صورت بهبود شرایط، اطلاع رسانی عمومی انجام خواهد شد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۱۹ اردي بهشت ماه ۱۴۰۰ در ۰۷:۰۰:۰۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۱۸۹ - برچسب ها:
مهاجرت به کاناداراه های مهاجرت به کانادابرنامه های انتخاب استانی کانادامحدودیت
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.