آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • بالاترین تعداد دعوتنامه ها و پایین ترین امتیازات موردنیاز

  بالاترین تعداد دعوتنامه‌ها و پایین‌ترین امتیازات موردنیاز


مروری بر آمار برنامه‌های مهاجرتی در برترین استان‌های کانادا تا پایان ماه آوریل

در سال جاری، بسیاری از استان‌ها و قلمروهای کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرتی خاص خود، اقدام به دعوت از متقاضیان برای درخواست اقامت دائم کرده اند. متقاضیان در اکثر موارد، برای واجد شرایط بودن به حداقل امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) نیاز دارند. در اینجا تعداد دعوتنامه‌های صادر شده برای نامزدی استانی و اقامت دائم از ماه ژانویه تا آوریل سال جاری، و همچنین حداقل امتیازات موردنیاز برای پذیرش در 5 استان برتر کانادا، ذکر شده است:

 

1. بریتیش کلمبیا

از ژانویه تا آوریل سال جاری، بریتیش کلمبیا با برگزاری 27 انتخاب و دعوت از 3893 متقاضی مهاجرت، در بین استان‌های کانادا پیشگام بوده است. دعوتنامه‌ها برای متقاضیان شاخه‌های «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا» (EEBC)، «مهاجرت از طریق تخصص» (SI)، «نیروی کار متخصص»، «فارغ التحصیلان بین الملل»، «مهاجرت کارآفرینان»، «نیروی کار مبتدی»، و «نیمه حرفه‌ای» صادر شده است. بریتیش کلمبیا از متقاضیان با حداقل امتیاز بین 75 تا 120 دعوت به عمل آورده است.

 

2. انتاریو

انتاریو به عنوان دومین استان موفق‌ترین استان از نظر پذیرش مهاجران در سال جاری، مجموعاً 3463 دعوتنامه برای متقاضیان اقامت دائم صادر کرده است. از ژانویه تا آوریل سال 2021، این استان طی 8 دور دعوت، دعوتنامه‌های «NOI» را برای متقاضیان زیرشاخه‌های «نیروی انسانی موردنیاز مبرم»، «نیروی کار متخصص فرانسه‌زبان»، و «نیروی کار متخصص» ارسال کرد. حداقل امتیاز «CRS» موردنیاز در انتخاب‌های برگزار شده، بین 434 و 467 بوده است.

 

3. ساسکاچوان

ساسکاچوان با امتیاز بین 70 تا 77، در جایگاه نخست برای کمترین «CRS» موردنیاز قرار دارد. این استان در ماه‌های ژانویه تا آوریل سال جاری، طی 15 دور دعوت، مجموعاً 2941 متقاضی را تحت زیرشاخه‌های «اکسپرس انتری» و «مشاغل موردنیاز» دعوت کرده است.

 

4. منیتوبا

در سال جاری، منیتوبا 9 دور دعوت تحت سه زیرشاخه «نیروی کار متخصص منیتوبا»، «نیروی کار متخصص خارجی»، و «شاخه آموزش بین الملل» برگزار کرده است. در مجموع، 2636 متقاضی مهاجرت با حداقل «CRS» بین 423 و 728 برای اقامت دائم دعوت شده اند. این استان دارای بالاترین امتیازات موردنیاز برای پذیرش مهاجران می‌باشد.

 

5. آلبرتا

آلبرتا در سال 2021، طی 8 دور دعوت، مجموعاً 1409 دعوتنامه «NOI» را برای متقاضیان اقامت دائم صادر کرده است. «CRS» موردنیاز برای انتخاب‌های آلبرتا بین 301 تا 406 بود.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.