آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • دعوت از ۱۰۲ متقاضی اکسپرس انتری فرانسه زبان برای نامزدی انتاریو

  دعوت از ۱۰۲ متقاضی اکسپرس انتری فرانسه‌زبان برای نامزدی انتاریو


مدعوین از طریق زیرشاخه نیروی کار متخصص فرانسه‌زبان دعوت شدند.

انتاریو در روز 4 می، از 102 متقاضی دوزبانه اکسپرس انتری برای درخواست نامزدی استانی دعوت به عمل آورد.

مدعوین از طریق زیرشاخه «نیروی کار متخصص فرانسه زبان» (FSSW) تحت «اکسپرس انتری انتاریو» دعوت شدند. متقاضیان نیاز به پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری، و امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) بین 458 تا 467 داشتند.

«FSSW» یک «برنامه انتخاب استانی» (PNP) پیشرفته است؛ به این معنا که با سیستم اکسپرس انتری همسو می‌باشد. افرادی که در این انتخاب، «دعوتنامه NOI» دریافت کردند، پروفایل خود را بین تاریخ 4 مارس 2020 و 4 می 2021 ایجاد کرده بودند.

مدعوین اکنون 45 روز تقویمی فرصت دارند تا درخواست خود برای نامزدی استانی را ارسال کنند.

این سومین انتخاب «FSSW» در سال 2021 است، که مجموع دعوتنامه‌های صادر شده تحت این زیرشاخه را به 374 مورد می‌رساند. اولین انتخاب «FSSW» در روز 13 ژانویه، و دومین انتخاب در روز 3 مارس برگزار شد.

 

شرایط مورد نیاز

اولین مرحله پس از دریافت دعوتنامه، بررسی صلاحیت متقاضیان است؛ دریافت دعوتنامه تضمین کننده نامزدی استانی نمی‌باشد.

به طور کلی، برای دریافت نامزدی، متقاضیان باید واجد شرایط «برنامه تجربه کانادایی» (CEC) یا «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP) باشند. شرایط خاص مورد نیاز به برنامه‌ای که «OINP» در آن افراد را ارزیابی می‌کند، بستگی دارد.

متقاضیان به نمره «CLB» حداقل 7 در فرانسه، و 6 در انگلیسی نیاز دارند. «OINP» همچنین از افراد می‌خواهد که نشان دهند بودجه کافی برای تأمین هزینه‌های اسکان و استقرار در انتاریو را دارند.

 

مزایای «PNP»

«PNP» به استان‌های کانادا اجازه می‌دهد تا از متقاضیان مهاجرتی دعوت به عمل آورند که ممکن است برای بازارهای کار منطقه‌ای آنها مناسب باشند.

متقاضیان اکسپرس انتری که نامزدی استانی دریافت می‌کنند، «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) در انتخاب فدرال آتی، برای آنها تضمین خواهد شد. با نامزدی استانی، متقاضیان همچنین 600 امتیاز «CRS» فوق العاده دریافت می‌کنند. (بیش از امتیاز کافی برای دریافت «ITA» در میانگین انتخاب‌های «تمام برنامه‌ای» یا مختص «PNP»).


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های مرزی تا ۲۱ جولای

تمدید محدودیت‌های مرزی تا ۲۱ جولای

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - برای حفظ سلامت عمومی، مرزهای کانادا یک ماه دیگر برای سفرهای بین الملل بسته خواهد بودکانادا محدودیت‌های مرزی خود را برای مسافران بین الملل، تا روز 21 ژوئیه تمدید می‌کند.وزیر امنیت...
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.