آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • صدور ۶۵۴ دعوتنامه برای ارسال درخواست برای متقاضیان PNP اکسپرس انتری

  صدور ۶۵۴ «دعوتنامه برای ارسال درخواست» برای متقاضیان PNP اکسپرس انتری


متقاضیان اکسپرس انتری که دارای نامزدی استانی بودند، در دور جدید، دعوت شدند

کانادا از 654 متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد تا در روز 10 فوریه 2021، برای اقامت دائم درخواست دهند.

«اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) از افرادی دعوت به عمل آورد که حداقل امتیاز 720 را داشتند.

در انتخاب اخیر، تنها متقاضیانی که از «برنامه انتخاب استانی» (PNP) نامزدی دریافت کرده بودند، دعوت شدند؛ به همین دلیل، حداقل امتیاز در «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) بسیار بالا بود. به افرادی که از «PNP»های همسو با اکسپرس انتری نامزدی دریافت کرده اند، 600 امتیاز فوق العاده در «CRS» تعلق گرفت.

حداقل امتیاز «CRS» در انتخاب اخیر، 21 امتیاز کمتر از مورد قبلی (مختص «PNP») بود، که در روز 20 ژانویه 2021 برگزار شد.

اکسپرس انتری سیستم مدیریت برنامه کانادا برای سه برنامه مهاجرت فدرال است: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال» (FSWP)، «برنامه نیروی کار ماهر فدرال» (FSTP)، و «برنامه تجربه کانادایی» (CEC).

به متقاضیان این برنامه ها (و همچنین برخی از «PNP»ها) براساس «CRS» امتیاز داده می شود. این امتیازات براساس عوامل سرمایه انسانی افراد، مانند سن، تحصیلات، سابقه کار، و توانایی زبان انگلیسی یا فرانسه، تعلق می گیرد.

امتیازات ممکن است به یک فرد یا یک زوج اعطا شود. متقاضیان اکسپرس انتری برای دریافت «دعوتنامه برای ارسال درخواست» (ITA) اقامت دائم، نیازی به تجربه در کانادا ندارند. داشتن پیشنهاد شغلی ممکن است امتیازات آنها را افزایش دهد.

افراد دارای بالاترین امتیاز ، «ITA» اقامت دائم را از اکسپرس انتری دریافت می کنند. پس از ارسال درخواست، «IRCC» تصمیم نهایی را در مورد پرونده آنها خواهد گرفت، و در صورت پذیرش درخواست، تأییدیه اقامت دائم را ارسال خواهد کرد. متقاضیان پس از استقرار در کانادا، باید درخواست کارت «اقامت دائم» (PR) دهند. در این مرحله، متقاضیان می توانند برای دریافت وضعیت شهروندی اقدام کنند.

در صورت تساوی بین متقاضیان، «IRCC» قانون «تعیین اولویت پذیرش در وضعیت تساوی» را اعمال خواهد کرد. در انتخاب اخیر، افرادی که امتیاز «CRS» آنها 720 یا بیشتر بود، برای دریافت دعوتنامه باید مشخصات اکسپرس انتری خود را تا قبل از روز 14 آگوست 2020، ساعت 6:51:00 به وقت کانادا ارسال می کردند.

با وجود همه گیری کرونا، سال 2020 برای اکسپرس انتری بسیار درخشان بود. در پایان این سال، کانادا 108350 «ITA» برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر کرد. انتظار می رود این آمار در سال 2021، افزایش یابد، زیرا «IRCC» اهداف مهاجرت را افزایش داده تا کمبود مقیمان دائم جدید سال گذشته را جبران کند.

«IRCC» در سال جاری، 10654 «ITA» از طریق چهار انتخاب «برنامه ای» صادر کرده است.

انتظار می رود سال 2021 با افزایش اهداف مهاجرتی «IRCC» همراه باشد. «IRCC» برای دستیابی به این اهداف، بیشتر بر مهاجران احتمالی و نیروی کار متخصص که در در کانادا هستند، متمرکز خواهد بود (که بخشی از اقدامات مربوط به همه گیری و محدودیت های مرزی به حساب می آید).

«IRCC» در سال 2021، انتخاب «تمام برنامه ای» برگزار نکرده است.

انتظار می رود کانادا امسال از 401000 مهاجر جدید استقبال کند؛ از این تعداد، 108500 نفر از طریق برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتری اختصاص داده شده اند. پیش بینی می شود این اهداف طی سه سال آینده، افزایش یافته، و در سال 2022، به 110500 نفر، و در سال 2023، به 113750 نفر برسد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
آخرین مطالب سایت:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.