آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • اولین انتخاب مختص PNP سال 2021 اکسپرس انتری

  اولین انتخاب مختص «PNP» سال 2021 اکسپرس انتری


انتظار می رود سال 2021 با افزایش اهداف مهاجرتی، سال درخشان تری باشد.

در روز 6 ژانویه، کانادا سال جدید را با صدور دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری که دارای نامزدی استانی هستند، آغاز کرد.

«اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) متقاضیانی که حداقل امتیاز 813 را داشتند، دعوت کرد.

متقاضیانی که از یکی از برنامه های انتخاب استانی (PNP) همسو با اکسپرس انتری نامزدی دریافت کرده اند، 600 امتیاز فوق العاده نیز دریافت خواهند کرد؛ به همین دلیل، امتیاز مورد نیاز نسبت به سایر دوره های دعوت، بالاتر می باشد.

250 متقاضی دعوت شده هم اکنون می توانند به طور رسمی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

«اکسپرس انتری» سیستم مدیریت برنامه مهاجرت کانادا برای سه برنامه گروه اقتصادی فدرال است: «برنامه نیروی کار متخصص فدرال»، «برنامه نیروی کار ماهر فدرال»، و «برنامه تجربه کانادایی».

به متقاضیان این برنامه ها و همچنین برخی از «انتخاب های استانی» (PNP)  بر اساس «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) امتیاز داده می شود. امتیازات بسته به عوامل سرمایه انسانی افراد (مانند سن، تحصیلات، سابقه کار، و توانایی زبان به زبان انگلیسی یا فرانسه) اعطا می شوند.

امتیازات ممکن است به یک فرد یا یک زوج تعلق بگیرد. گرچه متقاضیان اکسپرس انتری نیازی به تجربه در کانادا یا حتی پیشنهاد شغلی ندارند، این موارد می تواند امتیازات آنها را افزایش دهد.

متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند، «دعوت نامه برای ارسال درخواست» (ITA) برای اقامت دائم را از اکسپرس انتری دریافت خواهند کرد. پس از اقدام متقاضیان، «IRCC» تصمیم نهایی را در مورد درخواست مهاجرت آنها اتخاذ کرده و در صورت موفقیت درخواست، تأییدیه اقامت دائم را برای آنها ارسال خواهد کرد. آخرین مرحله برای مقیمان دائم تأیید شده، ورود به کانادا و درخواست «کارت اقامت دائم» (PR) است. در این مرحله، آنها به طور رسمی به کانادا مهاجرت کرده اند و در نهایت، می توانند درخواست شهروندی دهند.

 

حداقل امتیاز مورد نیاز «CRS» در اواخر سال 2020، اندکی کاهش یافت (از آنجایی که «IRCC» شروع به برگزاری انتخاب های بزرگ تر کرد)، و بنابراین، تعداد بیشتری از متقاضیان برتر از استخر اکسپرس انتری دعوت شدند.

کاهش امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» در جدیدترین انتخاب اکسپرس انتری

در صورت تساوی بین متقاضیان، «IRCC» قانون «تعیین اولویت پذیرش در وضعیت تساوی» را اعمال می کند. در این انتخاب، افرادی که امتیاز «CRS» آنها 469 یا بیشتر بود، برای دریافت دعوتنامه باید مشخصات اکسپرس انتری خود را قبل از 2 نوامبر 2020، ساعت 11:11:52 به وقت کانادا ارسال می کردند.

 

با وجود همه گیری کرونا، سال 2020 برای اکسپرس انتری یک سال رکورددار بود. در مجموع، کانادا 108،350 «ITA» برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر کرد. پیش بینی می شود که سال 2021 سال درخشان تری باشد، زیرا «IRCC» اهداف مهاجرت خود را افزایش داده تا تعداد مقیمان دائم جدیدی را که سال گذشته از دست داد، جبران کند.

انتظار می رود کانادا سال آینده از 401،000 مهاجر جدید استقبال کند. از این تعداد، 108،500 نفر به برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتری اختصاص داده شده اند. بر اساس پیش بینی ها، این اهداف طی سه سال آینده افزایش پیدا کرده و در سال 2022 به 110،500، و در سال 2023 به 113،750 مورد می رسد.

 

منبع خبر: canada.ca, January 2021


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


پنج شنبه ۱۸ دي ماه ۱۳۹۹ در ۰۷:۴۵:۰۵ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۱۷۵ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
پایان ممنوعیت های تبعیض آمیز ورود به آمریکا

پایان ممنوعیت‌های تبعیض آمیز ورود به آمریکا

اعلامیه «جو بایدن» در خصوص پرونده‌های مهاجرتی ۸ بهمن ۱۳۹۹ - دولت قبلی آمریکا تعدادی از دستورات اجرایی و اعلامیه های ریاست جمهوری را تصویب کرد که از ورود افراد خاص به ایالات متحده جلوگیری می کرد (از جمله افراد کشورهای مسلمان...
صدور ۴۶۲۶ دعوتنامه در دومین انتخاب این هفته اکسپرس انتری

صدور ۴۶۲۶ دعوتنامه در دومین انتخاب این هفته اکسپرس انتری

«IRCC» از متقاضیان «برنامه تجربه کانادایی» دارای امتیاز «CRS» 454 دعوت به عمل آورد ۵ بهمن ۱۳۹۹ - «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا» (IRCC) دومین انتخاب اکسپرس انتری این هفته را در روز 21 ژانویه برگزار کرد. «IRCC» برای متقاضیان «برنامه تجربه کانادایی» (CEC)، 4626 دعوت امه اقامت دائم...
تمدید محدودیت های سفر در کانادا تا ماه فوریه

تمدید محدودیت‌های سفر در کانادا تا ماه فوریه

۲ بهمن ۱۳۹۹ - دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش کووید19، محدودیت های سفر را تمدید می کند کانادا محدودیت های سفرهای بین الملل غیر آمریکایی را تا روز 21 فوریه 2021، تمدید کرده است. خبر تمدید...
سومین انتخاب اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱

سومین انتخاب اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱

۲ بهمن ۱۳۹۹ - 374 متقاضی اکسپرس انتری با حداقل امتیاز «CRS» 741 دعوت شدند کانادا سومین انتخاب مهاجرتی اکسپرس انتری خود در سال 2021 را در تاریخ 20 ژانویه برگزار کرد. «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی...
اعلام تاریخ انتخاب های ۲۰۲۱ جزیره پرنس ادوارد

اعلام تاریخ انتخاب‌های ۲۰۲۱ جزیره پرنس ادوارد

با شاخه‌های مهاجرتی «PEI» بیشتر آشنا شوید ۱ بهمن ۱۳۹۹ - جزیره پرنس ادوارد (PEI) تاریخ انتخاب های پیش بینی شده خود را برای سیستم ابراز علاقه مندی (EOI) در سال 2021، منتشر کرده است. اولین مورد در روز پنجشنبه، 21 ژانویه...
برگزاری اولین انتخاب آلبرتا از ماه ژوئن ۲۰۲۰

برگزاری اولین انتخاب آلبرتا از ماه ژوئن ۲۰۲۰

جزئیات انتخاب زیرشاخه «اکسپرس انتری» در روز 8 ژانویه 2021 ۱ بهمن ۱۳۹۹ - آلبرتا از متقاضیان واجد شرایط که دارای پروفایل اکسپرس انتری بودند، دعوت کرد تا در انتخاب استانی (PNP) روز 8 ژانویه، برای نامزدی استانی و اقامت دائم درخواست دهند. «برنامه انتخاب استانی...
کاهش اشتغال در کانادا از ماه آوریل

کاهش اشتغال در کانادا از ماه آوریل

اقدامات بهداشت عمومی نقش اساسی در شرایط بازار کار دارد ۱ بهمن ۱۳۹۹ - برای اولین بار از ماه آوریل سال 2020، اشتغال در ماه دسامبر، با کاهش 63000 موردی (معادل 0.3 درصد) روبه رو شد. محدودیت های کرونا در سراسر کشور بر بازار کار کانادا...
درخواست های PEQ را ارسال کنید

درخواست‌های «PEQ» را ارسال کنید

از تاریخ 26 ژانویه، فرم‌ کاغذی دیگر پذیرفته نخواهد شد ۳۰ دي ۱۳۹۹ - درخواست های مربوط به «برنامه تجربه کبکی» از روز 12 ژانویه، از طریق پورتال Arrima به صورت آنلاین قابل ارسال می باشند. از سیستم «Arrima» می توان برای ارائه کلیه مدارک مربوط...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.