آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • قوانین جدید برای ورود به کانادا

  قوانین جدید برای ورود به کانادا


مسافران کانادا باید از برنامه ArriveCAN استفاده کنند

کانادا شرایط اجباری جدیدی را برای مسافران قبل و بعد از ورود به کانادا اعلام کرده است.

مسافران کانادا بایست به زودی از برنامه ArriveCAN در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده کنند.

به گفته یک رسانه ی دولتی، این برنامه ی رایگان در آوریل ۲۰۲۰ معرفی شده بود به مسافران برای رعایت فاصله گذاری کمک می کند. ArriveCan به دو صورت نرم افزار در تلفن های همراه و یا از طریق ورود به سیستم به صورت آنلاین در دسترس همه قرار دارد.

در ادامه به نکاتی اشاره شده است که مسافران باید قبل و بعد از ورود به کانادا انجام دهند.

 • قبل از رسیدن به مرز

از ۲۱ نوامبر، مسافران هوایی که مقصد نهایی آنها کاناداست باید قبل از سوار شدن به هواپیما، اطلاعات خود را از طریق ArriveCAN ارسال کنند. این اطلاعات شامل اطلاعات سفر و تماس، برنامه قرنطینه (مگر اینکه معافیت داشته باشند) و خودارزیابی از علائم کرونا می شود.

مسافران هنگام ورود به کانادا باید رسید ArriveCan خود را نشان دهند. صحت این اطلاعات با افسران مرزی کانادا است که مسافران اطلاعات خود را از قبل و به صورت دیجیتالی ارسال کرده اند.

مسافرانی که از این قوانین جدید سرپیچی کنند، مطابق قانون با آنها رفتار خواهد شد که شامل تذکر زبانی و یا حتی جریمه ۱۰۰۰ دلاری نیز می شود.

افرادی که به دلیل شرایط شخصی مانند ازکارافتادگی قادر به ارائه مدارک نباشند، جزو موارد استثنایی لحاظ می شوند.

از ۴ نوامبر، شرکت های هواپیمایی به مسافران یادآوری می کنند که قبل از سوار شدن به هواپیما، باید اطلاعات فردی مربوط به کووید را از طریق ArriveCAN به صورت دیجیتالی ارسال کنند.

از همان ابتدا، به مسافرانی که از طریق زمینی یا دریایی قصد ورود به کانادا را دارند، توصیه می شود قبل از سفر و به منظور جلوگیری از تاخیر و محدودیت تماس ها هنگام رسیدن به مرز، از ArriveCAN استفاده کنند.

آنها همچنین می توانند هنگام ورود به کانادا، رسید ArriveCAN خود را به یک افسر مرزی ارائه دهند.

 • بعد از ورود به کانادا

از ۲۱ نوامبر ۲۰۲۰، کلیه مسافرانی که از طریق هوایی، زمینی، یا دریایی وارد کانادا می شوند، باید اطلاعات قرنطینه خود را از طریق ArriveCAN یا با شماره تلفن رایگان ۱-۸۳۳-۶۴۱-۰۳۴۳ ارسال کنند.

مشمولان دستور قرنطینه اجباری نیازی به تکمیل این روش ندارند.

طی ۴۸ ساعت پس از ورود به کانادا، مسافران باید تأیید کنند که به محل قرنطینه خود رسیده اند و همچنین در طول قرنطینه، خودارزیابی روزانه علائم کرونا را انجام دهند.

مسافرانی که قبل از ورود به کانادا برای ارسال اطلاعات از ArriveCAN استفاده نکنند، لازم است برای ارائه اطلاعات خود در قرنطینه روزانه با شماره تلفن ۱-۸۳۳-۶۴۱-۰۳۴۳ به صورت رایگان تماس بگیرند. آنها نمی توانند در طول اقامتشان از ArriveCAN استفاده کنند.

اگر مسافران اطلاعات لازم را ارائه ندهند، توسط پلیس کانادا تحت پیگرد قرار می گیرند.

هدف از این اقدامات کاهش شیوع کرونا، تاخیر در مرز، و تماس فیزیکی بین مسافران، افسران مرزی کانادا، و سایر مقامات دولتی است.

در صورت عدم معافیت، طبق قانون، همه مسافران کانادا باید یک دوره قرنطینه ۱۴روزه را سپری کنند.

دولت کانادا در اخبار امروز تأکید کرد که ArriveCAN به حریم خصوصی فرد احترام می گذارد و فاقد GPS برای ردیابی حرکت مسافران است.

به منظور تسریع در پردازش اطلاعات مسافران هنگام ورود به کانادا، در فرودگاه های ونکوور، کلگری، تورنتو (پیرسون)، و مونترال لاین های اختصاصی برای کاربران ArriveCan در نظر گرفته شده است.

 

منبع خبر: canada.ca, November 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۹ در ۰۱:۴۹:۲۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۹۳۳ - برچسب ها:
مهاجرت به کاناداراه های مهاجرت به کانادااقامت دائم
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
آخرین مطالب سایت:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.