آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • تازه واردان در نشاط کانادا سهیم هستند

  تازه‌واردان در نشاط کانادا سهیم هستند


به تازگی مندیچینو، وزیر مهاجرت کانادا، بیانیه ای در آغاز هفته ملی مهاجرت فرانسوی زبانان منتشر کرده است

 

«مارکو مندیچینو»، عضو شورای سلطنتی و مجلس عوام کانادا، و همچنین وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی، بیانیه ای منتشر کرده است، در این بیانیه می خوانید:

«مهاجرت در تقویت اقتصاد کانادا نقش به سزایی داشته است و جامعه کانادایی را غنی تر می کند. دولت کانادا  معتقد است که همه تازه واردان، از جمله مهاجران فرانسوی زبان، در نشاط این کشور سهیم هستند.»

وی در ادامه گفته است: «هفته ملی مهاجرت فرانکوفون، فرصتی برای شناخت همکاری تازه واردان فرانسوی زبان و پویایی جوامع فرانکوفون در خارج از کبک است. با ایجاد جوامع فراگیر و خوشایند، و با فراهم آوردن شرایط مناسب برای تازه واردان فرانسوی زبان و استقرارشان در این جوامع، کانادا نیز از مزایای ورود تازه واردان برخوردار می شود».

مندیچینو افزوده است: «برای اثبات تعهد دولت در جذب تازه واردان فرانسوی زبان به کانادا، اخیراً اعلام کردم که کاندیداهای فرانسوی زبان و دوزبانه مشمول امتیازات بیشتری برای اکسپرس انتری شوند. (اکسپرس انتری سیستم آنلاین ما به منظور مدیریت درخواست های نیروی کار خارجی ماهر برای اخذ اقامت دائم است.) این تغییر، تعداد امتیازات اعطاشده به نامزد های فرانسوی را از ۱۵ به ۲۵ و برای نامزدهای دو زبانه از ۳۰ به ۵۰ افزایش می دهد؛ و در پی آن، پذیرش فرانسوی زبانان زیاد شده و به کانادا کمک می کند تا سال ۲۰۲۳ هدف ۴/۴ درصد پذیرش فرانسوی زبانان خارج از کبک را محقق کند».

در این بیانیه آمده است: «اگرچه پیشرفت در جهت رسیدن به این هدف، بستگی به کاهش محدودیت های سفر به دلیل همه گیری کرونا دارد؛ اما این برنامه در بلندمدت، ضمن حمایت از جوامع اقلیت فرانکفون، سایر اقدامات لازم را تکمیل خواهد کرد».

مندیچینو در پایان بیانیه افزود: «هفته ملی مهاجرت فرانکوفون، نشانگر تلاش برجسته کانادا برای استقبال و کمک به استقرار تازه واردان فرانسوی زبان در خارج از کبک است. من از این ابتکار، حمایت می کنم و از شرکت کنندگان آن برای بزرگداشت تنوع و گستردگی کانادا تقدیر به عمل می آورم.»

منبع خبر: canada.ca, November 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۹ در ۰۵:۴۱:۱۲ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۱۸۵ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
تسریع روند بررسی پرونده های اسپانسرشیپ

تسریع روند بررسی پرونده های اسپانسرشیپ

۱ آذر ۱۳۹۹ - کانادا در حال بررسی تقاضانامه های بیشتری برای مهاجرت همسران است. اخیرا پردازش اسپانسرشیپ همسر و شریک زندگی دو برابر شده است. اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا (IRCC) بعد از کاهش سرعت...
صدور 196 دعوتنامه در انتخاب استانی منیتوبا

صدور 196 دعوتنامه در انتخاب استانی منیتوبا

۱ آذر ۱۳۹۹ - منیتوبا ۴۴۴۹ دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت در سال ۲۰۲۰ صادر کرده است. در ۱۹ نوامبر، مانیتوبا ۱۹۶ مهاجر امیدوار را برای اقامت دائم به نامزدی استانی دعوت کرد. «انتخاب منیتوبا» (MPNP) نیروی کار...
کانادا دانشجویان بین المللی را که در زمان همه گیری کرونا وارد کشور می شوند راهنمایی می کند

کانادا دانشجویان بین‌المللی را که در زمان همه‌گیری کرونا وارد کشور ‌می‌شوند، راهنمایی می‌کند

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - برخی از دستورالعمل های مهم برای دانشجویان بین الملل عازم کانادا در وبسایت دولت موجود است. دولت فدرال، راهنمای دانشجویان بین المللی که به کانادا می آیند، و همچنین محدودیت های سفر...
برنامه اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت به کانادا

برنامه اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت به کانادا

۲۱ آبان ۱۳۹۹ - کانادا قصد دارد طی۱۲ ماه پرونده های اسپانسرشیپ را پردازش کند. کانادا تا پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۶۰۰۰ پرونده اسپانسرشیپ همسر را بررسی خواهد کرد. اداره مهاجرت، پناهندگان، و شهروندی کانادا (IRCC)...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.