آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • اکسپرس انتری کانادا 4 500 متقاضی اقامت دائم را دعوت کرد

  اکسپرس انتری کانادا 4,500 متقاضی اقامت دائم را دعوت کرد


کانادا تا به این لحظه در سال 2020 تعداد 82,850 دعوت نامه برای تقاضا صادر کرده است.

 
کانادا در 14 اکتبر، یکی از بزرگترین انتخاب های اکسپرس انتری خود را برگزار کرد.
در مجموع تعداد 4,500 دعوت نامه به متقاضیان اکسپرس انتری ارسال شد. حداقل امتیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) در این انتخاب، همانند انتخاب 30 سپتامبر، معادل 471 بود.
وزارت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) از تاریخ 2 سپتامبر، هر دو هفته انتخابی با ظرفیت دعوت 4,200 متقاضی برگزار کرده است. ماه فوریه، آخرین باری بود که IRCC انتخابی با ظرفیت 4,500 متقاضی برگزار کرد.
اکسپرس انتری، سیستم مدیریت تقاضای مهاجرت کانادا برای سه برنامه دسته اقتصادی فدرال است: برنامه نیروی حرفه ای فدرال (FSWP)، برنامه تجارت حرفه ای فدرال (FSTP) و دسته تجربه کانادایی (CEC).
علاوه بر متقاضیان این سه برنامه، به متقاضیان برنامه های انتخاب استانی (PNP) در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) امتیاز تعلق می گیرد. عوامل سرمایه انسانی مثل سن، تحصیلات، تجربه کاری، و مهارت های زبانی در دو زبان انگلیسی و فرانسوی بر امتیاز CRS تأثیر می گذراند.
متقاضیان با بیشترین امتیاز CRS در دوره های انتخاب اکسپرس انتری، دعوت نامه برای تقاضا (ITA) دریافت می کنند. با این دعوت نامه، آنها می توانند برای دریافت اقامت دائم در کانادا اقدام کنند. دولت کانادا در انتخاب امروز از 4,500 متقاضی اقامت دائم دعوت کرد.
در صورت برابری امتیاز میان متقاضیان، وزارت IRCC قانون تساوی شکن را اجرا می کند. بدین ترتیب، متقاضیان در این انتخاب که امتیاز CRS 471 و بیشتر کسب کرده اند ، جهت دریافت ITA بایست پروفایل اکسپرس انتری خود را پیش از تاریخ اول سپتامبر 2020 و ساعت 12:11:23 UTC ارسال کرده باشند.
در سال جاری، امتیاز CRS مورد نیاز برای تمام برنامه های انتخاب، معمولاً بیشتر از 470 بوده است. در انتخاب ویژه برنامه تجارت حرفه ای فدرال، که در تاریخ 6 آگوست برگزار شد، فعالان حوزه تجارت با امتیاز CRS 415 دعوت شدند. حداقل امتیاز CRS برای سایر انتخاب های دسته های ویژه، حدوداً برابر 440 بود. امتیاز مورد نیاز در انتخاب های PNP بیشتر است، زیرا به متقاضیانی که انتخاب استانی دریافت کرده اند، به صورت خودکار 600 امتیاز CRS فوق العاده تعلق می گیرد. متقاضیانی که امتیاز CRS آنها کم است، برنامه های انتخاب استانی مسیرهای جایگزینی را جهت دریافت اقامت دائم برای آنها در نظر گرفته است.
 
با برگزاری انتخاب امروز، مجموع ITA صادر شده در سال 2020 به 82,850 رسید. این آمار، با سرعت به تعداد ITA مد نظر وزارت IRCC برای مهاجرت نیروی حرفه ای فدرال نزدیک می شود. وزارت IRCC تا به این لحظه در سال 2020 رکورد صدور ITA را شکسته است و با روند فعلی، این وزارت رکوردی دست نیافتنی را در انتهای سال 2020 ثبت خواهد کرد. 
 
سطوح مهاجرتی جدید تا اواخر ماه اکتبر اعلام می شود. طی این اعلامیه، کانادا تعداد تعداد متقاضیان پذیرفته شده در همه دسته ها را برای سا ل های 2021 تا 2023 مشخص می کند. با این سطوح مهاجرتی، ما می توانیم نگاهی اجمالی به برنامه های سال آینده دولت کانادا در مورد جذب مهاجران از طریق سیستم اکسپرس انتری داشته باشیم.
 

چه کسانی دعوت شده اند؟

در ادامه، دو سناریوی فرضی از کسانی نوشته شده است که ممکن است به انتخاب امروز دعوت شده باشند.
روپرت 29 سال سن دارد و مجرد است. او در کشور زادگاه خود مدرک لیسانس علوم گرفته است و به مدت شش سال به عنوان طراح نرم افزار کار کرده است. او در تمام مهارت های زبان انگلیسی در ارزیابی CLB نمره 9 را دریافت کرده است. او از شغل مد نظر خود در استان نیوبرانزویک پیشنهاد کاری دریافت کرده است. امتیاز CRS روپرت 479 است که برای دریافت ITA در انتخاب امروز کافی می باشد.
جنی 30 سال سن دارد و در عرض دو سال، مدرک دیپلم دوم خود را در رشته شیرینی پزی گرفته است. او همچنین در کشور زادگاه خود به مدت چهار سال در حرفه شیرینی پزی فعالیت کرده است. جنی در در تمام مهارت های زبان انگلیسی در ارزیابی CLB نمره 5 را دریافت کرده است. او در شاخه «نیروی متخصص خارجی منیتوبا» به عنوان بخشی از مأموریت استخدام راهبردی منیتوبا، انتخاب استانی دریافت کرده است. امتیاز CRS ابتدایی جنی، 227 بود، اما با دریافت انتخاب استانی به او 600 امتیاز فوق العاده تعلق گرفت و امتیاز نهایی او به 827 افزایش یافت؛ بسیار بیشتر از امتیاز CRS مورد نیاز برای انتخاب اکسپرس انتری امروز.
 
منبع خبر: canada.ca, October 2020

آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


پنج شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۹ در ۰۱:۰۰:۳۸ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۳۸ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
دعوت استان نوا اسکوشیا از متقاضیان فعال در حوزه های برنامه نویسی و توسعه رسانه تعاملی

دعوت استان نوا اسکوشیا از متقاضیان فعال در حوزه‌های برنامه‌نویسی و توسعه‌ رسانه تعاملی

۲ آبان ۱۳۹۹ - نوا اسکوشیا در تاریخ 22 اکتبر، متقاضیان مهاجرت به کانادا را جهت ثبت نام برای دریافت انتخاب استانی دعوت کرد. برنامه انتخاب نوا اسکوشیا (NSNP) معیارهای مشمول شدن در انتخاب را برای...
تور تکنولوژی مونترال

تور تکنولوژی مونترال

رویداد مجازی استخدام جهانی ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - آبا شما در زمینه فناوری اطلاعات، بازی های ویدیویی یا هوش مصنوعی تخصص دارید؟ آیا آماده چالش در زمینه شغلی خود هستید؟آیا رویای زندگی و کار کردن در مونترال (کانادا) را...
شرایط مهاجرت رانندگان کامیون به نیوبرانزویک

شرایط مهاجرت رانندگان کامیون به نیوبرانزویک

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - نیوبرانزویک مسیر مهاجرتی جدیدی را برای رانندگان کامیون در شاخه نیروی متخصص در برنامه انتخاب استانی نیوبرانزویک ایجاد کرده است. به گفته استان نیوبرانزویک، شاخه جدید در پاسخ به بازخورد سهام داران...
جریمه یک میلیون دلاری برای نقض قانون قرنطینه

جریمه یک میلیون دلاری برای نقض قانون قرنطینه

معرفی اقدامات دولت کانادا برای مقابله با کرونا ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، و «بیل بلیر»، وزیر امنیت عمومی کانادا، و «پتی هایدو»، وزیر بهداشت، امروز اعلام کردند که دولت کانادا در کنار محدودیت های مرزی...
کرونا نرخ رشد جمعیت کانادا را کاهش داد

کرونا، نرخ رشد جمعیت کانادا را کاهش داد

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - همه گیری جهانی کرونا میزان مرگ و میر را در کانادا افزایش، و سطوح مهاجرتی این کشور را –به دلیل اعمال محدودیت های سفر بین المللی – کاهش داده است. به...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.