آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • صدور 74 دعوت نامه حوزه تکنولوژی در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا

  صدور 74 دعوت‌نامه حوزه تکنولوژی در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا


استان «بریتیش کلمبیا» در تاریخ 22 سپتامبر 2020 از 74 متقاضی «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا» و «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» دعوت کرد تا از طریق «برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا» (BC PNP) در حوزه تکنولوژی، برای نامزدی استانی جهت اقامت دائم درخواست دهند.

 

برنامه «BC PNP» در حوزه تکنولوژی، یک مسیر مهاجرت سریع برای نیروی کار موردنیاز در حوزه تکنولوژی و دانشجویان بین المللی است. متقاضیان حوزه تکنولوژی که از طریق برنامه «BC PNP» دعوت شده اند، باید در یکی از 29 شغل موردنیاز و منتخب برنامه، دارای پیشنهاد شغلی به مدت حداقل یک سال باشند.

 

دعوت نامه های صادرشده در روز 22 سپتامبر به متقاضیان رده های «نیروی متخصص» و «فارغ التحصیلان بین المللی» جریان های «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا» (EEBC) و «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» (SI) اختصاص دارند. متقاضیان در تمامی زیررده ها به حداقل امتیاز استانی 80 نیاز داشتند.

 

به متقاضیان «اکسپرس انتری» که از بریتیش کلمبیا نامزدی دریافت می کنند، 600 امتیاز فوق العاده، علاوه بر امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) اعطا می شود. این امتیاز دریافت «دعوت نامه برای درخواست» (ITA) را در انتخاب بعدی «سیستم اکسپرس انتری فدرال» به طور مؤثر تضمین می کند.

 

درخواست های اقامت دائم متقاضیان مدعو از طریق زیررده های «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص»، پس از صدور نامزدی استانی توسط بریتیش کلمبیا، مستقیماً توسط «اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» (IRCC) پردازش می شوند.

 

جهت ثبت نام در رده های «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» و «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا»، متقاضیان ابتدا باید از درگاه آنلاین «BC PNP»، پروفایلی ایجاد کرده و از طریق «سیستم ثبت نام مهاجرت از طریق مهارت» (SIRS)، ثبت نام کنند. متقاضیان بر اساس عواملی مانند سطح تحصیلات، سابقه کار، دانش زبان انگلیسی و محل شغل، ارزیابی و امتیازدهی می شوند.

 

ویژگی های اصلی برنامه «BC PNP» در حوزه تکنولوژی

انتخاب های «BC PNP» که مخصوص نیروی کار در حوزه تکنولوژی هستند، از ماه می 2017 راه اندازی شده اند. این استان در حوزه تکنولوژی بسیار پررونق است. برنامه های «BC PNP»، علاوه بر اینکه امکان جذب نیروی کار مستعد و ماهر را فراهم می کند، به شرکت ها اجازه می دهد تا نیروهای متخصص را از سراسر جهان جذب کنند. استان بریتیش کلمبیا می کوشد تا به رشد حوزه تکنولوژی در این استان کمک کرده و مشاغل بیشتری برای ساکنان آن فراهم کند.

 

پیشنهادهای شغلی «BC PNP» در حوزه تکنولوژی باید:

 • مختص یکی از 29 شغل منتخب استان باشند؛
 • حداقل مدت زمان یک ساله داشته باشند؛
 • هنگام درخواست حداقل 120 روز از مهلتشان باقی مانده باشد.

 

برخی از مشاغل منتخب در حوزه تکنولوژی شامل:

 • مدیریت شرکت مخابراتی
 • مدیریت سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی
 • مهندسی عمران
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی برق و الکترونیک
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی کامپیوتر (به جز مهندسی نرم افزار و طراحی)
 • تحلیلگر پایگاه داده و مدیریت داده
 • مهندسی و طراحی نرم افزار
 • تکنسین خدمات الکترونیکی (تجهیزات خانگی و تجاری)

برای لیست کامل مشاغل، لطفاً اینجا را کلیک کنید.

 

بریتیش کلمبیا برای نیروی کارِ حوزه تکنولوژی با بالاترین امتیاز، هر هفته دعوت نامه صادر می کند. براساس وب سایت «BC PNP»، زمان پردازش برای بیشتر درخواست ها، دو الی سه ماه از زمان دریافت درخواست است. سایر درخواست ها نیز مانند درخواست های حوزه تکنولوژی، معمولاً در مدت زمان کمتری پردازش می شوند.

 

منبع خبر: welcomebc.ca, September 22, 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۲ مهر ماه ۱۳۹۹ در ۰۵:۰۷:۳۹ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۴۵۲ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
دعوت استان نوا اسکوشیا از متقاضیان فعال در حوزه های برنامه نویسی و توسعه رسانه تعاملی

دعوت استان نوا اسکوشیا از متقاضیان فعال در حوزه‌های برنامه‌نویسی و توسعه‌ رسانه تعاملی

۲ آبان ۱۳۹۹ - نوا اسکوشیا در تاریخ 22 اکتبر، متقاضیان مهاجرت به کانادا را جهت ثبت نام برای دریافت انتخاب استانی دعوت کرد. برنامه انتخاب نوا اسکوشیا (NSNP) معیارهای مشمول شدن در انتخاب را برای...
تور تکنولوژی مونترال

تور تکنولوژی مونترال

رویداد مجازی استخدام جهانی ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - آبا شما در زمینه فناوری اطلاعات، بازی های ویدیویی یا هوش مصنوعی تخصص دارید؟ آیا آماده چالش در زمینه شغلی خود هستید؟آیا رویای زندگی و کار کردن در مونترال (کانادا) را...
شرایط مهاجرت رانندگان کامیون به نیوبرانزویک

شرایط مهاجرت رانندگان کامیون به نیوبرانزویک

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - نیوبرانزویک مسیر مهاجرتی جدیدی را برای رانندگان کامیون در شاخه نیروی متخصص در برنامه انتخاب استانی نیوبرانزویک ایجاد کرده است. به گفته استان نیوبرانزویک، شاخه جدید در پاسخ به بازخورد سهام داران...
جریمه یک میلیون دلاری برای نقض قانون قرنطینه

جریمه یک میلیون دلاری برای نقض قانون قرنطینه

معرفی اقدامات دولت کانادا برای مقابله با کرونا ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، و «بیل بلیر»، وزیر امنیت عمومی کانادا، و «پتی هایدو»، وزیر بهداشت، امروز اعلام کردند که دولت کانادا در کنار محدودیت های مرزی...
کرونا نرخ رشد جمعیت کانادا را کاهش داد

کرونا، نرخ رشد جمعیت کانادا را کاهش داد

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - همه گیری جهانی کرونا میزان مرگ و میر را در کانادا افزایش، و سطوح مهاجرتی این کشور را –به دلیل اعمال محدودیت های سفر بین المللی – کاهش داده است. به...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.