آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • صدور 67 دعوت نامه حوزه تکنولوژی در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا

  صدور 67 دعوت‌نامه حوزه تکنولوژی در برنامه انتخاب استانی بریتیش‌کلمبیا


استان «بریتیش کلمبیا» هشتم سپتامبر از 67 متقاضی «سیستم اکسپرس انتری» و «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» دعوت کرد تا از طریق «برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا» (BC PNP) در حوزه تکنولوژی، برای نامزدی استانی جهت اقامت دائم درخواست دهند.

 

برنامه «BC PNP» در حوزه تکنولوژی، یک مسیر مهاجرت سریع برای نیروی کار موردنیاز در حوزه تکنولوژی و دانشجویان بین المللی است. متقاضیان حوزه تکنولوژی که از طریق برنامه «BC PNP» دعوت شده اند، باید در یکی از 29 شغل موردنیاز و منتخب برنامه، دارای پیشنهاد شغلی به مدت حداقل یک سال باشند.

 

دعوت نامه های صادرشده در روز هشتم سپتامبر به متقاضیان رده های «نیروی متخصص» و «فارغ التحصیلان بین المللی» جریان های «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا» (EEBC) و «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» (SI) اختصاص داشته است. متقاضیان در تمامی زیررده ها به حداقل امتیاز استانی 80 نیاز داشتند.

 

به متقاضیان «سیستم اکسپرس انتری» که از بریتیش کلمبیا نامزدی دریافت می کنند؛ 600 امتیاز فوق العاده، علاوه بر امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) اعطاء می شود. این امتیازها به طور مؤثری، دریافت «دعوت نامه برای درخواست» (ITA) را در انتخاب بعدی «اکسپرس انتری فدرال» تضمین می کنند.

 

درخواست اقامت دائم متقاضیان مدعو از طریق زیررده های «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص»، پس از صدور نامزدی استانی توسط بریتیش کلمبیا، مستقیماً توسط «اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» (IRCC) پردازش می شوند.

 

جهت ثبت نام در رده های «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» و «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا»، متقاضیان ابتدا باید از درگاه آنلاین «BC PNP»، پروفایلی ایجاد کرده و از طریق «سیستم ثبت نام مهاجرت از طریق مهارت» (SIRS)، ثبت نام کنند. متقاضیان بر اساس عواملی مانند سطح تحصیلات، سابقه کار، دانش زبان انگلیسی و محل شغل، ارزیابی و امتیازدهی می شوند.

 

ویژگی های اصلی برنامه «BC PNP» در حوزه تکنولوژی

انتخاب های «BC PNP» که مخصوص نیروی کار در حوزه تکنولوژی است، از ماه می 2017 راه اندازی شدند. این استان در حوزه تکنولوژی بسیار پررونق است و برخی از شرکت های بزرگ دنیای تکنولوژی در این استان مستقر هستند. برنامه «BC PNP»، علاوه بر اینکه امکان جذب نیروی کار مستعد و ماهر را فراهم می کند، به شرکت ها اجازه می دهد تا نیروهای متخصص را از سراسر جهان جذب کنند. استان بریتیش کلمبیا می کوشد تا ضمن حضور کارآفرینان حوزه تکنولوژی و نیروی متخصص، به رشد حوزه تکنولوژی در این استان کمک کرده و مشاغل بیشتری برای ساکنان استان فراهم کند.

 

 • پیشنهادهای شغلی «BC PNP» در حوزه تکنولوژی باید:
 • مختص یکی از 29 شغل منتخب استان باشد
 • حداقل مدت زمان یک ساله داشته باشند
 • هنگام درخواست حداقل 120 روز از مهلتشان باقی مانده باشد.

 

 • مشاغل منتخب در حوزه تکنولوژی شامل:
 • مدیریت شرکت مخابراتی
 • مهندسی عمران
 • تحلیلگر و مدیر پایگاه داده
 • مترجم، اصطلاح شناس و مفسر
 • طراح و گرافیست
 • کارشناس آزمایشِ سیستم های اطلاعاتی
 • کارشناس ضبط صدا و ویدئو
 • مهندسی شیمی

برای لیست کامل مشاغل،لطفاً اینجا را کلیک کنید.

 

بریتیش کلمبیا برای نیروی کارِ حوزه تکنولوژی با بالاترین امتیاز، هر هفته دعوت نامه صادر می کند. بر اساس وبسایت «BC PNP»، زمان پردازش برای بیشتردرخواست ها، دو الی سه ماه از زمان دریافت درخواست است. سایر درخواست ها نیز مانند درخواست های حوزه تکنولوژی، معمولاً در مدت زمان کمتری پردازش می شوند.

 

منبع خبر: CIC News, September 9, 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۱۹ شهريور ماه ۱۳۹۹ در ۰۸:۰۰:۰۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۴۰۴ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
تغییرات جدید در سیستم مهاجرتی کانادا

تغییرات جدید در سیستم مهاجرتی کانادا

۷ مهر ۱۳۹۹ - به زودی از ماه اکتبر تغییراتی در سیستم مهاجرت کانادا ایجاد می شود   دو رویداد مهم در ماه آتی، سیستم مهاجرت کانادا را برای سال ها تغییر خواهند داد. اولین رویداد، وکالت...
افزایش ظرفیت مهاجرپذیری در نیوبرانزویک

افزایش ظرفیت مهاجرپذیری در نیوبرانزویک

۶ مهر ۱۳۹۹ - با پیروزی حزب محافظه کار ترقی خواه نیوبرانزویک در جدیدترین انتخابات استانی، این حزب جهت کمک به رشد جمعیت و اقتصاد نیوبرانزویک، قول داد شمار مهاجران استان را افزایش می دهد. استان...
صدور 56000 مجوز تحصیلی اولیه

صدور 56000 مجوز تحصیلی اولیه

۲ مهر ۱۳۹۹ - وزیر مهاجرت، «مارکو مندیچینو» در یک وبینار اطلاعات مربوط به پذیرش از دانشجویان بین المللی را به روزرسانی کرده است. «مندیچینو» اظهار داشته که کانادا در حال حاضر 56 هزار تأییدیه...
فرصتی دیگر برای متقاضیان PNP

فرصتی دیگر برای متقاضیان «PNP»

۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - متقاضیان خاص «برنامه انتخاب استانی» (PNP) که شغل خود را به دلیل همه گیری کرونا از دست داده اند تا سال 2021 فرصت دارند کار جدیدی به دست آورند تا نامزدی...
از سرگیری خدمات حضوری اداره مهاجرت کانادا

از سرگیری خدمات حضوری اداره مهاجرت کانادا

۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - از 21 سپتامبر آن دسته از خدمات مهاجرتی که به صورت مجازی ارائه نمی شدند، به صورت حضوری انجام می شوند. اداره «مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» (IRCC) در...
پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - کانادا در ماه جولای سال 2020، اقدام به پذیرش 13 هزار و 645 مهاجرِ «ساکن دائم» کرد. این رقم با توجه به اینکه ماه جولای یکی از شلوغ ترین ماه ها...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.