آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • صدور 72 دعوتنامه در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا حوزه تکنولوژی

  صدور 72 دعوتنامه در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا، حوزه تکنولوژی


در 25 آگوست دعوت نامه هایی برای درخواست نامزدی استانی از طریق «برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا» (BC PNP) برای نیروی کار خارجی در حوزه فناوری و دانشجویان بین المللی صادر شد.

 

«بریتیش کلمبیا» انتخاب های هفتگی در حوزه فناوری برگزار می کند که از طریق آنها متقاضیان دارای پیشنهاد شغلی در 29 شغل تعیین شده، توسط استان دعوت می شوند تا برای نامزدی استانی درخواست دهند. هدف این برنامه که در سال 2017 راه اندازی شده، کمک به حوزه فناوری «بریتیش کلمبیا» جهت استخدام نیروی کار فناوری اطلاعات و رفع نیازهای فعلی بازار کار است.

 

در 25 آگوست 72 دعوت نامه از طریق «انتخاب برنامه فناوری» برای متقاضیان زیررده های نیروی متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی در هر دو جریان «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا» (EEBC) و «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» صادر شد. حداقل امتیاز موردنیاز برای متقاضیان در هر دو زیررده 80 بود که در مقایسه با انتخاب قبلی که در یازدهم آگوست برگزار شد تغییری نکرده بود.

 

برای واجد شرایط بودن تحت «برنامه فناوری»، متقاضی باید در یکی از جریان های مهاجرتی استانی ثبت نام کند و یک پیشنهاد شغلی معتبر حداقل برای دوازده ماه در یکی از مشاغل تعیین شده «برنامه فناوری» داشته باشد.

 

برای درخواست از طریق رده های «مهاجرت از طریق مهارت و تخصص» و «اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا»، متقاضیان باید ابتدا از طریق درگاه آنلاین «برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا»، پروفایلی ایجاد کرده و تحت «سیستم ثبت نام مهاجرت از طریق مهارت» (SIRS) ثبت نام کنند.

 

متقاضیان بر اساس عواملی مانند میزان تحصیلات، سابقه کار، دانش زبان انگلیسی و موقعیت شغلی، ارزیابی شده و امتیازی برای آنها صادر می شود. چنانچه متقاضی تأیید شود، می تواند از نامزدی استانی خود استفاده کرده و برای اقامت دائم به «اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» درخواست دهد.

 

به متقاضیان «سیستم اکسپرس انتری» که نامزدی از «بریتیش کلمبیا» دریافت می کنند، 600 امتیاز فوق العاده علاوه بر امتیاز «سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) به آنها داده می شود که دریافت «دعوت نامه برای درخواست» (ITA) را برای انتخاب بعدی «سیستم اکسپرس انتری فدرال» تضمین می کند.

 

تاکنون در ماه آگوست، «بریتیش کلمبیا» چهار انتخاب را در رده ها و جریان های مختلفِ «PNP» برگزار کرده و از 863 متقاضی دعوت کرده است تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.

 

انتخاب های «سیستم اکسپرس انتری» که اختصاصی «PNP» هستند در «بریتیش کلمبیا» و استان های دیگر مانند «انتاریو» باعث می شوند تا متقاضیان بیشتری در حوزه فناوری دعوت شوند که برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. این موضوع به دلیل اهمیت حوزه فناوری برای اقتصاد کانادا حتی در طول همه گیری کرونا است.

 

منبع خبر: CIC News, August 25, 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۵ شهريور ماه ۱۳۹۹ در ۰۳:۴۵:۴۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۷۴ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - کانادا در ماه جولای سال 2020، اقدام به پذیرش 13 هزار و 645 مهاجرِ «ساکن دائم» کرد. این رقم با توجه به اینکه ماه جولای یکی از شلوغ ترین ماه ها...
مسئولیت کارفرمایان در قبال نیروی کار خارجی

مسئولیت کارفرمایان در قبال نیروی کار خارجی

۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - اداره مهاجرت کانادا تصریح کرده است که کارفرمایان کانادایی موظف به پرداخت دستمزد به نیروی کار خارجی هستند حتی اگر آنها هنوز «شماره بیمه اجتماعی» (SIN) خود را دریافت نکرده باشند....
صدور 4200 دعوت نامه از طریق سیستم اکسپرس انتری برای متقاضیان اقامت دائم کانادا

صدور 4200 دعوت‌نامه از طریق سیستم اکسپرس انتری برای متقاضیان اقامت دائم کانادا

۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - دولت کانادا در دوم سپتامبر،  برای 4200 متقاضی اقامت دائم کانادا از طریق «سیستم اکسپرس انتری»، دعوت نامه صادر کرد.   متقاضیان «برنامه نیروی متخصص فدرال» جزو متقاضیانی بودند که در این انتخاب...
صدور 430 دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا

صدور 430 دعوت‌نامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی بریتیش‌کلمبیا

۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - استان «بریتیش کلمبیا» در جدیدترین انتخابش در اول سپتامبر، از بیش از 430 متقاضی مهاجرت دعوت کرده است تا برای درخواست نامزدی استانی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.   «برنامه انتخاب استانی...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.